Co się dzieje na świecie – 28.02.2017.

Imran Hosein: Jutro nadejdzie świat pieniądza elektronicznego, cyfrowego, wirtualnego. Pieniądze będą istniały tylko w systemie bankowym, na rachunkach bankowych.

Szejk Imran Nazar Hosein o systemie bankowymPrzekład z języka angielskiego:

Zaczynamy z błogosławionym imieniem Boga, sławimy i wychwalamy Go, modlimy się o pokój i błogosławieństwo dla wszystkich Jego proroków, dla ojca Adama, ojca Abrahama, Mojżesza, Jezusa i dla jego matki, Błogosławionej Marii Dziewicy, i dla ostatniego z nich, Błogosławionego Proroka Mahometa.

Znalezione obrazy dla zapytania imran hosein

Szejk Imran Nazar Hosein

Witamy ze studia Islamic Broadcasting Network w moim rodzinnym Trynidadzie. Pokój i pozdrowienia dla wszystkich oglądających ten program. (…) Jedną z najbardziej zadziwiających, najgroźniejszych rzeczy na świecie, która powinna zaprzątać naszą uwagę, jest to, co dzieje się w świecie pieniądza. Mam nadzieję że wiecie, co stało się w Indiach około dwóch miesięcy temu. Indyjski premier wygłosił przemówienie w niedzielny poranek i zapowiedział, że banknoty o największych nominałach, 1000 rupii i 500 rupii, od północy stracą status banknotów.

Sprawa ta dotyczyła nie tylko muzułmanów, także hinduistów i chrześcijan. To są nasi bracia. Chciałbym, aby chrześcijanie wysłuchali tego programu z przekonaniem, że Imran Hosein jest ich bratem. Imran Hosein nie atakuje chrześcijaństwa. To kłamstwo! Imran Hosein nie atakuje chrześcijaństwa i nie chce zniszczyć chrześcijaństwa. To zwykłe kłamstwo. Jesteście moimi braćmi i chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami na temat pieniądza. Hinduista, który nie jest wrogi islamowi, jest moim bratem i chciałbym podzielić się z nim moimi poglądami na problematykę monetarną i skorzystać z tego, co on ma do powiedzenia w tej sprawie.

Od północy w niedzielę banknoty 1000 rupii i 500 rupii tracą status pieniądza, nie można ich więcej użyć jako pieniędzy, tracą jakąkolwiek wartość. Można je tylko zwrócić do banku, który przyjmie je tylko pod warunkiem, że otrzyma dowód, iż są to legalne pieniądze, że podatki zostały zapłacone przez osobę zwracającą te banknoty. Niektórzy mogą mieć problemy z wykazaniem tego i będą mogli użyć tych banknotów wyłącznie jako tapet na ścianę.

Jeśli banknoty zostaną zaakceptowane przez bank, będą mogły zostać zamienione na niższe nominały albo saldo przeniesione zostanie na rachunek bankowy. A więc każdy, kto używa pieniędzy, musi posiadać rachunek bankowy!

Powodem przeprowadzenia tej operacji przez indyjski rząd, wprowadzenia w Indiach niewyobrażalnego chaosu, olbrzymich trudności dla zwykłych, niewinnych mieszkańców Indii, zgodnie z oświadczeniem premiera, była walka z „brudnymi pieniędzmi”. Czy pieniądze (banknoty) są „brudne” i „czyste”?

Twierdzili, że walczyli w ten sposób z nielegalnymi pieniędzmi. Dlatego unieważnili banknoty o najwyższych nominałach. Czy to najlepsza czy najgłupsza z możliwych metod walki z nielegalną gospodarką? – Mój język jest ostry, mam nadzieję że indyjski premier nie poczuje się obrażony, w ten sposób spowodował olbrzymie problemy dla swoich obywateli.

