11.06.2017. – Co się działo w Serbii w 1999 roku

Minęła 18. rocznica ostatniego zbombardowania Jugosławii i wymazania europejskiego kraju z map i atlasów świata. Powstało nielegalne i dotąd nieuznane państwo Kosowo.

Amerykanin opowiada o Serbach – prawda o Kosowie (American about Serbs – The truth about Kosovo-Independence – YouTube:Przekład z języka angielskiego:

I Stany Zjednoczone, i kraje europejskie haniebnie poparły muzułmańskich nazi-terrorystów i masowych morderców przeciwko serbskim chrześcijanom. Nie było żadnych serbskich przestępstw wojennych w czasie bałkańskich wojen; Serbowie się bronili. Zbrodnie wojenne były popełniane przez albańskich islamistów i bośniackich muzułmańskich oraz chorwackich nazistów.

Od lat dyskutujemy, czemu to takie straszne niebezpieczeństwo i katastrofa mieć albańskich terrorystów, tworzących jeszcze jedno albańskie terrorystyczne państwo Kosowo. Ciekawe, bo przecież albańscy muzułmanie mają już swoje muzułmańskie państwo, które nazywa się Albania. Jeszcze jedna Albania?

Uważam, że jest to jest najbardziej drańska, niemoralna i niewyobrażalna grabież ziemi; kradzież serbskiej ziemi. To jest skandaliczna, ohydna kradzież ziemi (na zdjęciach: mapy Kosowa, oderwanego od Serbii: grupy etniczne w 2008 roku: 70% serbskich chrześcijan, którzy są ofiarami muzułmańskiej inwazji).

Znalezione obrazy dla zapytania serbia i kosowo - mapa

Dzielni Serbowie próbują się bronić, powstrzymać inwazję i robią wszystko, co tylko w ich mocy, by walczyć, bo haniebny rząd USA i ten imbecyl Bush uznali niepodległość tego terrorystycznego państwa Kosowo, które stanowi zagrożenie nie tylko dla Serbów, ale i Grecji, Węgier, Rumunii i calej Europy! Ten islamski rak rozłazi się po całej Europie! To jest bardzo niebezpieczne.

Około 150 tysięcy serbskich ludzi, ktorzy mieszkają w Kosowie, są prześladowani, spychani i wyrzucani z własnych domów i mordowani. Terroryzowani przez dwa milionych albańskich muzułmańskich obcych przybyszów, którzy nielegalnie napadli na kraj. To ogromna inwazja obcych Albańczyków, którzy przybyli i napadli na serbskie terytorium, okupują cały obszar.

Dwa miliony albańskich islamistów przeciwko 150 tysiącom serbskich istnień. Nie bardzo uczciwa walka!  Ale te 150 tysięcy Serbów – to bardzo dzielni ludzie. Próbują walczyć, kontrolować przynajmniej część Kosowa; nie uznają Kosowa i nie poddają się. To naprawdę grupa bardzo, bardzo dzielnych ludzi, i ta odważna grupa ludzi musi kontynuować swój sprzeciw przeciwko temu, co się dzieje.

No więc mamy sytuację, w której pozwalamy na to, co się dzieje, i to teraz, gdy Kosowo nie jest jeszcze rozpoznane jako niepodległe państwo – toż oni już połykają Europę!. I teraz, przy ich dużym przyroście naturalnym i przy ogromnej legalnej i nielegalnej emigracji z krajów trzeciego świata i muzułmańskich krajów, dajemy im jeszcze jedno państwo, jeszcze jedną bazę, jeszcze jedną odskocznię, z której mogą szmuglować ludzi, i coraz więcej narkotyków i różnych okropności, które roznoszą po całej Europie. To jest wprost nie do uwierzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania bombardowanie serbii - zdjęcia

Bombardowanie Serbii – Belgrad 1999r.

Wszyscy w Europie i w Ameryce powinni dzień i noc dziękować Serbom za to, czynią to dla nas. Serbowie są JEDYNĄ przeszkodą i jedyną nacją w Europie, która stawia opór islamskiemu terroryzmowi. A my im wbijamy nóż w plecy. To jest hańba! To jest przestępstwo, które popełniamy nie tylko na Serbach, ale i na nas samych! To jest wstrętne, haniebne!

