Co się dzieje w Polsce – 08.07.2017.

W NEON-ie kilku blogerów atakuje ostatnio współpracującą ze mną panią Tiamat. Myślę, że dobrze byłoby, gdyby uważnie wczytali się w to, co ona pisze. Warto, bo to nietuzinkowe pisanie. Zapewne i tak byłyby dalsze pretensje i zarzuty, ale byłyby one może na nieco wyższym poziomie intelektualnym.

Pisze bloger: „Pani nie cierpi Polaków”.

Odpowiada pani Tiamat:  Nie cierpię Polakow? - Ciekawe… Ja nie cierpię łamania prawa. Już samo należenie do NATO jest bezprawne, bo tego nam zabrania konstytucja. I polska konstytucja, i unijna, i konstytucje państw unijnych. NATO w założeniu jest paktem defensywnym. Tymczasem nawet nie jest paktem europejskim, bo jest pod zarządem USA. I głównym zajęciem NATO jest napadanie na suwerenne państwa, które nie są z Europą w konflikcie, i niszczenie tych państw oraz mordowanie ludności cywilnej.

Znalezione obrazy dla zapytania belgrad 1999

1999 rok – Belgrad bombardowany przez NATO i USA

Nic nie usprawiedliwia użycia uranowych bomb na serbskich dzieciach w sercu Europy. W Serbii i w Iraku rodzą się dzieci z chorobami popromiennymi, ale nikogo to nie obchodzi. Nic nie usprawiedliwia bombardowania ludności cywilnej Donbasu. Europa napada na europejskie kraje. I w ogóle NATO nie szanuje europejskich praw. USA nawet nie chce się zgodzic na ochronę środowiska naturalnego. Radzę pofatygować się do Kosowa, na Sardynię, Sycylię i zobaczyć, co wyprawiają Amerykanie z ekologią.

Atakując inne kraje bez wypowiedzenia wojny, łamiemy polską konstytucję, która zakazuje nie tylko napaści na inne kraje, ale i udziału w niezadeklarowanej wojnie, która nie jest w obronie kraju. Łamiemy też Kartę Praw Człowieka ONZ. I tu łamiemy jedno z najważniejszych praw: Prawo Dziecka do normalnego życia. 70 lat po wojnie w środku Europy kobiety europejskie znowu rodzą dzieci w gruzach. Mało kto interesuje się tym, że kraje członkowskie podpisały prawo i zobowiązały się do BEZPŁATNEJ nauki dla wszystkich dzieci do lat szesnastu.

Znalezione obrazy dla zapytania stop islamowi w europie

W poszukiwaniu Jana III Sobieskiego (ten by im pokazał!)

Łamiemy na każdym kroku Prawo Uchodźcze podpisane przez kraje członkowskie; i Polska jest sygnatariuszem. Najlepszym przykładem łamania prawa jest awantura w Polsce o Trybunal Konstytucyjny i awantury z Unią Europejską. Jeśli dyskutowanie prawa to antypolonizm, to zdaje się ktoś chodził na wagary w czasie lekcji języka polskiego. Już wielokrotnie kraje – nie tylko Polska – zapłaciły kary za łamanie prawa.

Teraz próbujemy pomóc Stanom podzielić Europę, przeciąć na pół i wprowadzić w Europie amerykańską strefę zarządzania źródłami energii i oczywiście jurysdykcją – dokładnie to, na co się Miloszewicz nie zgodził, i trzeba było rozwalić mu kraj. I pomagamy USA podzielić Europę, nie pytając się o zdanie innych członków Unii. Polska jest chyba jedynym krajem na świecie, któremu zależy na tym, by płacić więcej za gaz niż przewidują normalne kontrakty. Płacimy Niemcom za rosyjski gaz, a teraz będziemy bulić dwa razy więcej za gaz zza oceanu niż płacimy za rosyjsko – niemieckę dostawę gazu do polskich domostw.

Euforia narodowa z powodu ‚uniezależnienia się od Rosji’ wygląda na sabotaż polskiej gospodarki energetycznej. Ani Anglia, ani Francja, ani parę innych państw nie boi się tej ‚gazowej’ zależności, bo skądś trzeba kupić gaz. Z korzyścią dla kraju i polskiej ludności, a nie dla okupanta. My będziemy kupować gaz od okupanta. I broń (stare patrioty) też od okupanta. Wystarczy zobaczyć, ile ten szmelc będzie kosztować. Najlepszym dowodem, że nie wszyscy kochają droższy gaz i Amerykę, jest fakt, że szefowie grupy wyszehradzkiej zlekceważyli tzw. Szczyt Trójmorza w Polsce, który odbywał się w czasie wizyty rodzinnej Trumpa.