Potem indyjski premier przemówił i powiedział prawdę. Rzeczywistym powodem przeprowadzenia tej operacji było zmuszenie obywateli do wejścia do systemu pieniądza elektronicznego, do założenia rachunków bankowych. Chodziło więc o narzucenie pieniądza bezgotówkowego, a mieszkańcy Indii zostali przetestowani jako świnki doświadczalne w tej operacji. Operacja, którą przeprowadzono w Indiach jest znakiem tego, co ma nastąpić jutro. Jeżeli mieszkacie w Algierii czy gdziekolwiek indziej i mnie słuchacie – mówię, że to jest znak tego, co ma nastąpić jutro.

Znalezione obrazy dla zapytania pieniądz elektroniczny - zdjęcia

Definicja pieniądza elektronicznego podana przez Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei

Co ma nastąpić jutro? Odpowiedź: likwidacja gotówki, likwidacja pieniądza papierowego na świecie. Cały pieniądz używany na świecie będzie pieniądzem elektronicznym, cyfrowym, wirtualnym. Pieniądz ten będzie administrowany przez system bankowy. To nie rządy będą rządzić światem a banki. A wiecie, kto kontroluje banki? – Nie jestem antysemitą, nie jestem antyjudaistą, mam szacunek dla judaizmu. Ale to grupa żydów kontroluje system bankowy. Inni żydzi walczą z uciskiem na świecie, ci żydzi są moimi braćmi. Imran Hosein nie jest antyjudaistą. Żyd walczący z uciskiem jest moim bratem. Największym ciemiężcą na świecie jest żydowskie państwo Izrael, a grupa syjonistycznych żydów kontroluje światowy system bankowy.

Jutro nadejdzie świat pieniądza elektronicznego, cyfrowego, wirtualnego. Pieniądze będą istniały tylko w systemie bankowym, na rachunkach bankowych. Pieniądze nie będą mogły zostać wyciągnięte z rachunku bankowego, będą niewidzialne. Jedyne co będzie można zrobić to przekazać pieniądze z jednego rachunku na drugi. Nie będzie już anonimowych transakcji z użyciem pieniądza. Jeśli zechcecie przekazać darowiznę kościołowi czy meczetowi to pozostanie ślad. A jeśli znajdzie się ktoś, kto nie lubi kościoła i sprawuje kontrolę nad systemem bankowym, to może zamrozić wasz rachunek bankowy, bo dajecie za dużo pieniędzy na kościół.

Rok lub dwa lata temu Argentyna miała problemy z systemem monetarnym, miała wysoką inflację. Rząd Argentyny zamroził wszystkie rachunki bankowe na cały miesiąc. Nie można było ruszyć tych pieniędzy. To zawsze można zrobić z pieniądzem bezgotówkowym. Poza tym można zabrać pieniądze z rachunków bankowych bez zezwolenia ich właścicieli. To miało już miejsce chyba dwa lub trzy razy. Ostatnio zdarzyło się to na Cyprze. Rząd przejął pieniądze zgromadzone na rachunkach bankowych.

Jeśli macie pieniądze na rachunkach bankowych, to nie wierzcie, że są bezpieczne. Świat będzie odchodził od obecnego systemu monetarnego opartego na pieniądzu papierowym w kierunku nowego systemu opartego na pieniądzu niewidzialnym, niedotykalnym, elektronicznym, cyfrowym, wirtualnym. Przed nami jest finansowe Guantanamo.

Znalezione obrazy dla zapytania guantanamo - zdjęcia

Obóz w Guantanamo w USA

Czy możemy coś w tej sprawie zrobić? – Tak. Moją pierwszą radą będzie zakup złotych i srebrnych monet, w islamie nazywamy je dinarem i dirhamem. W Chinach są maszyny w całym kraju i Chińczycy mogą w tych dystrybutorach kupować złote i srebrne monety. To właśnie dzieje się w Chinach, oni mają rozum. Jeśli Chińczycy to robią, to dlaczego nie wy?

