Co się dzieje w Europie – 19.07.2017.

Za tę awanture z azylantami, a także przebierańcami za azylantów odpowiadają wszystkie rządy państw unijnych – pisze pani Tiamat. – Jeśli Chiny się martwią, że im się społeczeństwo starzeje i za 50 lat będą same dziadki w Chinach, to tym bardziej powinna się martwić Europa.

I nie chodzi o sprowadzanie ludności z czarnej Afryki. Nie chcę, by mnie znowu źle zrozumiano [nie rozumieją ci, którzy nie chcą zrozumieć - przypis ZB]. Europa jest w stanie przyjąć wielu emigrantów. Ale uparła się, żeby przyjmować głównie bandytów, czyniąc z prawa uchodźczego kompletne szambo polityczne.

Znalezione obrazy dla zapytania uchodźcy w europie

Nie wiem, ilu ludzi w Polsce wie, że w 2015 roku Unia Europejska wydała mnóstwo pieniędzy na tzw. Operację Sophia (Operation Sophia), która to operacja przy pomocy floty miała zastąpić Kadafiego i zahamować ruch uchodźczy do Europy. Jakoś tak się porobiło, że ta flota – która, do tej pory nie rozumiem, jakie miała szczegołowe i prawdziwe zadania – zwiększyła ilość uchodźców do Europy, bo… pomagała rekrutować nowe fale uchodźców. Zajmowała się swoimi sprawami w Libii i tak dokladnie to nie wiadomo, co robila, ale na pewno nie wstrzymała emigracji. Wprost przeciwnie. Baty należą się wszystkim członkom Unii.

Tymczasem zamiast prowadzić rzeczową dyskusję nad rozwiązaniem problemu metodą humanitarną – niczyja wina, że się urodził na Bliskim Wschodzie, a nie w Paryżu – to hucpa żydowska dla odwrócenia uwagi napuścila tłumy błaznów i nieuków na uchodźców rzeczywistych. Tysiące dzieci potopiono w Morzu Śródziemnym, które jakoś dziwnie – jak za czasów biblijnych (i to w tym samym miejscu) – stało sie cmentarzyskiem po rzezi niewiniątek. Morze Śródziemne spływa krwią dzieci, które ocalały z pożogi wojennej, ale zginęły w drodze do… demokracji.

Zamiast gadać głupoty o ‚kozojebcach’ i islamie należało – zdaniem szefa policji we Wloszech – stworzyć bazę danych, i zamiast wydawać pieniadze na flotyllę, zapędzić do roboty wywiad Unii Europejskiej do sprawdzania, kto przybywa. Włosi podawali kilkakrotnie nazwiska podejrzanych islamistów angielskiemu wywiadowi. Premier Theresa May, która wtedy była ministrem d/s wewnętrznych, nie zaintersowała się problemem. Bo okazało  się, że to Anglicy trenują islamistów w Manchesterze i w angielskich więzieniach.

Wszyscy wiedzą, i ONZ, i wszystkie organizacje humanitarne, że islamistów trenuje się w Kosowie. Hacim Thaci, zbir, który jest szefem (nie)rządu w Prisztinie, nie wpuścił do Kosowa komisji ONZ. Ale wpuścił polskie wojsko, żeby pilnowało zbirów. Na Kosowo nie ma rady. Jest to centrum zbrodni i przestępstw, i ośrodek handlu nerkami i innymi organami ludzkimi; ośrodek handlu dziećmi i żywym towarem; kobietami i dziećmi do burdeli.

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci uchodźców

Jest żałosne, że rządom unijnym nie przeszkadza wytwórnia zbrodni w Kosowie, a jednocześnie gadają bzdety o ‚wartościach kulturowych Europy’ i o gwałtach muzułmanów na europejskich kobietach w Niemczech i gdzie indziej. W polskich wiadomościach podawali, że co czwarta kobieta w Polsce jest ofiarą przemocy i bardzo dużo jest ofiar śmiertelnych wśród kobiet, a przecież nie ma w Polsce ‚kozojebców’ z Bliskiego Wschodu. Ta hipokryzja, chowanie głowy w piasek i ogólna znieczulica mają doprowadzić do całkowitej degrengolady w Europie.
Dla ofiar wojny na Bliskim Wschodzie urządzają obozy, a zbrodniarze z Kosowa i Czeczenii latają luzem po Europie.

