Nie tylko o Nowej Hucie jest ta notka – 22.07.2017.

Wczoraj tak się zdenerwowałam, że nie mogłam spać w nocy – pisze pani Tiamat. - Naoglądałam się głupot z Polski. Jakieś mikrocefale z IPN zrobiły film dokumentalny o Nowej Hucie, zatytułowany „Nowa Huta Walczy”, część I:Takiego oszustwa i łobuzerii nie pokazały najgorsze hollywoodzkie kicze o drugiej wojnie światowej. Potomkowie budowniczych Nowej Huty i kombinatu metalurgicznego powinni pozwać tę łobuzerię do sądu i oskarżyć o zniesławienie. I polakożerstwo. I mowę nienawiści. O szkalowanie Polaków, którzy Polakom budowali mieszkania po wojnie i zapewniali warunki pracy.

Jak można Polaków, którzy wręcz gołymi często rękami odgruzowywali i odbudowywali kraj i budowali polski przemysł po tragedii wojennej, wyzywać od komunistów?! Czy te małpoludy z IPN, z doktoratami z historii, zdają sobie sprawę z tych idiotycznych komentarzy nad archiwalnymi zdjęciami? – Przecież gołym okiem widać, że żaden z tych nieuków nie był na miejscu, gdy się Nowa Huta budowała. Jakiś lektor wyczytuje goebbelsowskie kłamstwa. Jak im nie wstyd!

Po pierwsze, pomysł zbudowania miasta i kombinatu metalurgicznego był najlepszym rozwiązaniem dla powojennej Polski, polskiej wsi i Krakowa. Lektor wyczytuje, że jakiś komunista zadzwonił z Warszawy i kazał budować hutę i miasto proletariackie, żeby rozbić krakowską arystokrację. Pan Binek, architekt Krakowa, który występuje w tym filmie, opowiada, że lokalizacja była bardzo dobra, bo przecież Kraków był jednym z miast niezniszczonych wojną, więc zaplecze miejskie było bardzo potrzebne. Gdzie mieli budować hutę? – W Gdańsku, Warszawie, czy zburzonym Wrocławiu? – O tym skromny pan Binek nie wspomniał (a pewnie i tak by mu wycięła ubecka cenzura).

Znalezione obrazy dla zapytania budowa nowej huty zdjęcia

Rok 1954 – budowa Nowej Huty

Kraków bardzo skorzystał na budowie Nowej Huty. Huta Lenina była kuźnią kadry technicznej na całą Polskę. Trzeba było sprowadzić profesorów i akademików na krakowskie uczelnie. Bez Nowej Huty byłby Kraków tylko ‚zapyziałym’ miastem. Bardzo wielu mieszkańców Krakowa dostało mieszkanie w Nowej Hucie. Pamiętam mieszkanie przy ul. Długiej. Dwa pokoje, bez kuchni, kuchnia w niszy, dwa palniki. Bez łazienki. Kibel był jeden na dwa piętra, i w nocy strach było chodzić po ciemnych schodach bez światła, a przybytek śmierdział z daleka. Naturalnie na Alejach Trzech Wieszczów domy budowane w okresie międzywojennym były bardzo luksusowe. Ale stare śródmieście: ul. Długa, Kleparz, Podgórze miały kamienice ponad stuletnie już wtedy.

Dzięki Nowej Hucie odnowiono Stary Rynek i zmodernizowano wiele starych kamienic. Wybudowano Collegium Paderevianum i „Wysrol” (WSR – Wyższą Szkołę Rolniczą) przy Alejach. Odnowiono całą ulicę Kanoniczą i Podwale. Ale to już później. I tylko dzięki Hucie Kraków nie padł.

Huta potrzebowała nauczycieli, lekarzy, prawników, inżynierów, techników, chemików; a polska wieś otrzymała wykwalifikowanych agronomów z WSR. Tymczasem zatłoczoną Hutę trzeba było rozładować i pobudować szkoły. I tu jest moja wielka pretensja do księdza Palmowskiego, który na filmie opowiada smalone duby.

