Co się dzieje w Europie – 17.09.2017.

Czy warto iść do wojska? – odpowiada Varg Vikernes, Norweg mieszkający we Francji:Przekład z języka angielskiego:

Gdy byłem dzieckiem, chciałem wstąpić do wojska. Chciałem być żołnierzem i służyć w imię wyższej sprawy. Okazało się jednak, że do czasu, kiedy się narodziłem (1973), wojsko, do którego chciałem wstąpić, już nie istniało. Kiedy to ostatecznie do mnie dotarło, zrozumiałem, że za żadne skarby świata nie powinienem być żołnierzem. W tym czasie nie było już armii, w których byłoby warto walczyć.

Znalezione obrazy dla zapytania join the united states army - foto

W 1999 roku, kiedy NATO, North Atlantic Terror Organisation zaczęła terroryzować Serbów, którzy bronili rodaków przed muzułmańskimi terrorystami w Kosowie, chciałem wstąpić do serbskiego wojska, ponieważ wtedy to oni walczyli w imię wyższej sprawy. Wtedy jednak siedziałem w więzieniu i miałem siedem metrów betonowej ściany uniemożliwiającej mi podróż do Serbii.

Dzisiaj również słyszymy pobrzękiwanie szabelką, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych, pewnie znowu będziemy mieć niedługo jakąś wojnę, prawdopodobnie z Koreą Północną lub Wenezuelą.

Nie widzę dzisiaj żadnej armii na świecie [do której warto wstąpić], ponieważ siły, które rządzą światem są zakłamane, przegniłe, całkowicie skorumpowane (…). Nie ma dzisiaj na świecie wojska, do którego warto wstąpić [przypis tłumacza: a Noworosja, Hezbollah?]. A zacząć swoją własną wojnę? Kiedyś chyba to zrobię.

Najlepszą decyzją dzisiaj jest porzucenie myśli o wstąpieniu do jakiegokolwiek wojska. A kiedy łobuzy na górze, chciwi zdegenerowani kryminaliści rozpoczną wojnę, nie pozwólmy się użyć jako mięso armatnie, pozostańmy poza jakimkolwiek dzisiejszym wojskiem, żadne z nich nie służy interesom Europejczyków.

Twój rząd jest twoim wrogiem, wrogiem twojego narodu. Wszystkie dzisiejsze armie służą tylko kryminalistom u władzy, a nie ludziom, których miały bronić.

* * * * * * *

Varg Vikernes: Dlaczego Francuzi nie głosowali na Front Narodowy? - wideo z 25 kwietnia 2017, sprzed francuskich wyborów, najprawdopodobniej niestety o uniwersalnej reguleSłyszałem wielu nacjonalistów skarżących się, że ludzie nie głosują na Front Narodowy dlatego, że mają zbyt wyprane mózgi, są zbyt głupi. Czy tak jest naprawdę?

Argumentowałbym, że większość Francuzów nie chce głosować na Marine Le Pen, ponieważ widzą fałsz jej zapowiadanej polityki. Marine Le Pen przewodzi syjonistycznej operacji, zapowiada dobranie się do dżihadystów, zwiększenie sił policyjnych o 50 tys. itp. To budzi obawy większości Francuzów. Dzihadyści stanowią tylko pretekst. Słyszymy „Marine Le Pen” i myślimy „Rok 1984 Orwella”.

Stan wyjątkowy wprowadzony we Francji po atakach z 13 listopada 2015 roku,
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamachy_w_Pary%C5%BCu_(13_listopada_2015)
został wykorzystany przez władze do prześladowania aktywistów obrony praw zwierząt. Byli oni „podejrzani” dla władz, choć oczywiście nie mieli nic wspólnego z dżihadyzmem czy islamem.