Statut Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który kontroluje dzisiejszy system monetarny świata, zakazuje używania złota jako pieniądza. Dlaczego? To pytanie powinien sobie zadać każdy chrześcijanin. Jeśli kochasz Jezusa tak jak deklarujesz, powinieneś zadać sobie to pytanie.

Dlaczego chrześcijanie – myślałem że Stany Zjednoczone są krajem chrześcijańskim, czy jak się teraz mówi, judeochrześcijańskim – dlaczego chrześcijanie w Stanach Zjednoczonych doprowadzili świat do sytuacji, że nie można używać złota jako pieniądza? Czy to ma coś wspólnego z chrześcijaństwem? – Nie! Złoto to pieniądz. Jezus wszedł do Świątyni. Wiecie to przecież. A w Świątyni byli cinkciarze. Oni wymieniali monety akceptowane w Świątyni na rzymskie monety w powszechnym obiegu. Rzymskie monety były ze złota, ale nosiły wizerunek cesarza, ludzkie wizerunki były zakazane na monetach używanych w Świątyni. Rzymskich monet nie można było używać w Świątyni. Każdy chrześcijanin powinien to wiedzieć.

Cinkciarze w Świątyni oszukiwali ludzi na kursie monet. Kurs powinien być oparty na wymianie tej samej masy złota rzymskich monet i świątynnych monet z uwzględnieniem ewentualnej różnicy próby. Cinkciarze jednak oszukiwali ludzi. A kiedy Jezus wszedł do Świątyni, kochamy Jezusa i cieszymy się z tego co zrobił w Świątyni, to przeklął ich, powywracał ich stoły i wygnał ich ze Świątyni. Pamiętacie to, moi chrześcijańscy bracia? Powiedział: weszliście do domu Boga i zamieniliście go w jaskinię zbójców. Pamiętacie to? Tam chodziło o pieniądze, o złote monety. Każdy chrześcijanin powinien to wiedzieć. Hinduiści i muzułmanie już to wiedzą. Złote i srebrne monety to pieniądze. Czas przypomnieć to naszym chrześcijańskim braciom.

Ale w tak zwanym chrześcijańskim kraju, w Stanach Zjednoczonych i w statucie Międzynarodowego Funduszu Walutowego istnieje zakaz używania złota jako pieniądza. Nie wiem skąd pochodzi ich chrześcijaństwo, pewnie z Hollywood lub z Disneylandu. Ten zakaz jest bardzo podejrzany. To źli, diaboliczni ludzie chcieli wypchnąć złoto z rynku i zapełnić świat swoim fałszywym pieniądzem papierowym.

Radzę teraz wszystkim, którzy mnie słuchają w Trynidadzie, w Algierii, w Paryżu, gdziekolwiek. Nadszedł czas abyście zaopatrzyli się w złote i srebrne monety lub w złote i srebrne sztabki. Kiedy nadejdzie czas, gdy wszystkie pieniądze będą niematerialne, a każda transakcja pozostawi ślad w systemie, kiedy będą mogli zamrozić wasze rachunki bankowe, to będziecie mieli swoje pieniądze na zewnątrz systemu, poza ich zasięgiem. Na rachunkach bankowych trzymajcie tylko te pieniądze, które są potrzebne do dokonywania transakcji o niewielkiej wartości. Kiedy więc zamrożą wasze rachunki bankowe, to niewiele stracicie. Wasze majątki trzymajcie poza systemem bankowym w złocie i w srebrze, to zapewni wam bezpieczeństwo.