Walka pod krzyżem - Ja tę walkę pamiętam. I nigdy nie zapomnę. Przypominała majdan kijowski bez petard i snajperów. Wtedy w Polsce nie było opon w nadmiarze i dlatego ich nie palono. Zacietrzewienie było okrutne. Pobożne dewotki rzucały kamieniami w milicję; powybijane witryny sklepów; milicja odwoziła dzieci ze szkoły do domów. Trzeba było przerwać naukę. Nie chodziliśmy do szkoły przez kilka dni. Mamusie z dziećmi w wózkach z cegłami w ręce i obrazkami Matki Boskiej w drugiej, śpiewały nabożne pieśni (sic!). Gdzie był wtedy ksiądz z tego filmu?

Podstawowym obowiązkiem Kościoła katolickiego od czasów średniowiecznych było bezpłatne nauczanie (i bezpłatne lecznictwo). Kościoły były trzy w Nowej Hucie. Plus klasztor. I kiedy władze doszły do wniosku, że kościół może stanąć dosłownie o kilometr dalej niż zaplanowano – w Nowej Hucie, zdewociałe debile dostały amoku. To nie było naturalne i to nie było spontaniczne. Baby, które przecież miały dzieci ochrzczone w Nowej Hucie, brały ślub w Nowej Hucie, posyłały dzieci na religię w Nowej Hucie – nagle przy pomocy sprzedajnych księży porobiły z siebie ofiary komunizmu. Ładni wierzący! W co? W ubecję? W ubecką propagandę?

W Nowej Hucie wybudowano za czasów ‚komunistów’ 3 (a podobno 4) kościoły. Ja wiem o trzech. I wszystkie są do kitu, bo zabrali liturgię. Więc co z tego, że było wtedy 5 kościołów i klasztor? - Przyszedł Sobór i ‚pozamiatał’. II Sobór był nielegalnie zwołany i nigdy nie powinien się odbyć. Postanowienia tego Soboru właściwie wykończyły Kościół katolicki. Zamachu na Kościół nie przygotowali komuniści. Przygotowała wierchuszka światowa, która niszczy chrześcijaństwo. II Sobór Watykański poderżnął katolikom gardło i zniszczył cały dorobek kultury chrześcijańskiej. Ten cały kościół Przy Arce czy Arka Pana – to jest jedno wielkie udawanie.

Znalezione obrazy dla zapytania Opactwo Cystersów w Mogile

Opactwo Cystersów w Mogile

Kiedy odwiedził nas wujek z Londynu, chcieliśmy mu pokazać ten kościół, bo się o niego dopytywał: sławny kościół Arka Pana, choć głupia architektura. I jeszcze głupsza nazwa. No to poszliśmy pokazać wujowi kościół. Jakaś bardzo zawzięta i agresywna zakonnica kazała nam płacić wstęp za obejrzenie kościoła. Więcej tam nie poszłam… i nie pójdę. Wzięliśmy wuja do klasztoru oo. Cystersów; tam, gdzie braliśmy ślub w czasach ‚komuny’ i gdzie chrzciliśmy dzieci – w czasach komuny. I gdzie chodziłam na lekcje religii – w czasach komuny.

W Hucie Lenina, przed przehandlowaniem go Hindusom, w kombinacie zatrudnionych było prawie 40 tysięcy ludzi. Polsce bardzo potrzebna była stal na odbudowę Polski: mostów, domów, mieszkań, lotnisk, stoczni, zakładów pracy itp. Jakimś zupełnie kretyńskim argumentem był zarzut, że chłopom z podkrakowskich wsi odbierano ziemie, płacono liche pieniądze i przekupywano tym, że tzw. chłoporobotnicy dostawali nowe mieszkania. Tylko głupek albo oszust może opowiadać takie bzdury, że chłopi podkrakowscy ucierpieli i że ich ‚komuna’ okradła i prześladowała.