Podobny obraz

Polscy żołnierze w Afganistanie

Konstytucja nam zabrania zamachu stanu i wtrącania sie w rządy państw innych narodów. Tymczasem braliśmy udział w zamachu stanu na legalnych przywódców suwerennych narodów, a w tym dwóch państw europejskich – nie muzułmańskich. Poparliśmy mordowanie Osetyńców przez kaukaskiego zbója, mimo że Osetia ma zagwarantowaną autonomię przez ONZ. Łamiemy polską konstytucję na co dzień i od święta. Ale okazuje się, że nie wolno nam o tym dyskutować, by nie być oskarżonym o anty-polonizm!!!

Chryste Panie! Nie wolno nam dyskutować: ani o Dekalogu, ani o konstytucji, ani Deklaracji Praw Człowieka, ani nawet o zwykłej przyzwoitości w poszanowaniu prawa do życia każdego człowieka – zwłaszcza bezbronnego. Bo okazuje się, że nawet polski żołnierz to nie Polak, tylko żyd, że polski minister sprawiedliwości, który ŁAMIE konstytucję, wysyłając polskie wojsko na wojnę (a nie Sejm i nie minister obrony), to nie Polak, tylko żyd.

Te damy i panowie wyśpiewujące moherowe peany na cześć Trumpa to też same żydówki i żydy? - Powitać w polskim Tel Awiwie. Czy w Polsce mieszkają jacyś Polacy? - Nic dziwnego, że Polska jest krajem sezonowym, skoro jedynym punktem odniesienia, gdy chodzi o zarządzanie i gospodarkę kraju jest… żydowska propaganda, której nabożnie przestrzegają.

Jeśli pan uważa, że nienawidzę Polaków, bo probuję dyskutować o prawie ludzi do życia – to ja przepraszam. Pomyliłam dyskutanta.

A to Polska właśnie: 
http://pikio.pl/hit-czy-kit-tvp-nagralo-piosenke-dla-trumpa-opozycja-peka-ze-smiechu-video/

Napisała: Tiamat

* * * * * * *

Andrzej Rosiewicz śpiewa hymn na przyjazd Trumpa do Polski:„Polska energicznie wstając z kolan nie zauważyła niskiego sufitu i chyba uszkodziła sobie coś pod kopułą”. – pisze komentator na YouTube (ZB).

5 Komentarze

  • ~Playset

   „Z pełnym szacunkiem…”. -

   — Tak. Sugeruję czasem Czytelnikom, że nikt tak w Polsce nie opisuje paru spraw jak Pani Tiamat.

   Pozdrawiam :)

 1. Bękarty Dudajewa

  Bardzo lubię teksty pani Tiamat.Zawsze znajdę w nich coś szczególnie interesującego.Nie inaczej było w związku z ostatnim tekstem.A już konstatacja:
  ” Przecież cała Polska kochała Czeczeńców- islamistów! I to tylko dlatego, że mordowali chrześcijan. Polska w Radzie Bezpieczeństwa, kiedy akurat miała swą roczną kadencję, zaproponowała wolne państwo muzułmańskie w Europie! ”
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139299,co-sie-dzieje-w-europie-i-w-usa-14-07-2017

  sprawiła mi szczególną radość;Więc jest ktoś jeszcze, kto widzi ten problem podobnie jak ja.Ale do rzeczy.
  „ONI BĘDĄ WAS PRZEŚLADOWAĆ I ZABIJAĆ” – to tytuł artykułu o poczynaniach „czeczeńskich strażnikach moralności” w Berlinie. http://www.tagesspiegel.de/themen/reportage/opfer-tschetschenischer-moralwaechter-in-berlin-sie-werden-dich-jagen-und-dann-werden-sie-dich-toeten/20018744.html
  Wszystko wskazuje na to że zachodnie media zaczynają dostrzegać problem.
  Czeczeńskie diaspory odznaczają sie szczególną brutalnością a ich agresja skierowana jest (na razie) na środowiska muzułmańskie.Czeczeńcy tworzą kilkudziesięcioosobowe grupy i penetrują otoczenie (to wirtualne również) w poszukiwaniu muzułmanów którzy wedle nich żyją nie dość pobożnie.Każdy kto:utrzymuje przyjazne relacje z innowiercami,ubiera się po europejsku,wiedzie świecki tryb życia,może stać się celem ich ataku.
  Jak wynika z reporterskich relacji,w Niemczech Czeczeni wespół z Arabami prześladują Turków,zaś we Francji Czeczeni gnębią Arabów.
  Jedno jest wspólne-wszyscy oni mają doskonałe wojskowe przygotowanie czemu nie należy się dziwić jako że to ludzie Dudajewa.Tego od warszawskiego ronda.
  http://it.tourbina.ru/photos.3/3/9/397248/big.photo/Plotstchad-Dzhokhara-Dudaeva.jpg

