Co się dzieje na świecie – 09.06.2017.

Polska popiera islamistów, mordujących dzieci w Syrii, polskie samoloty w Syrii walczą z rządem syryjskim. Pomagaliśmy zniszczyć Irak i Libię, a teraz cieszymy się, że nas obce wojska uratują przed kimkolwiek.

Panicznie boję się wojny i tego nie ukrywam – pisze pani Tiamat. – Jestem przerażona obecnością amerykańskich i niemieckich żołnierzy w Polsce. Nie lubiłam Sowietów i tak jak większość Polaków naśmiewałam się z Moskwy, śpiewałam świńskie czastuszki rosyjskie i nigdy w Rosji nie bylam. ALe też i nigdy nie widziałam na ulicy sowieckiej armii. Nawet w Legnicy.Nie wiem, jak wyglądały rosyjskie czołgi czy samoloty. Wiedziałam, że były w Polsce, i żołnierze też. Pyskowaliśmy bez przerwy; opowiadaliśmy przeróżne kawały o Ruskich i o władzy sowieckiej. Zdumiewa mnie teraz, że o Amerykanach nie ma żadnych kawałów ani świńskich piosenek. Patrzęc wstecz, twierdzę, że mieliśmy więcej swobody w szydzeniu i wyśmiewaniu Niemców, Rosjan, żydów. Na Amerykanów strach nawet popatrzeć.

Porównuję teraz reakcję publiczności na zbombardowanie Prisztiny w Kosowie, wymordowanie tysięcy, tysięcy Serbów i oderwanie Kosowa od Serbii przy aplauzie światowej opinii publicznej. Serbów z Kosowa wypędzono i nikomu do głowy żadna myśl o referendum nie przyszła. Spece w ONZ wyciągnęły prawo, że KAŻDE społeczeństwo ma prawo zorganizować referendum i nie musi pytać wladz. Polska nawet miała takie płomienne przemówienie w ONZ. Broniła prawa muzułmanów do ustanowienia niezależnego państwa muzułmańskiego na terenie Serbii! W Europie!

Radość mieszkańców Krymu po referendum

I porównuję schizofreniczną histerię w przypadku Krymu, który naprawdę miał już dość zniszczeń, oferowanym im przez Ukrainę. Przypomnę, że Krym miał zawsze autonomię i własny parlament. Tak jak Szkocja. I Krymska ludność zamieszkała głównie przez Rosjan, miała zakazane mówić po rosyjsku! Jaceniuk przepchnął taką ustawę w Wierchownej Radzie. To przecież jedno z największych przestępstw, prowadzących do wyniszczenia narodu.

Nie tylko Rosjanie na Krymie chcieli tego referendum. Poparli go i Tatarzy, i Polacy, i Grecy. Nikomu nie chciało się uczyć ukraińskiego, bo do niedawna nie było nawet podręczników do uczenia tego języka. I wszyscy, którzy nie zdaliby testu językowego, nie mogliby pracować! Z przerażeniem czytałam opinie Polaków. Jakieś zezwierzęcenie!

Na Krymie nie było żadnej bijatyki, nie padł ani jeden strzał, nikt nie zginął, a cała elita zachodniego świata, która poparła utworzenie bandyckiego Kosowa (bez referendum), wszystkie psy powiesila NIE na Kosowie, tylko na Rosji! – Czy może to ktoś wytłumaczyć?

Od czasu zniszczenia Jugosławii, wymordowania ćwierci miliona Serbów i zrujnowania najpiękniejszego kraju w Europie – nie mam zaufania do amerykańskiej, polskiej, unijnej polityki zagranicznej. Polska popiera islamistów, mordujących dzieci w Syrii, polskie samoloty w Syrii walczą z rządem syryjskim. Pomagaliśmy zniszczyć Irak i Libię, a teraz cieszymy się, że nas obce wojska uratują przed kimkolwiek.