Galicyjska wieś podkrakowska nie miała takich gospodarstw jak na Pomorzu czy na Ziemiach Zachodnich. Nie było światła, kanalizacji i gliniane chałupy waliły się pod strzechą. Gospodarstwa były bardzo małe i bardzo nędzne. Pamiętam, jeszcze w latach 50-tych na wsiach nie było dróg. Błoto po kolana i mordowane batem konie wyciągały wóz z sianem z błota. Robotnicy, którzy budowali Nową Hutę, dostawali mieszkania i po raz pierwszy widzieli wannę i ubikację ze spłuczką. Bieżąca woda i centralne ogrzewanie były szczytem cywilizacji. Ciepło w kaloryferach w całym mieście dostarczała skroplona para z kombinatu.

Druga wojna światowa cofnęła rozwój Polski, a zwłaszcza galicyjskiej wsi, o kilkadziesiąt lat. Chłopi bardzo małorolni i bardzo wojną schorowani i w starszym wieku chętnie oddawali ziemię za cywilizowane mieszkanie i pieniądze na zagospodarowanie. Naturalnie, że były wyjątki, i naturalnie, że byli oporni. Ale jeszcze za moich czasów chłopskie chałupy pod Nową Hutą były nie tylko, że nietknięte, ale odbudowane i odpucowane, bo było za co je wyremontować. I miały już światło elektryczne i kanalizację.

Lektor na tym filmie opowiada o tym, że budowa Nowej Huty doprowadziła masy chlopo-robotnicze do pijaństwa i prostytucji. Alleluja! – W po-solidarnościowej Polsce wreszcie się wszystko zmieniło: nie ma pijaństwa i nie ma prostytucji?! (mimo, że niczego się nie buduje). Jak świat światem, każda wielka budowa przyciąga ludzi z różnych stron i różnych ‚zainteresowań’. Huty nie budowali Chińczycy XXI wieku. Budowali gołymi rękami Polacy w powojennej Polsce. I było bardzo dużo różnych problemów, przede wszystkim z infrastrukturą i brakiem nowoczesnych urządzeń budowlanych. Było trudno. Ale nie wyobrażam sobie, że można w obecnej Polsce postawić 200-tysięczne miasto.

Znalezione obrazy dla zapytania huta lenina

Huta im. Lenina w Nowej Hucie

Pokazane są zdjęcia murarzy, którzy gołymi rękami układają cegły i wyrabiają normy. A to wszystko przez tych przebrzydłych komunistów, którzy z polskiego robotnika zrobili komunistę, który miał wygodne, ciasne, ale własne mieszkanie (teraz śpi na ulicy albo za granicami kraju). Burżuje komuniści! Świnie. I wszystko to robili przy pomocy ‚towarzyszy radzieckich’. Zupełna perwersja i faszyzm!

I kiedy się okazało, że wygodne mieszkania, opieka społeczna, opieka lekarska i stabilizacja rodzinna doprowadziły do niebywałego przyrostu naturalnego – Nowa Huta kwitła i musiała zadbać o budowę żłobków, przedszkoli, szkół,… jak również szkół zawodowych dla pracowników kombinatu. I tak też powstał szpital im. Żeromskiego. Ogromnie dużo dzieci urodziło się w nowohuckim szpitalu.

Był okres, że w Nowej Hucie dzieci w szkole podstawowej chodziły na trzy zmiany, bo nie było wystarczająco budynków szkolnych. W każdej klasie było ponad 40-u uczniów. Przychodzi rozkaz z Warszawy: budować szkoły! – Powołano zespół budowniczych i architektów, i przesłano fundusze. Złożyło się tak, że nadchodziła rocznica 1000-lecia państwa polskiego. Co mogło być lepszym i piękniejszym pomnikiem niż 1000 szkół na 1000-lecie?

I tu wkraczają księża – przebierańcy, farbowane lisy, które rozwalają Kościół katolicki. Zaczyna się nieprawdopodobna nagonka na budownictwo oświatowe. Nowa Huta nie potrzebuje szkół – potrzebuje kościołów. Bo – jak pierniczy lektor – mieszkańcy Nowej Huty o niczym innym nie marzyli, jak tylko o tym, by się pomodlić, a kościoła w komunistycznym mieście nie było.