My powinniśmy dziękować serbskim chrześcijanom dzień i noc, podziwiać ich i być im wdięczni, bo w latach 90-tych walczyli, żeby ratować Bałkany przed inwazją islamską. My powinniśmy ich podziwiać i dziękować im, a nie robić tego, co robią zdemoralizowani przywódcy w USA i Europie, potępiając Serbów i nazywając ich wojennymi przestępcami.

Serbowie są przestępcami, bo bronią własnego kraju?! - Oni nie są przestępcami wojennymi!  Amerykańskie i europejskie zwierzęta, które bombardowały Serbów – to są przestępcy wojenni! Bombardowali i zwalczali Serbów wtedy, gdy ci próbowali bronić swojej ojczyzny od islamskiego terroryzmu. To nielegalni cudzoziemcy, którzy bombardowali Serbów, są przestępcami wojennymi.

Nielegalni obcy cudzoziemcy, którzy występują przeciwko Serbom – to są przestępcy wojenni. Ci, którzy bronią terrorystów, są przestępcami wojennymi! Środki masowego przekazu – media, to ŚWINIE, które potępiają heroicznych Serbów – to są przestępcy wojenni! (na zdjęciu: serbska matka w Kosowie, która straciła męża, trzech synów i dwie wnuczki).

* * * * * * *

Jak Serbowie byli zarzynani na handel organami ludzkimi (Exposed: how Kosovo Serbs were butchered for organs – YouTube:Przekład z języka angielskiego:

„Ujawniono: w 1999 roku, islamiści albańscy z Kosowa wsadzili na ciężarówkę ponad 300 zakładników i przewieźli ich za granice do Północnej Albanii, gdzie im wycięli organy na sprzedaż”.Carla del Ponte (główny prokurator w Międzynarodowym Sądzie Sprawiedliwości w Hadze).

To jedna z tych szokujących informacji, ujawnionych w książce Carli del Ponte, głównej prokurator Międzynarodowego Trybunału w Hadze, który prowadził śledztwo w sprawie przestępstw wojennych, dokonanych na terenie Jugosławii w czasie islamskiej inwazji z Albanii. Książka nosi tytuł “The Hunt: Me and War” (Polowanie: Wojna i ja).

Kompletnie załamana Slobodanka Krsticz przez 10 lat próbowała się dowiedzieć o losie swojego syna, którego widziano ostatnio w obozie koncentracyjnym na granicy Kosowa z Albanią. “Po tym, co się dowiedziałam z tej książki, mało nie dostałam ataku serca. Teraz rozumiem, że ktoś, kto jest pod opieką super-mocarstw, wziął mojego syna i jego przyjaciół, pokroił na kawałki i sprzedał. Aż do dziś nie chciałam w to uwierzyć, ale po przeczytaniu tej książki nie mam pojęcia, przeżyję resztę mojego życia”.

Przetłumaczyła: Tiamat

2 Komentarze

 1. Dzis Kosowo – jutro cala Europa

  Problem Jugoslawii sie zaczal , gdy przywodca Jugoslawii Josip Broz Tito nadal pelna autonomie mieszkancom Kosowa. Mieli swoje szkoly, swoja policje, mieli swoj parlament.
  Ale Kosowo nigdy nie dostalo statusu niezaelznej republiki w jugoslawianskiej federacji tak jak Slovenia, Chorwacja, Czarnogora, Bosnia…
  Poniewaz republika moze sie w kazdej chwili wycofac z federacji.
  Kosovo jednak zawsze bylo terytorium Serbii..

  Popatrzcie tylko na tych czlonkow organizacji, ktorych niektorzy uwazaja za bojownikow o wolnosc – inni za terrorystow.

  Mocarstwa zachodnie zaproponowaly Jugoslawii Traktat w Rambouillet w 1999 roku ale warunki byly specjalnie przygotowane tak, ze byly absolutnie nie do przyjecia przez rzad Jugoslawii i przez caly narod – wiec taspodziewana zreszta odmowa dala Ameryce pretekst do zbombardowania kraju.
  Ale przyznanie przez Zachod niezaleznego statusu panstwowego dla Kosowa ogromnie wystraszylo wiele ludzi.
  Poniewaz jest wiele miejsc na swiecie gdzie tzw. mniejszosci etniczne chca byc niezalezne: Baskowie w Hiszpanii, Kurdowie w Turcji, Poludniowa Osetia, Tajwan w Chinach..
  Niektorzy zachodni politycy twierdza, ze Kosowo to wyjatkowy przpadek i nie stanowi precedensu..
  Naprawde?