Jeśli będziecie trzymać swój majątek w domu, to przyjdą do waszego domu, aby ukraść wasze pieniądze. To następny problem – bezpieczeństwo. W czasach, które nadchodzą, nie powinniście mieszkać samotnie, w miejscach pozbawionych ochrony. Nadchodzą bardzo niebezpieczne czasy. Nasz Prorok powiedział, a mam nadzieję że słuchają nas chrześcijanie, żydzi, hinduiści i muzułmanie, że powszechne będą przemoc i morderstwa, staną się codziennością. Ludzie, którzy zostaną zabici, nie będą znali powodu. Ludzi, którzy będą zabijać, również nie będą wiedzieli dlaczego to robią. (…) Mówimy: zdobądź złote i srebrne monety czy sztabki. W wielu częściach świata można je łatwo kupić, jak mówiłem, w Chinach są automaty sprzedające złote i srebrne monety. Chińczycy są mądrzy, a gdzie jest reszta z nas? Czasami słyszę że Chiny to kraj komunistyczny a my żyjemy w wolnym świecie…

Należy wybrać sobie miejsce do życia, które jest bezpieczne. Jeśli trzymacie złoto i srebro w domu, musicie być pewni że nikt się tam nie włamie i nie zabierze waszego majątku. Jeśli żyjecie samotnie, to bardzo łatwo was napaść i zmusić do wydania majątku pod groźbą utraty życia. Powinniście zebrać się i żyć we wspólnotach, w których zapewnicie sobie nawzajem bezpieczeństwo w celu przetrwania.

Dzisiaj powiedziałem o tym, co nadejdzie w najbliższej przyszłości, o systemie pieniądza elektronicznego, który będzie mógł odebrać wam cały wasz majątek, jeśli nie będziecie posłuszni. Cały świat będzie musiał być posłusznym, tańczyć do muzyki, którą zagrają. Kontrolę nad światem przejmuje Szatan, a my musimy się w tym świecie znaleźć.

Mam pierwsze pytanie, z Południowej Afryki. Co mamy zrobić ze złotem i srebrem, jeżeli nic za nie nie będziemy mogli kupić? Odpowiedź: pierwszym powodem kupowania złotych i srebrnych monet jest ochrona waszego majątku. Jeśli nie będziecie mieć waszego majątku poza systemem bankowym, to zostanie on tam uwięziony. Jeśli zechcą zamrozić wasz majątek na koncie bankowym, to mogą to zrobić i nic w tej sprawie nie można uczynić. Po pierwsze – mogą zamrozić wasze pieniądze. Po drugie – mogą zabrać wasze pieniądze bez pytania się o zgodę. Już to robili. Jeśli chcecie uchronić się przed tym finansowym Armageddonem, przed finansowym Guantanamo, powinniście zakumulować złoto i srebro i przechowywać w ukrytym miejscu.

Przyjechałem do Trynidadu z Malezji i przywiozłem ze sobą sto srebrnych dirhamów. Policzyłem, że jeden dirham wystarczy na zakup jedzenia dla rodziny na jeden dzień. Jeśli więc system bankowy upadnie, mam przynajmniej pieniądze na jedzenie na sto dni. Też możecie to zrobić. Mam studentów w Kapsztadzie, którzy kupili srebro i maszyny do bicia srebrnych dirhamów. Trzymają te maszyny w garażu. Mają maszynę do cięcia srebrnych prętów, do bicia stempla i do polerowania monet. Sam wykonałem tam jedną monetę dla siebie.

Kolejnym krokiem moich studentów z Kapsztadu było zorganizowanie bazaru, chyba raz na miesiąc. Każdy może przyjść na bazar i kupić czy sprzedać ale jako pieniądz może być tam używany jedynie złoty dinar i srebrny dirham. Jeśli więc przyjdziesz na rynek z południowoafrykańskimi randami, to wymienią je dla ciebie na srebrne dirhamy. Jeśli wychodząc z rynku będziesz mieć dirhamy i zechcesz je wymienić na randy, to wymienią je po tym samym kursie. Więc na rynku można używać tylko dirhamów, ciężko tam użyć złotych dinarów. Moi studenci w Durbanie o tym usłyszeli i również postanowi zorganizować bazar w cyklu tygodniowym.