Chryste Panie!
Mieliśmy religię w szkołach, a gdy przyszedł czas, że nie było religii w szkołach, chodziliśmy na religię do klasztoru oo. Cystersów w Nowej Hucie-Mogile. Klasztor był z XI wieku. Komuniści go nie zburzyli. Wybudowali przyzwoitą drogę do klasztoru. Dzieci chodziły tam na religię, odbywały się normalne msze, śluby, chrzciny. Chodziliśmy do klasztoru na pasterkę. Oprócz tego był kościół i w Czyżynach, i w Bieńczycach. No i klasztor.

Mój dziadek był rodem z samiutkiego Krakowa, ale babcia urodziła się w podkrakowskiej wsi, gdzie jeździłam na wakacje. Młodzi chłoporobotnicy zatrudnieni przy budowie Nowej Huty i kombinatu mieszkali w hotelach robotniczych (najpierw pod namiotami), ale na niedzielę i święta wracali do domu i do kościoła chodzili na wsi. Kiedy wybudowali linie tramwajową z Krakowa do Nowej Huty, cala elita katolicka jeździła do kościołów w Krakowie – pół godziny jazdy tramwajem. To bajdurzenie o religii i komunistach jest tak podłe i świńskie, że dech zapiera.

Duża część filmu poświęcona jest rozruchom w czasie i po stanie wojennym. Wierzyć mi się nie chce, że robotnicy – działacze Solidarności tak podle postąpili z hutą -żywicielką. Dobrze im tak! Niech teraz siedzą na umowach śmieciowych! Narobili sobie w gacie, a KOR – Komitet Obrony Robotników załatwił im bezrobocie i umowy śmieciowe.

Dlaczego robotnicy wyrywali kamienie z chodników i obrzucali nimi milicję? – Niechby spróbowali tego samego w USA!). Z filmu wyraźnie wynika i to już na początku, że chodziło o to, by zrobić na złość Jaruzelskiemu(?). Nagle jakaś swołocz, posprowadzana nie wiadomo skąd, sabotowała hutę, którą Polacy własnymi rękami budowali. Gdzie ci ludzie tak biegają i po co?

Huta Lenina była nie tylko ‚żywicielką’ i dawała mieszkania. Wielu chłoporobotników i innych pracowników pobudowało sobie domy i odremontowało stare z… materiałów budowlanych, wywiezionych z kombinatu. Jakoś władze nie bardzo ścigały winnych. Wsie dookoła Huty nagle zrobiły się nowoczesne, odbudowane i przynosiły właścicielom drobnych gospodarstw (tzw. badylarzy) niemałe zyski; całe gospodarstwa były pod szklarnią. Wielu nauczycieli, lekarzy, inżynierów, wykształconych na Akademii Górniczo – Hutniczej, UJ, WSR, WSP, Akademii Medycznej – pochodziło z podkrakowskich wsi.

Huta Lenina bardzo przeszkadzała zachodnim oligarchom, którzy rozbudowywali przemysł hutniczy w Korei Południowej i nie życzyli sobie konkurencji w Europie. Nasza stocznia była bardzo nie na rękę Francuzom, którzy budowali stocznie i nie życzyli sobie polskiej konkurencji. Stocznie po prostu zamknięto. Kto dal komu takie prawo? -
‚Vistula’ padła, bo firma żydowska rozpoczęła produkcję szajsowatych koszul syntetycznych w Chinach. Vistula sprzedawała polskie koszule do 11 krajów. Trzeba było Polakom odebrać rynek zachodni. Nie tylko koszulowy. Polski przemysł i polską produkcję zamordowano rękami polskiego robotnika, któremu marzyły się kokosy Zachodu (nie słyszeli o Churchillu?).