Unia Europejska zajęta jest bzdetami, awanturami o czapkę gruszek, a tymczasem wszystkie służby wywiadowcze panstw Europy, które bardzo dużo kosztują, zarabiają pieniądze na spędzaniu ludzi z Afryki, których nikt nie kontroluje, bo nie ma żadnych ośrodków służb emigracyjnych do ‚przesiewania’ przybyszów. Jeden skandal za skandalem i tylko cmentarzysko na dnie Morza Śródziemnego się powiększa.

Jedynym państwem nietkniętym przez awantury dookoła jest Izrael, który ma niemały wpływ na generowanie uchodźców. Uwziął się Izrael, żeby zniszczyć Syrię, wywalić Asada i zatrzymać dla siebie Wzgórza Golan, które Izrael też nielegalnie okupuje. Wzgórza Golan mają podobno ogromne złoża ropy i gazu, i Izrael obiecał, że się nie wycofa, natomiast wspiera terrorystów, którzy mają przykazane skasowanie Asada.

Netanyahu with ISIS wounded hospital

Izrael bombarduje Syrię i upiera się przy całkowitym zniszczeniu tego państwa. Dlaczego? – Bo wtedy będzie potentatem i bossem od ropy i gazu z Bliskiego Wschodu, i będzie miał zielone światło na całkowite zniszczenie Palestyny. Więc pomaga przepędzić jak najwięcej mieszkańców Bliskiego Wschodu, by przejąć władzę na calym terenie i kontrolę nad gazem i ropą oraz dostawami do Europy i gdzie tylko się da.

Jaką rolę odegrał Izrael w kryzysie uchodźczym? (What Role has Israel played in the Refugee Crisis? | Veterans To,
http://www.veteranstoday.com/2017/07/16/what-role-has-israel-played-in-the-refugee-crisis/

Przetłumaczyła i opracowała: Tiamat

* * * * * * *

O białych, którzy ryczą: ‚biała Europa dla białej rasy’, pisze w ostatniej notce Andrzej Szubert (nick: @opolczyk). Polecam, link:
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/07/15/chandra/

* * * * * * *

Co się dzieje w Polsce – 19.07.2017.

ZB – Pisałem przedwczoraj: Franz Kafka, autor powieści „Proces” i dłuższego opowiadania „Wyrok”, gdyby żył, nie musiałby dzisiaj wymyślać fabuły. Opisałby historię dr. Mateusza Piskorskiego, który siedzi już 14 miesięcy nie tylko bez wyroku, ale i bez przedstawienia zarzutów. Linkowany tu artykuł trzeba koniecznie przeczytać:
https://pl.sputniknews.com/polska/201707175895579-SENSACJA-Mateusz-Piskorski-chinskim-szpiegiem-Jaroslaw-Augustyniak/

Znalezione obrazy dla zapytania mateusz piskorski

Pisze też pani Tiamat, co sądzi o tej bezprecedensowej sprawie, link:
http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139348,co-sie-dzieje-w-europie-17-07-2017#comment_1399500

5 Komentarze

  • ~jabolek

   Pisze Andrzej Szubert: „Kilka dni temu Jabłonowski wspierany przez M. Porębę w ponad 40 minutowym filmie zdemaskował się. Pokazał swoje prawdzie oblicze, a raczej rasistowską bandycką mordę. Niestety nie jestem w stanie zaprezentować tego filmu, gdyż został usunięty”.

  • ~ali

   „co une kombinują”. -

   — Trudno doszukać się tam jakiejś spójności. Jeden z komentatorów (chyba K. Wojtas) pisze: „Izrael stracił poparcie USA”. – No i nie ma o czym mówić. Wydaje mi się, iż nie było jeszcze tak pro-izraelskiego prezydenta USA, jakim jest Trump.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.