Podobny obraz

Co się stanie, jeśli Marine Le Pen wygra? Każdy, kto wypowiada się przeciwko nowej władzy, będzie uznany za ekstremistę i terrorystę. Tak jak zdarzyło się to mojej rodzinie. Francuska policja zaczęła strzelać do drzwi i ostatecznie je zniszczyła bez ostrzeżenia, że to strzela policja. Zostaliśmy zaatakowani przez francuską tajną policję za kadencji Hollande. Tego właśnie nie chcą Francuzi.

Jeśliby się nad tym zastanowić, to ilu dżihadystów spotkał każdy z nas w życiu? – Osobiście nigdy mi się to nie zdarzyło. Słyszymy o wielu gwałtach, ale ich sprawcami nie są żadni dżihadyści, tylko „normalni” imigranci. Byłem zaatakowany przez policję, byłem aresztowany, skazany za wyrażanie swoich poglądów w sprawie żydów, skazany za antysemityzm (sześć miesięcy więzienia i 8000 euro grzywny za antysemityzm, rasizm i pochwałę zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości). Tego będzie znacznie więcej, jeśli Marine Le Pen wygra wybory.

Dżihadyści to tylko pretekst, którego używają, aby wprowadzić w życie prawo, które każdego pozwoli wsadzić do więzienia. Wielu Francuzów ma dzisiaj problem z imigrantami, ale nie dlatego, że są dżihadystami! Nie są dzihadystami, tylko imigrantami. Le Pen nie zamierza nic z nimi zrobić, w szczególności, nie zamierza wyrzucić ich z Francji. Chce przyjmować dziesięć tysięcy nowych rocznie, mowa tylko o tych legalnych. Dlatego rozumiem ludzi, którzy nie chcą głosować na Marine Le Pen. Nie powinni.

Moja żona zilustrowała prezydencki dylemat w następujący sposób: jeden kandydat, ten od Rotszylda, mówi: „dajcie mi swoje pieniądze!”. A Marine Le Pen mówi: „oddajcie mi swoje życie!”.

Co wybierzecie? – Mamy napad na bank i bandyta mówi: „daj mi swoje pieniądze albo cię zastrzelę!”. Dasz mu swoje pieniądze, prawda? Dlatego ludzie będą głosować na tego bankiera od Rotszylda, a nie na Marine Le Pen. Chcą ocalić swoje życie.

Widziałem komentarze zwolenników Frontu Narodowego, którzy mówili, że ci zintegrowani imigranci są bardziej francuscy niż ekstremistyczna lewica, etniczni Francuzi. Zintegrowani Afrykańczycy czy Azjaci są bardziej francuscy – zdaniem zwolenników Frontu Narodowego – od Francuzów z francuskimi rodzicami i dziadkami. To jest właśnie ich nacjonalizm!

Ludzie, którzy nie głosowali na Le Pen, zrobili to nie dlatego, że są zbyt głupi czy mają zbyt wyprane mózgi. Odwróciłbym to twierdzenie. To wyborcy Le Pen głosowali na nią dlatego, że są zbyt ociężali umysłowo i pozbawieni zdolności samodzielnego myślenia.

Przetłumaczył: Metro

3 Komentarze

 1. O Vikernesie pisał sześć tygodni temu bloger Borejko:

  „~Borejko, 13 sierpnia 2017 o 12:02
  Witam. Przetłumaczyłem kilka filmów Varga Vikernesa z czego najbardziej wartościowym jest ten pt. „czy chrześcijaństwo jest tamą chroniącą przed potopem islamu?”.

  https://www.youtube.com/watch?v=16x82JNn4Ac

  Miałem zamiar regularnie go tłumaczyć, ale niestety Vikernes siedzi mocno w temacie „białej Europy”, że to wszystko co się dzieje na świecie służy temu by zniszczyć białą rasę, więc poprzestałem na tych kilku filmach.

  Mówi o białych, że są najinteligentniejsi ze wszystkich i zapomina o fakcie, że to właśnie biali dali się nabrać na chrześcijańśtwo i roznieśli je na cały świat. Gdyby nie biali, żydzi nie mieliby odpowiedniego środowiska w ramach którego można tworzyć te całe NWO”.