Huta Lenina zatrudniała około 40 tysięcy pracowników, produkowała ok. 8 tysięcy ton stali rocznie i produkowaliśmy też blachę karoseryjną i inne asortymenty (blachę ocynkowaną, blachę ocynowaną, pręty zbrojeniowe, elementy konstrukcyjne itp. Było kilka walcowni). Nowo skreowana obywatelka Polski, pani Applebaum, żona polskiego ministra, zaproponowała, by zburzyć Pałac Kultury i Nauki, bo to relikt z czasów stalinowskich. Były polski minister spraw zagranicznych, mąż nowo upieczonej obywatelki Polski, R. Sikorski zgodził się z pomysłem żony i planował zburzyć Pałac Kultury, a na tym miejscu posiać trawę.

No więc teraz, skoro wreszcie znaleziono Sikorskiemu kolejną pracę, do której też się nie nadaje, ale może się przydać (wywiad USA), gdy będą zrównywać z ziemią kombinat i miasto Nową Hutę, to na ich miejscu Sikorski i -ska zasieją trawę. Z ostatnich wieści wynika, że nie ma pieniędzy na remonty osiedli mieszkaniowych w Hucie.

Ze wszystkich Słowian zażydzeni Polacy i ci, zaczadzeni kiczem Zachodu, debile – są najgłupsi.

Napisała: Tiamat,  04.10.2016.

14 Komentarze

 1. Tiamat: „Naoglądałam się głupot z Polski”. -

  — Teraz można ci dopiero pooglądać.
  Wydarzenia według S24:

  - Tusk: Nie miałem nadziei na spotkanie z Dudą. Żal mi Kaczyńskiego
  - Gowin wyrzucony z zespołu miesięcznika „Znak” za poparcie reformy sądownictwa
  - Rulewski ubrany w strój więzienny. „Polska zamienia się w zakład karny”
  - Szczerski o oświadczeniu Tuska: Ma misję, ale w Brukseli, nie w Warszawie
  - Sejm uchwalił ustawę o Sądzie Najwyższym autorstwa PiS

  ZB: Rulewski przebił tu wszystkich kabareciarzy, występujących w naszym kraju :)

 2. Robią sobie powoli miejsce..

  Kilka dni temu Organizacja Narodów Zjednoczonych opublikowała raport zawierający prognozy na temat przyszłości ludności poszczególnych krajów.

  [...]najnowsze prognozy populacyjne ONZ, fatalne dla Polski. Prawdziwa katastrofa nadciąga jednak na Ukrainie, gdzie zapaść demograficzna w powiązaniu z krachem gospodarki doprowadzi do powstania na naszej południowo-wschodniej granicy geopolitycznej wyrwy [...]

  [...]porównuje Ukrainę do obłożnie chorego, z którym Warszawa wchodzi w spory historyczne. Zresztą — zdaniem autora — „za 20 lat możemy nie mieć już komu dowodzić naszych racji moralnych w sprawie ludobójstwa na Wołyniu i w Galicji Wschodniej”[...]

  [...]Ukraina przekształci się w pustynię nie tylko z powodu kryzysu gospodarczego, ale i zniesienia przez UE obowiązku wizowego, z czego jest wyjątkowo dumny prezydent Petro Poroszenko.[...]

  https://sptnkne.ws/eXhs

  • ~konik

   „Robią sobie powoli miejsce…”. -

   — Zdaje się przepływ ludności Ukrainy na Zachód (przez Polskę) był jednym z celów kijowskiego Majdanu. Myślę też, że Polska może znaleźć się w podobnej sytuacji. Na razie rozrabiają politycy i płatni demonstranci. Kibicuję Polakom, by nie dali się wciągnąć w te parszywe gry.

