Jeremy Corbyn: Izrael przygotował terror w Monachium w 1972 roku

5 wrzesnia 1972 roku ośmiu Palestyńczyków, członków Black September (Czarny Wrzesień) pod dowództwem Abu Nidala porwalo 11 izraelskich zawodników w wiosce olimpijskiej w Monachium. W próbie odbicia zakładników przez władze niemieckie zginęło 9 zakładników i 5 Palestyńczyków.

Znalezione obrazy dla zapytania jeremy corbyn

Jeremy Corbyn: Izrael przygotował terror w Monachium w 1972 roku

Na początku miesiąca przywódca brytyjskiej Partii Pracy Jeremy Corbyn oznajmił, że jeżeli wygra nadchodzace wybory w Anglii i zostanie premierem, to natychmiast uzna niezależne Państwo Palestyny. Natychmiast po tym oświadczeniu Brytyjczycy zostali sterroryzowani przez zamach w Manchesterze; była to prowokacyjna operacja, żeby oskarżyć muzułmanów. Premier Wielkiej Brytanii Theresa May teraz domaga się, by kraje NATO napadły na Syrię i usunęły Asada, który jest sprzymierzeńcem Iranu.

28 maja Daniel Sugarman w brytyjskiej gazecie „Jewish Chronicle” („Żydowskie Kroniki”) oskarżył Corbyna o to, że w 2014 roku brał udział w obchodach rocznicy śmierci Atefa Bseiso, zamordowanego w Paryżu przez Mossad w 2014 roku. Żydzi oskarżyli Bseiso o to, że w 1972 roku przygotował porwanie izraelskich zawodników w czasie olimpiady w Monachium.

Znalezione obrazy dla zapytania black september

Reprezentacja sportowa Izraela na olimpiadzie w Monachium w 1972 roku

Izraelski autor Aaron Klein twierdzi, że Bseiso, szef palestyńskiego wywiadu został zamordowany przez Mossad. Pochowano go w Tunezji. Sugarman skrytykował również Corbyna o to, że Corbyn powiedział, iż „obcokrajowcy, którzy służą w armii izraelskiej, mogą być oskarżeni o przestępstwa wojenne za zbombardowanie ludności cywilnej w Gazie w 2014 roku”.

W 2013 roku izraelski Haaretz ujawnił, że ponad 100 brytyjskich żydów służy w armii izraelskiej. W tym samym roku, dane z brytyjskiego Ministerstwa Obrony wykazały, że na 134 tysiące brytyjskich żołnierzy w brytyjskiej armii było tylko 70 żydów, a 640 muzułmanów.

Znalezione obrazy dla zapytania atef bseiso

Atef Bseiso  ukończył edukacje w Libanie. Jako młody człowiek wstąpił do Fatah.

5 wrzesnia 1972 roku ośmiu Palestyńczyków, członków Black September (Czarny Wrzesień) pod dowództwem Abu Nidala porwalo 11 izraelskich zawodników w wiosce olimpijskiej w Monachium. W próbie odbicia zakładników przez władze niemieckie zginęło 9 zakładników i 5 Palestyńczyków. Organizacja Black September przyjęła swoją nazwę po tym, jak król Jordanii Hussein urządził masakrę Palestyńczykom. A była to reakcja na prowokację izraelską, o którą oskarżono Palestyńczyków.

Organizacja Abu Nidala Black September nie poprzestała na zajściach w Monachium. Została wezwana w 1982 roku, żeby zaatakować sklep Goldberga w Paryzu, wskutek czego zginęło 6 osób, w tym dwóch żydów, a 20 osób zostało rannych. Trzech terrorystów, którzy brali udział w tej awanturze, podobno aresztowano w Jordanii w 2015 roku.

Zachodnie media, kontrolowane przez Izrael, jak zwykle oskarżyły Palestyńczyków o terroryzm i ofiarami ogłosiły żydów. Rezim syjonistyczny skorzystał przede wszystkim z aktów terroru, które sam zorganizowal 11 września 2001 roku.

27 maja brytyjski dziennik „Guardian” napisał o panice wśród Konserwatystów w związku z nadchodzącymi wyborami.

Corbyn: Izrael jest odpowiedzialny za terror na olimpiadzie w Monachium - Corbyn: Israel behind 1972 Munich Olympics terror | Rehmat’s World, 
https://rehmat1.com/2017/05/29/corbyn-israel-behind-1972-munich-olympics-terror/

Tymczasem 4 maja lord David Finkelstein napisał w „Jewish Chronicle”, że Jeremy Corbyn musi przegrać wybory dla dobra Izraela, i że jest on za słaby, by pokonać Therese May. I „jeżeli Jeremy Corbyn i jego wyborcy nie doznają gigantycznej porażki, to będzie to paskudne, okropne nieszczęście dla żydów”.

Znalezione obrazy dla zapytania david finkelstein

David Finkelstein  jest byłym politykiem i głównym edytorem „The Times of London”. W 2015 roku brytyjski dziennikarz ujawnił, że lord Finkelstein jest w radzie nadzorczej Gatestone Instytute – amerykańskiego instytutu, którego głównym zadaniem jest oczyszczenie krajów zachdnich z muzułmanów.

Tu moja uwaga (Tiamat): Najbardziej spodobał mi się artykuł w „The Times of London”, w którym ten lord angielski czystej krwi opowiada, że jego matka Mirjam Weiner studiowała w tej samej szkole Montesori w Amsterdamie, co… Anna Frank. Mało nie pęknę ze śmiechu.

W Anglii, USA i Francji mniejszości żydowskie decydują o tym, kto będzie rządzić w kraju*. Nic więc dziwnego, że oskarża się judaizm o płodzenie Thaczerowców, Blairystów i Therezitów.

Lord Finkelstein: Corbyn musi przegrac wybory- dla dobra Izraela – Lord Finkelstein: Corbyn must lose – for Israel’s sake | Rehmat’s World,
https://rehmat1.com/2017/05/06/lord-finkelstein-corbyn-must-lose-for-israels-sake/

Przetłumaczyła: Tiamat

Tu moja uwaga (Zygmunt Białas): W kraju nad Wisłą rządzą Polacy.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.