 2. CO NIE DZIEJE SIĘ W ROSJI
  czyli Uwaga Talbot w pobliżu! pilnujcie dzieci!

  Dla lepszego zrozumienia czym jest „juwenalna juistica” będę się posługiwać właśnie takim pojęciem.Jego dosłowne tłumaczenie na j.polski czyli „prawo dla nieletnich”,mogłoby sugerować że wszystko jest w porządku,jest jak było,nic nowego,nie ma powodów do niepokoju.Otóż są.
  „Juwenalna juistica” to prawne instrumenty obce dla europejskich systemów prawnych.Zostały wzięte z anglosaskiego systemu prawnego i narzucone wszystkim podbitym narodom Europy.
  za wikipedią: // Globally, the United Nations’ has encouraged nations to reform their systems to fit with a model in which „entire society [must] ensure the harmonious development of adolescence” despite the delinquent behavior that may be causing issues. The hope was to create a more „child-friendly justice.”//
  https://en.wikipedia.org/wiki/Juvenile_court
  Narodom Europy Środkowej narzucone w latach 90-tych XX w i pierwszej dekadzie XXI w.
  Każdy Polak powinien zdawać sobie sprawę z tego że podlega temu systemowi, jak na ironię rzadko kto wogóle słyszał o czymś takim.
  Słyszał natomiast że:
  sądy zabierają dzieci biednym rodzicom https://www.wprost.pl/380877/Sad-odebral-im-dzieci-bo-sa-biedni-i-niezaradni
  często zabierają pochopnie http://natemat.pl/88417,po-samobojstwie-16-latka-ktorego-sad-odebral-matce-zbyt-czesto-odbiera-sie-dzieci-biednym-rodzicom
  istniej rynek handlu dziećmi https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/260697-lowcy-dzieci-nie-to-nieprawdopodobne-niemozliwe-ktos-by-w-polsce-krzywdzil-dzieci-dla-pieniedzy
  śmiertelność dzieci w tzw „rodzinach zastępczych” przekracza wszelkie statystyczne wskaźniki http://www.tvn24.pl/raporty/smierc-dzieci-w-rodzinie-zastepczej,512
  adoptowane dzieci trafiają w ręce amerykańskich przestępców i zboczeńców http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/541011,pajeczyna-groznych-powiazan-oplotla-polskie-dzieci.html
  A o dzieciach na celowniku międzynarodowych siatek „czarnych transplantologów” „przemysłu pornograficznego” czy po prostu zboczeńców,każdy słyszał choć oficjalne media unikają tego tematu jak ognia.
  Wszystkie wymienione patologie trwają i rozkwitają właśnie dzięki juwenalnej juisticy.
  Niech nikt nie uspakaja się myślą że skoro nie jest pijakiem (narkomanem),rozpieszcza własne dziecko komputerami,zimowiskami w Alpach,markowymi ciuchami,to jego ten problem nie dotyczy.Dotyczy.
  Juwenalna juistica jest tak skonstruowana że każdemu w każdej chwili,pod byle pretekstem,można odebrać dziecko.