  • Hallo Zbigniew ,
   -”Rulewski przebił tu wszystkich kabareciarzy, występujących w naszym kraju…”-
   ,
   co nie zmienia faktu, ze jest to tylko kabaretowy gest.
   Bez zadnej mocy sprawczej.
   …..
   Podziwiam zaangazowanie Tiamat.
   I wspolczuje Jej.
   Wiem, jak boli konfrontacja zdrowego umyslu z otaczajaca nas zewszad glupota i wyrafinowana obluda.
   Jestem bezwyznaniowy. Ale czasami tak sobie mysle, ze ten Pan Bog, jesli istnieje, to pewnie bardzo nie lubi Polakow.
   I niech tak bedzie. Z woli Panskiej. (hihihi)
   Nie bede sobie psul dnia rozmyslaniem o Polsce i zgnilym kartoflu, ktoremu puscily zwieracze.
   Jade nad jeziorko.
   A Tobie, Tiamat i i pozostalym czytelnikom zycze pogodnego udanego dnia.

   • ~krysz

    „Wiem, jak boli konfrontacja zdrowego umyslu z otaczajaca nas zewszad glupota i wyrafinowana obluda”. -

    — W innych warunkach, bez internetu mniej było widać głupotę i zacietrzewienie. Przynajmniej nie każdego dnia.

    Pozdrawiam :)

 3. Przesylam dzisiejsze wiesci w skrocie – pisze pani Tiamat e-mailem:

  Rzad Syrii wystosowal list do narodow Zjednoczonych w ktorym domaga sie odszkodowania od USA i sprzymierzencow za zniszczona infrastrukture w Syrii spowodowana nielegalna wojna i bombardowaniem kraju bez przyczyny.
  [ moje pytanie; czy ewentualne odszkodowanie moze tez dotyczyc Polski? - poslalismy tam 4 samoloty]

  Syria domaga sie od nielegalnej koalicji zaprzestania bombardowan i atakow na Syrie.
  W tamtym tygodniu w piatek tzw. koalicja oglosila, ze zniszczyla pola naftowe w roznych regionach Syrii bo uzasadniala tym, ze to byly pola naftowe nalezace do Daesz – organizacji terrorystycznej, co akurat bylo jawnym klamstwem, bo to byly syryjskie pola naftowe.
  Naloty te tylko w tamtym miesiacu zabily ponad 700 cywilow.

  PressTV-US, allies must pay for wrecking Syria: Letters to UN
  Allianci USA musza zaplacic za zniszczenie Syrii:Listy do ONZ

  http://www.presstv.com/Detail/2017/07/22/529272/Syria-USled-coalition-bombings-compensation-UN-letters-infrastructure

  *
  W Afganistanie Amerykanie zbombardowali oddzial policji afganskiej i dwoch przywodcow … przez pomylke. Zginelo 16 osob w tym przywodcy.
  Pentagon zlozyl kondolencje ofiarom “pomylki”.

  Zginelo 16 osob w ataku na policje afganska

  PressTV-Death Toll from US strike on Afghan police hits 16

  http://www.presstv.com/Detail/2017/07/22/529293/US-airstrike-Helmand

  *
  MOAB – wielka, ogromna bomba, Mothere od All Bomb (matka wszystkich bomb) , ktora Amerykanie zrzucili na Afganistan 13 kwietnia w rejonie Achin w Afganistanie (Nangarhar Province) powoduje straszliwe choroby wsrod mieszkancow, ktorzy ten atak przezyli. Pracownik sluzby zdrowia opowiada, ze w zasiegu kilometra od miejsca gdzie zrzucono bombe wymarly wszystkie zwierzeta. A zwierzeta , ktore znajdowaly sie dalej ni kilometr, wymarly w kilka dni pozniej.
  Ludzie natomiast, ktorzy przezyli, cierpia na chorbe oczu i skory i zaburzenia zoladkowe. Konsekwencje nie daly dlugo na siebie czekac i przewiduje sie rozwoj wszelakich chorob: anemia, rak , poronienia.
  Moc tej bomby byla tak wielka, ze 90% populacji zamieszkalej w sasiedztwie doznala szoku pourazowego.
  Objawy porazenia wyraznie wskazuja na to, ze bomba zawierala uran.
  Swiadek Abdul Qader opowiada, ze choc mieszka 20 km od miejsca wybuchu, wszystkie budynki dookola trzesly sie od wybuchu.
  Zgineli tez mieszkancy miejsca wybuchu poniewaz nie zostali powiadomieni o planowanym bombardowaniu.