Znalezione obrazy dla zapytania wojsko polskie w iraku

Żołnierze polscy w Iraku

Dlaczego ŻADEN amerykański przywódca, polityk, prezydent NIE powiedzieli, że armia NATO w Polsce będzie stać na straży bezpieczeństwa Polski? - Każdy z nich powtarza, że obce wojska w Polsce bronią bezpieczeństwa USA.

Nie mam sentymentów do żadnego polityka, bo dla mnie jest istotne, czy spełnia on swoje obowiązki  czy też gwałci kobiety na terenie Białego Domu i na wyspach pedofilskich. Ile matek i sierot na świecie przeklina Amerykanów. Właśnie przyleciał do Nowej Zelandii Tillerson i pod parlamentem go wygwizdali. Głupek pojąć nie może, czemu go nie lubią.

Na Zachodzie zupełnie zanika kultura. A my w Polsce boimy się nawet wspomnieć, ze Putin wydał ponad miliard dolarów na wyremontowanie i odnowienie Bolszoj Teatru i Teatru Baletowego w Petersburgu. Że na życzenie małego Dimy wybudował znakomity i prześliczny szpital dziecięcej onkologii w Moskwie. Szpital nosi imię małego Dimy Rogaczowa, który przegrał walkę z rakiem.

Znalezione obrazy dla zapytania miasto grozny - zdjęcia

Miasto Grozny dzisiaj

Kiedy Putin odwiedzał chore dzieci w jakimś szpitalu na Dalekim Wschodzie, rozmawiał z małym chłopcem – w podrzędnym szpitalu na prowincji – którego zapytał co najbardziej chciałby w zyciu? – Chłopiec powiedział, że chciałby, żeby powstał duży, piękny szpital i żeby były zabawki i było tam wesolo. Putin obiecał chłopcu taki szpital i słowa dotrzymał. Od kilku lat stoi taki szpital onkologii dzieciecej w Moskwie z najlepszymi specjalistami. W Rosji lecznictwo jest bezplatne. A wiele dzieci już nie musi zbierać pieniędzy na leczenie w Szwajcarii.

I kiedy chiński milioner kazał wyburzyć całą wieś, w której się urodził i za własne pieniądze zbudował nową wieś z wszelkimi komfortami – to na pytanie, czemu to zrobił, odpowiedział skromnie: „Mój kraj to moja matka. Dzięki niej zostałem milionerem. Czas spłacić dlug”. Na Zachodzie nie ma takich ‚wdzięcznych ojczyźnie’. I gazety zachodnie niechętnie o tym piszą. Trzeba czytać indyjskie czy indonezyjskie gazety, by się o tym dowiedzieć.

Tymczasem polska pani premier leci do Anglii, żeby się z rządem brytyjskim użerać o pieniądze na polskie dzieci. Widać polski rząd nie ma obowiązku dbać o dzieci. I nie dba. Woli, żeby mieszkały byle gdzie, byle nie w Polsce.

Napisała: Tiamat

9 Komentarze

 1. Z portalu pl.sputniknews.com/:

  DRL: Ukraińscy żołnierze używają polskiej amunicji

  W atakach na osiedla Donieckiej Republiki Ludowej ukraińscy żołnierze wykorzystywali pociski wyprodukowane w Polsce, w tym także według standardów NATO – powiedział dziennikarzom zastępca dowódcy sztabu operacyjnego DRL Eduard Basurin.

  „4 czerwca ukraińscy żołnierze użyli w ataku na osiedle Staromichajłowka granatów termobarycznych GTB7S produkowanych w Sopocie. Użyto też w ataku amunicji moździerzowej kalibru 60 mm natowskiego standardu. Ukraina otrzymuje tę broń z Polski” — twierdzi Basurin.

  • ~mati

   Przenoszę wpis z 11 maja br.:

   Na wniosek prokurator ANNY KARLIŃSKIEJ, sędzia Sądu Apelacyjnego, EWA JETHON – postanowiła właśnie o kolejnych trzech miesiącach aresztu dla Mateusza Piskorskiego. Łącznie będzie to już jeden rok i trzy miesiące. Bez wyroku ani nawet oskarżenia.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.