  Na przykład niemieckie Jugendamty (urzędnicze ramię juwenalnej juisticy) odbiera dzieci z tego powodu że ich rodzice mówią po polsku.
  Jak i dalaczego zaraza juwenalnej juisticy zalęgła się właśnie w Anglii https://en.wikipedia.org/wiki/Fagin ,jak tamtejsi co wrażliwsi intelektualiści próbowai poruszyć sumienia Anglików https://en.wikipedia.org/wiki/The_Maiden_Tribute_of_Modern_Babylon ,o tym zainteresowani mogą dowiedziec się w ramach własnego „śledztwa”,ja wracam do tematu.
  Tak się złożyło że na dzień dzisiejszy ostatnim państwem na Ziemi do którego nie dotarły macji juwenalnej juisticy jest Rosja.
  Stało się tak po pierwsze,po drugie i po dziesiąta,dzięki niebywale silnej i metodycznej aktywności społecznej.
  Jednego ludzkiego życia nie starczy żeby obejrzeć i wysłuchać cały edukacyjny materiał związanych z tematem.Ale próbować można https://www.google.pl/search?q=%D0%AE%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D1%8E%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjd8fOinarWAhVrJJoKHZGiDkwQ_AUICSgA&biw=1366&bih=659&dpr=1
  Ja proponuję zapoznanie się z poniższym materiałem bo jest krótki i „typowy”
  „22 WRZEŚNIA WSZYSCY NA MINTING PRZECIW JUWENALNEJ JUISTICY”
  https://www.youtube.com/watch?v=wwtLLc6VrH4
  translacja
  „Chcesz zwyciężyć wroga- wychowaj jego dzieci” ( wschodnia mądrość)
  W Rosji zaistniała nadzwyczajna sytuacja związana z kolejną zmasowaną próbą wprowadzenia systemu juwenalnej juisticy.
  Do Dumy Państwowej wpłynął kolejny projekt federalnych praw.W wypadku przyjęcia tych „praw” światowa polityczna elita otrzyma nieograniczone prawa ingerencji w sprawy rodziny a dziecie będą donosić na rodziców
  Żyjemy w warunkach ostrej wojny informacyjnej z charakterystycznym dla niej wykrzywianiem pojęć.
  Pod jasnymi hasłami humanizmu zwolennicy juwenalnej juisticy próbują zaszczepić technologie osłabienia rodziny i wyrywanie dzieci z normalnych rodzin.
  Specjalny juwenalny sąd i urzędnicy będą zajmować się śledzeniem „naruszeń praw dziecka”
  Nie pozwalacie (dziecku) oglądać pornografii? zmuszacie (dziecko) do sprzątanie własnego pokoju lub pójścia do sklepu? To wskazania do odebrania wam dziecka.
  Na lekcjach uświadamiania seksualnego dzieci będą się uczyć tolerancji dla gejów,lesbijek i jednopłciowych małżeństw.A jeśli się temu sprzeciwicie pozbawią was praw rodzicielskich.Juwenalna juistica jest pilotowana przez ONZ i zwrócić wam odebrane prawa poprzez międzynarodowe mechanizmy będzie praktycznie niemożliwe.
  Juwenalna dyktatura to nie tylko samobójstwa matek,to również samobójstwa dzieci.
  POWSTRZYMAMY JUWENALNĄ ZAGŁADĘ !