  Bomba, matka bomb – robi spustoszenie w Afganistanie
  MOAB: US Attack Causes Catastrophic Consequences in Afghanistan – GOVERNMENT SLAVES

  http://www.govtslaves.com/moab-us-attack-causes-catastrophic-consequences-in-afghanistan/

  *
  Turki pokazaly tajna mape, na ktorej namalowane sa miejsca w ktorych znajduja sie amerykanskie bazy. Amerykanie sa wsciekli bo publicznie i glosni opowiadaja, ze likwiduja operacje USA w Syrii.
  Naturalnie Turcy to zrobili ze zlosci, zeby swiatu pokazac jak USA popiera Kurdow i Kurdami probuje rozdrapac terytorium Syrii

  Pentagon rozmiescil 10 baz wojskowych w polnocnej Syrii

  Pentagon Establishes Ten Illegal US Military Bases in Northern Syria | Global Research – Centre for Research on Globalisation
  http://www.globalresearch.ca/pentagon-establishes-ten-illegal-us-military-bases-in-northern-syria/5600428

  *
  Amerykanie zakladaja baze militarna w Gruzji , ktora ma byc uruchomiona juz pod koniec tego roku- tak oglosil minister obrony Gruzji, Levan Izorriya.
  USA trenuje zolnierzy gruzinskich

  Po ataku na Syrie przyszla kolej na Kaukaz. Zdaje sie, ze bedzie powtorka z 2008 roku i prowokowanie awantur w Osetii i Abchazji.

  Geopolityczne zaburzenia na Kaukazie
  Geopolitical Turbulence in the Caucasus | WHAT REALLY HAPPENED

  http://www.whatreallyhappened.com/node/617904#axzz4nU3Gd6ks

  Opracowała: Tiamat

 4. @Autor
  Porządnie Pan to opracował. Obie części zasługują na uważne przeczytanie i wysoką ocenę.

  http://fischer.neon24.pl/post/139416,zamach-w-nicei-kto-kreuje-terroryzm-w-europie-cz-i

  A zauważył pan jak uny to na neonie pozycjonują wpis „fischer” mimo nowszej daty na dnie i to nie po raz pierwszy.

  Tam najważniejszy ma być żyd SL który z żydem astra i inne nicki robi tam krecią robotę, un niby walczy z pejsami z zależnej a tak naprawdę unicestwił neon banował polaków dziesiątkami a żydów ma w ulubionych.

  • ~ali

   „… un niby walczy z pejsami z zależnej a tak naprawdę unicestwił neon”. -

   — Jeśli chodzi o notki Fischera, to wyraziłem swe poparcie dla poszukiwań i prawdy.
   A ten ‚un’? – Nie występuje przeciw mnie, a kiedyś był pierwszym adminem, który umieszczał wysoko moje notki. To na jego plus. I byłem mocno zdziwiony, gdy zadzwonił do mnie z prośbą o zgodę na odbanowanie Kuli Lisa. Jego nie drażnią rasistowskie wpisy i obrażanie innych blogerów, ale tak jest też z wieloma innymi.
   Kula Lis zresztą nadal obraża Tiamat i mnie, więc kiedyś będę interweniował nie u dr. R. Opary, lecz najpierw zwrócę się do niego, by przywołał tego choleryka do porządku.
   I jako ciekawostkę dodam: mam już prawie gotową nową notkę, ale chyba nie opublikuję jej teraz, bo dyżur ma dzisiaj Astra, a ta nie pozycjonuje wysoko moich wpisów. Tak jest… i często chciałoby się splunąć na to.

  • ~krysz

   „Mafia Clintonow”. -

   — Przeczytam w nocy, także pod kątem ew. przetłumaczenia. Prosżę Cię, byś podawał linki do dobrych niemieckich tekstów. Coś z tego skomentuję, coś przetłumaczę :)

   Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.