  Dżochar Dudajew otoczony w Polsce nimbem świętego na prawdę był bandytą,zbrodniarzem wojennym,a o tym że twórcą i hersztem armii terrorystów chyba nie muszę wspominać.
  zdjęcie kogoś kto nie do końca podzielał poglądy Dżochara Dudajewa.
  http://www.ljplus.ru/img4/f/e/femel/1200183467134.jpg

  Należy zauważyć że Czeczeńcy są jedną z nielicznych a może jedyną grupą etniczną,która ma status „uchodźców politycznych” nie od wczoraj.
  Ich do Europy nie przyniosła fala niekontrolowanej,dzikiej,kryminalnej, emigracji.Oni swoje certyfikaty „uchodźców” zdobywali w Polsce i Polska powinna ponosić konsekwencje tego że nie nazbyt wnikliwe badała przeszłość swych azylantów.Tak uważam albowiem po starodawnemu mam respekt dla takich pojęć jak :konsekwencje,odpowiedzialność,przyzwoitość.A w sprawie czeczeńskiej Polska zachowała/zachowuję się/ wyjątkowo nieprzyzwoicie,wręcz ohydnie.
  Przykro mi że piszę „Polska” ale nie wiem jak inaczej.To takie ohydne co płynie po wierzchu spienionej rzeki to gówno ale jaka nazwa pasuje do tego czegoś co stanowi wierzchnią warstwę naszego narodu? Nie wiem.Doprawdy nie wiem.Nie wiem jaki interes mają w tym aby kwestie np kaukaskie kreować w naszych umysłach tak jak kreują.
  Ale,ale (skoro już o interesach mowa) we wrześniu 2010 r w związku z odbywającym się w Polsce „światowym kongresem narodu czeczeńskiego” http://www.rp.pl/artykul/537078-Swiatowy-Kongres-Narodu-Czeczenskiego-w-Pultusku.html Doku Umarow http://www.rp.pl/artykul/537078-Swiatowy-Kongres-Narodu-Czeczenskiego-w-Pultusku.html ostatni prezydent „republiki Iczkerii”, złożył oświadczenia tyczące Ahmeda Zakajewa.A konkretnie jego finansów.
  Otóż Ahmed Zakajew na cel zorganizowania tego zjazdu otrzymał z fundacji Sorosa 10.000.000 dolarów.
  Umarow wyraził wątpliwości czy aby Zakajew wyda te pieniądze z pożytkiem dla „narodu czeczeńskiego”.Fakt,10.000.000 dolarów to spora kwota, jak na opłacenie sali kongresowej w Pułtusku,napiwków dla kelnerów,to nawet można powiedzieć że za duża.Fundacje Sorosa są hojne ale nie naiwne.Toż w 2000 r „Instytut Open Society” za obstalunek serii artykułów o Czeczeni zapłaciło 55.000 $ a potem jeszcze bezwstydnie szarpał się z (nota bene urodzoną w Nowym Jorku obywatelką USA) Politkowską, że niby Nowa Gazeta kiepsko sie wywiązała z zadania.O zasrane 55.000! z Politkowską! Skąd przypuszczenie że lekką ręką,nie pytając o szczegóły,Soros wywaliłby 10.000.000 dolców na szaszłyki i paprotki na kongresowym stole? Nie ma cudów, część z tej kwoty zgodnie z pierwotnym założeniem przeznaczona była na jakieś inne wydatki „związane z kongresem”.Jakie? wiadomo ale załóżmy że zupełnie niczego się nie domyślamy:)
  Kongres cieszył się zerowym zainteresowanie ze strony Polaków i znacznie większym u dziennikarzy.Przy czym dała się zauważyć pewna prawidłowość;im bardziej „niezależny dziennikarz” tym zainteresowanie większe.
  Pewna „niezależna telewizja” nawet skręciła filmik z Zakajewem. https://www.youtube.com/watch?v=wic7MaWVVyI&t=131s wprawdzie nie wiadomo po co i dla kogo bo nawet nie pofatygowali się aby przetłumaczyć wypowiedzi,dość że skręciła.A może filmik wcale nie był dla polskiego odbiorcy,może powstał żeby powstać.Żeby można było odfajkować i ewentualnie,jeśli zajdzie potrzeba, pokazać że „kongresowi oraz jego organizatorowi towarzyszyło zainteresowanie polskiej opinii publicznej”
  Przemówił też (a jakże) „katolicki głos w twoim domu”
  /Premier emigracyjnego rządu nieuznawanej Republiki Iczkerii Ahmed Zakajew
  był entuzjastycznie witany przez uczestników III Światowego Kongresu Narodu Czeczeńskiego, który odbył się w Pułtusku/
  http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/czeczenia-jak-kosowo/
  Zazwyczaj owo medium w sprawach islamu czy uchodźców przemawia głosem szorstkim i kategorycznym ale w przypadku „republiki iczkerii” przemawia łagodnie a nawet czule.Nie będę wnikać w to jaki impuls może wpłynąć na tak radykalną zmianę tonacji.Nie będę wnikać bo od czasu pewnego fenickiego wynalazku nie jest to znów taka wielka tajemnica.
  Na szczególną uwagę zasługuje osoba Adama Borowskiego,około-PIS-owskiego działacza.Ów niezłomny człowiek od dwóch dziesiątków lat,zupełnie bezinteresownie zatrudnia się „sprawą czeczeńską”
  / W 1994 był współzałożycielem, a od 2000 przewodniczącym Komitetu Polska-Czeczenia. Od listopada 2005 pełni funkcję „Honorowego Konsula Czeczeńskiej Republiki Iczkerii” w Polsce /
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Borowski
  Mimo dużego wysiłku nie udało mi się ustalić na czym konkretnie polegała i polega pomoc konsula Borowskiego dla Czeczenii.Nic.Zupełnie puste miejsce.Ani jednego dowodu na udział w jakiejś akcji innej niż gadanie w „niezależnych telewizjach”.Ani jednego ambulansu przekazanego czeczeńskim chorym dzieciom,ani jednego kompletu flamastrów dla czeczeńskiej szkoły.
  Tylko to http://www.if.pw.edu.pl/~mpiet/czeczinf.html udało mi się znaleźć.Jest troche dobrych ludzi-co nie? Szczęściem wszyscy oni są „honorowi” a więc koszty związane z działalnością na rzecz Czeczenii pokrywają z własnej kieszeni.Chyba….no chyba z własnej.
  Spośród linków (które załączone są pod tekstem) szczególnie polecam ten odsyłający do referatu wygłoszonego podczas naukowej konferencji „Mentalność Słowian i procesy integracyjne:przeszłość,teraźniejszość,przyszłość” .Referat przedstawiony przez Archimandrytę Augustyna nosi tytuł „Islam w Polsce” i obejmuje między innymi kwestię stosunku Polaków do ‚problemu czeczeńskiego”.Z mnogości faktów którymi autor operuje wyłania się dość ponury obraz nas samych.
  Opiszę go cytatem z eseju P.Skwiecińskiego „Kompleks Rosji”