  Sergiej Kurginian https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Kurginyan :
  zebraliśmy się tu aby bronić ludzkiego prawa do miłości,ludzkiego prawa do wzrastania i wolności dziecka.Wolności od cudzoziemców,wolności od przestępczości i biurokratcznej odchłani.
  Wsjewołod Czaplin https://en.wikipedia.org/wiki/Vsevolod_Chaplin :tylko rodzice powinni decydować o światopoglądzie dziecka,o jego etyce,o trybie jego życia.O tym jakie fimy może oglądac a jakich nie oglądać.Z kim się kolegować a z kim nie.To dane przez Boga prawo rodziców.

  W naszym kraju jeszcze od radzieckich czasów istnieje sprawdzony system postępowania z trudną młodzieżą i patologicznymi rodzinami.Ten dorobek próbuje się odrzucić.
  Za zachodnie pieniądze juwenalni lobbyści usiłują narzucić represyjny system naruszający podstawy prawne Rosyjskiej Federacji-Konstytucję
  a także międzynarodowe normy prawne.
  Podpisz apel obywateli Rosji przeciw przyjęciu kryminalnego projektu ustawy niszczącej dobrostan rodziny !
  DZIAŁAĆ TRZEBA TERAZ
  ————————————————————————–
  W czym tkwi „typowość” tego materiału? w tym że jak widać na obrazku mitingują razem:komuniści (nowego typu ale co by nie powiedzieć komuniści), cerkiewni herarchowie,społecznicy zupełnie nie związani z polityką.Nie przeszkadzają sobie,przeciwnie mówią jednym głosem.W 2 minucie 3 sekundzie widzimy przemawiającą kobietę w ciemnej garsonce z białymi lamówkami.To architekt która mieszkała i pracowała w Norwegii.Pewnego dnia zabrano jej syna gdyż wedle tamtejszych służb socjalnych dziecko podlegalo przemocy polegającej na przymusie czytania książek i ograniczania czasu na gry komputerowe.Dwa lata podczas których matka zmagała się z machiną tamtejszego prawa chłopiec żył w 8 rodzinach zastępczych w tym rodzinach jednopłciowych.Kiedy zawiodły wszystkie warianty legalnego działania kobieta z pomocą prywatnego detektywa (nota bene Rutkowskiego) wykradła własne dziecko i uciekł do Rosji.
  W 2013 Wszechrosyjskie Zabranie „komitetów rodzicielskich” (to taka organizacja), odwiedził niezapowiedzianie prezydent Putin i zapewnił że zrobi wszystko aby juwanalna juistica nigdy nie miała miejsca w Rosji.
  Można by powiedzieć:to fajnie,nikt nie chce tego gówna,ani lewica ani prawica,ani Cerkiew, ani Putin,na czym więc polega problem? nikt nie chce to w końcu kto chce? I tu prawie zbliżamy się do finału.Są takie mroczne siły które chcą ale po serii skandali nie mają odwagi firmować tego własną twarzą.No bo jak pokazać twarz kiedy już wiadomo że:
  kilkuletnia Masza Jaszenkowa vel Allen oddana w ręce zboczeńca i przez dekade eksploatowana w pedofilskim biznesie http://www.dailymail.co.uk/news/article-3677051/Child-abuse-victim-dubbed-Internet-Girl-adoptive-Pittsburgh-father-filmed-attacks-posted-online-sue-200-000.html
  para amerykańskich zboczeńców kupiła dziecko w Rosji http://www.dailymail.co.uk/news/article-2355194/U-S-Australian-citizen-sentenced-40-years-buying-boy-sole-purpose-exploitation.html
  śmiertelność rosyjskich dzieci adoptowanych przez Amerykanów jest niezwykle wysoka http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/9957906/Russias-adoption-row-with-US-grows-after-bruises-found-all-over-dead-toddler-Max-Shatto.html
  nie mówiąc już o zbrodniczym procederze traktowania adopcyjnych dzieci jako dawców organów https://utro.ru/articles/2005/04/15/428969.shtml