  Today Kosovo, Tomorrow All Of Europe – YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=hEWXA2tksxA

  *
  Reason Why I Hate USA – American Bombing of Serbia – YouTube
  Powod, dla ktorego nienawidze USA

  Denerwuje ten dzwiek, co?
  Te syrene slyszelismy przez 78 dni – dzien i noc plus huk wielokrotnych eksplozji od 4marca do 9 czerwca 1999 roku.
  Bobby bylaw skieroane glownie przeciwko cywilom.
  Ponad 20 tysiecy ton materialow wybuchowych
  (lacznie z bombami kasetowymi i 10 ton radioaktywnego zubozonego uranu zrzucono na 200 mniejszych i wiekszych miast zniszczona infrastrukture cywilna szacowana na 250 miliardow dolarow .
  NATO tlumaczylo, ze te bombardowania byly w celach humanitarnych, zeby zmusic Miloszewicza do podpisania “traktatu pokojowego i powstrzymania humanitarnej katastrofy.

  Po wojnie jednakowoz NATO zmienilo swoj pierwotny powod mordowania Jugoslawii:
  Teraz wiadomo, ze:

  Bombardowania Jugoslawii przez NATO bylo kulminacja nielegalnej interwencji militarnej, ktora rozpoczela sie w polowie lat 90-tych, gdy Niemcy i USA zaczely zbroic i szkolic KLA -Kosovo Liberation Army. Celowo rozpoczeto eskalacje konfliktow etnicznych, zeby stworzyc sztucznie potrzebe interwencji.

  Kiedy panstwa NATO oglosily swoje zamiary bombardowania Jugoslawii , Serbowie tlumaczyli to jako pomoc dla bojownikow KLA i byli przerazeni co sie stanie z tubylczymi Serbami w Kosowie (250 tysiecy).
  Okazalo sie, ze Serbowie mieli racje i mieli powody do strachu.
  Czlonkowie Brytyjskiego Parlamentu i Komisja parlamentarna obu partii w czerwcu 2000 uznaly,ze bombardowanie Jugoslawii bylo nielegalnym aktem agresji wobec suwerennego panstwa.
  Kazda zrzucona bomba byla przestepstwem!

  Dlaczego nienawidze Ameryki

  Denerwuje ten dzwiek, co?
  Te syrene slyszelismy przez 78 dni – dzien i noc plus huk wielokrotnych eksplozji od 4marca do 9 czerwca 1999 roku.

  https://www.youtube.com/watch?v=Ju-Y73Qn05Q

  Wlasnie teraz, USA proponuje Serbii wstapienie do NATO.
  Wbrew opinii publicznej i protestom, Czarnogora wstapila do NATO.

  Ostatnia wiadomosc:

  Serbia uformowala miedzynarodowy zespol prawnikow, zeby postawic NATO w stan oskarzenia za zbombardowanie Jugoslawii w 1999 roku.
  Zespol prawnikow zostal zaproponowany przez Krolewska Serbska, Akadamie Nauki i Kultury i skladac sie bedzie z najlepszych prawnikow z Serbii, Niemiec, Francji, Wloch, Rosji, Grecji, Anglii i Turcji.

  Atak na Jugoslawie w 1999 roku i interwencja w Kosowie nie byly zatwierdzone przez Rade Bezpieczenstwa ONZ i dlatego zostalo zlamane prawo miedzynarodowe.

  Wice prezydent Miedzynarodowego Stowarzyszenia Rosyjskojezycznych Prawnikow Michal Lofe twierdzi, ze Serbia powinna byla zaskarzyc NATO natychmiast po bombardowaniu.
  Loffe uwaza, ze Serbia ma szanse wytoczyc proces.
  Naturalnie, ze przewidywane sa duze trudnosci : USA moze nie odpowiedziec na pozew. Inne kraje tez beda sie staraly unikac wszelkiej odpowiedzialnosci,. Najwiekszym problemem bedzie fakt, ze to bombardowanie nie bylo uznane przez zadna powazna miedzynarodowa organizacje.
  NATO zaczelo zbombardowac Serbie 24 marca 1999 roku bez poparcia Rady Bezpieczenstwa ONZ

  Zakodowanajako Operacja S Alianckich byla najwiekszym atakiem podjetym przez aliantow i pierwsza operacja podjeta bez zatwierdzenia przez Rade Bezpieczenstwa.

  https://sputniknews.com/europe/201706101054505337-serbia-bombings-lawsuit/

  Przetłumaczyła: Tiamat

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.