  /Ta konstatacja nie zmniejsza jednak zażenowania, jakie budzi we mnie fakt, iż polskie relacje dotyczące Biesłanu były i są często tak
  konstruowane, jakby podstawowym i oczywistym obowiązkiem każdego rządu kraju, w którym zdarzy się akt terroru, było natychmiastowe
  skapitulowanie…
  Co się natomiast tyczy rządu rosyjskiego, to odnieść można wręcz wrażenie, że jedyną decyzją, którą mógłby on podjąć, a która
  byłaby satysfakcjonująca dla Polaków, byłoby ogłoszenie rozwiązania własnego państwa i wezwanie rodaków do zbiorowego samobójstwa.
  Wtedy nad Wisłą wszyscy byliby ucieszeni. Ale nawet i to zapewne stałoby się pretekstem do komentarzy o rosyjskich autodestrukcyjnych
  tradycjach, o dopełnianiu dzieła Dzierżyńskiego i Stalina…
  Nie idzie tylko o Osetię i Biesłan. Większość naszych mediów jest bardzo konsekwentna w takim konstruowaniu kluczowych informacji o sprawach rosyjskich, które de facto oszukuje odbiorcę poprzez przemilczenie bardzo istotnych – a niepasujących do antyrosyjskiej ideologii –aspektów sprawy./

  https://www.youtube.com/watch?v=3InrxqOn2vI&t=3s
  http://spbda.ru/publications/arhimandrit-avgustin-nikitin-islam-v-polshe/
  http://www.sandiegouniontribune.com/sdut-ap-interview-chechen-hails-polish-court-decision-2010sep18-story.html
  http://www.compromat.ru/page_11558.htm
  http://www.compromat.ru/page_11558.htm

  Napisał: Ikulalibal

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.