  Tedy nie mając odwagi do ujawniania się przyjęli inną strategię.Działają per procura.Na przykład poprzez dziennikarzy.Dajmy na to ktoś kręci film (lub pisze artykół) a niebywale trudnej doli rosyjskich dzieci.Polega to na tym żeby zupełnie marginalne zjawisko przedstawić w takiej formie aby odbiorca nie oparł się wrażeniu że to co widzi to norma,zasada,codzienność.Potem poprzez „przyjaciłó z sieci społecznościowych” rozpowszechnia się to w taki sposób aby kolejni odbiorcy również nie odczuli że mają do czynienia ze „społeczną egzotyką”.
  Na przykład żyje sobie reżyserka Hanna Polak.Mało kto z nas wogóle słyszał o tej personie.Okazuje się że to znamienitość https://en.wikipedia.org/wiki/Hanna_Polak
  Laureatka Międzynarodowego Festiwalu Filmowego i Forum Praw Człowieka
  https://en.wikipedia.org/wiki/International_Film_Festival_and_Forum_on_Human_Rights Dziwaczny byt finansowany z ONZ-towskich funduszy.Przypominam że nie kto inny a właśnie ONZ pilotuje i rekomenduje juwenalną juisticę.
  Tedy już wiadomo dlaczego pani Hanna Polak kręci film o koszmarze rosyjskich dzieci (w domśle) którch los byłby zupełnie inny gdyby Rosja w końcu przyjęła „cywilizowane” „sprawdzone na całym Zachodzie” prawa o nieletnich.
  Potem bloger Bartosz Staszczszyn umieszcza wywiad z panią Polak na tajemniczym portalu culture http://culture.pl/pl/artykul/niewidzialni-hanna-polak-o-rosyjskich-dzieciach-ulicy-wywiad
  Kto utrzymuje portal i pana Staszczyszyna nie wiadomo.Ale że ktoś utrzymuje to pewnie gdyż jak wiadomo darmowe obiady nie istnieją.
  Następnie tutejszy bloger Talbot umieszcza wywiad na swoim blogu
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/140174,niewidzialne-dzieci-paulusa
  Ani chybi materiał polecił mu ktoś z sieci społecznościowych nie jest bowiem rzeczą prawdopodobną przypadkowo natknąć się na niszowy portal culture.
  Kto mu poradził? dlaczego jemu? nie wiem.
  Nie wiem,nie wiem,nie wiem.
  Natomiast wiem,bo niejednokrotnie zostało to udowodnione,że zagęszczenie zboczeńców,przestępców,ludzi „o dziwnej przeszłości”, na 1 metrze kwadratowym juwenalnych lobbystów jest niebywale duże.
  To aż się staje nudne.Poskrob nieco fasadę każdego wujaszka czułego na dziecięcy los a wychodzi straszna prawda.Obywatel USA Mogiljanski,dobroczyńca i darczyńca, założyciel fundacji dla dziecięcych ofiar ataków terrorystycznych «International Foundation for Terror Act Victims»,skazany na 8 lat więzienia za orgaizowanie międzynaodowej siatki pedofilów.Skazany przez amerykański sąd,nie przez „niesprawiedliwy ruski”
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B9_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

  Albo dajmy na to takie „prawo Dimy Jakowlewa”.Nazwa pochodzi od imienia i nazwiska niespełna dwu letniego chłopca Dymitrija Jakowlewa

  http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/7/96/796/96796793_Dima_YAkovlev.jpg

  który pozostawiony na kilka godzin w samochodzie adopcyjnego amerykańskiego ojca,po prostu się ugotował.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%BE_%D0%94%D0%B8%D0%BC%D1%8B_%D0%AF%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0

  Ponieważ było to kolejna śmierć adoptowanego dziecka władze Rosji zażądały aby USA umożliwiło rosyjskiemu urzędnikowi monitorowanie każdej adopcji od momentu wyjazdu z Rosji do osiągnięcia przez dziecko pełnoletności.USA absolutnie się na to nie zgodziło w efekcie czego Duma postanowiła o zakazie adopcji dla obywateli USA.Wydawało by się że wszystko jest oczywiste.Tymczasem Gazeta Wyborcza pozwala sobie „prawo Dimy Jakowlewa” nazywać „prawem Heroda” http://wyborcza.pl/7,75248,21256353,prawo-heroda-podwazone-przez-strasburg-ale-co-stalo-sie-z.html
  To klasyczny przypadek tego o czym mowa w antyjuwenalnym apelu.Przypominam a waściwie cytuję:”Żyjemy w warunkach ostrej wojny informacyjnej z charakterystycznym dla niej wykrzywianiem pojęć”
  Herodem jest ten kto usiłuje bronić dzieci nie zaś ten kto rozporządza się ich losem tak że w efekcie giną lub trafiają w ręce zboczeńców.
  Przykłady długo jeszcze można mnożyć ale z mnożeniem czy bez z jednego już należy sobie zdawać sprawę:każdy kto choć na kilometr zbliży się do kwestii juwenalnej i nie krzyknie NIE!, nie jest uczciwym człowiekiem.A to czy jest zainteresownany z powodu chorych skłonności,czy robi to dla forsy,czy dla kariery,ma drugorzędne znaczenie.
  Środowisko juwenalnych lobbystów w 90% składają się ze zboczeńców i w 10% z ludzi „motywowanych innymi względami”.Jakie jest prawdopodobieństwo że taki Talbot z żadną z tych grup nie ma nic wspólnego?

  Napisał: Ikulalibal

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.