Możecie więc zorganizować bazar. To nie musi być bazar muzułmański! To powinien być bazar z udziałem hinduistów, chrześcijan, żydów, buddystów, wszystkich którzy wyznają religię, a także dla tych, którzy nie są religijni, ale nie chcą żyć w ucisku systemu fałszywego pieniądza. Co może zrobić Międzynarodowy Fundusz Walutowy? – MFW zakazał używania złota jako pieniądza. Możemy powiedzieć MFW: wynoście się! Nie będziemy się wam kłaniać. Ludzie, którzy skłaniają pokłon Jedynemu Bogu, nie będą się kłaniać fałszywemu, satanistycznemu systemowi monetarnemu.

Powodem, dla którego MFW zakazał używania złota jako pieniądza jest chęć zastąpienia systemu monetarnego danego przez Boga, innym, danym przez Szatana, z pieniądzem papierowym czy następnie w przyszłości, z pieniądzem elektronicznym. Przeciwstawimy się wam i zrobimy to, jakby powiedział Malcolm X, bez zważania na konsekwencje.

Jeśli rząd będzie chciał z nami walczyć, wtedy musimy dokonać hidżry,
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hid%C5%BCra
 przeniesiemy się tam, gdzie będziemy mieć zapewnioną wolność. Nawet jeśli wszyscy będziemy musieli pojechać do Rosji, opuścić Stany Zjednoczone i pojechać do Rosji, zrobimy to! Zrobimy to, jeśli prawosławni chrześcijanie zdecydują, że nie podporządkują się Międzynarodowemu Funduszowi Monetarnemu. Dzisiaj wszystkie kraje muzułmańskie rządzone są przez niewolników MFW i Waszyngtonu, wszystkie z zaledwie kilkoma wyjątkami. To jest moja odpowiedź w sprawie możliwości dokonywania zakupów za złote dinary i srebrne dirhamy.

Drugie pytanie, pytanie z Trynidadu: co powinniśmy zrobić aby zdobyć potrzebne srebro i złoto dla Trynidadu? – Powinniśmy mieć kilku biznesmenów, którzy mogliby zaimportować te metale. Srebro jest ważniejsze od złota. Srebro jest dostępne, Meksyk jest jednym z jego największych producentów, Boliwia również produkuje dużo srebra, złoto można kupić w Wenezueli, która produkuje dużo tego metalu. Na miejscu w Trynidadzie można bić monety.

W biciu monet ważna jest waga i czystość metalu. Każdy chrześcijanin w tym kraju będzie wolał używać złotych i srebrnych monet. Każdy hinduista będzie wolał takie monety, oni już to robią. Każdy muzułmanin powinien używać tych monet (…). Jeśli rząd Trynidadu i Tobago będzie chciał nam zakazać używania złotych i srebrnych monet, zapowiadam, przeciwstawimy się wam! Jeśli to zrobicie to będzie to bardzo głupie. Nie jesteście żadnym bogiem, który może nałożyć na nas takie prawo, na jakie wam przyjdzie ochota. Zapowiadam: Przeciwstawimy się wam! (…)

Następne pytanie: pochodzę z bogatej rodziny, my kupujemy złoto. Nie ufam bankom. Moja matka jest hinduistką, ale Bóg obdarzył ją rozsądkiem. Moje pytanie brzmi: co stanie się, jeśli będziemy opuszczali ten kraj? Nawet gdy pojedziemy do Indii, spytają nas – dlaczego macie tyle złota? Czy to nie będzie ryzykowne?

Tak, wiem. Posiadanie złota może być ryzykowne, ryzykowne jest przechowywanie go w domu i podróżowanie z nim. Osobiście na podróż zabieram kilka złotych monet, nie trzymam ich w walizce, ale w portfelu. Na lotnisku portfel wrzuca się do kuwety do prześwietlenia. Kilka razy oglądali mój portfel, ale nigdy nie zabrali mi złotych monet. Oczywiście zawsze jest ryzyko, ale nie oznacza to, że należy unikać złotych czy srebrnych monet.

Przetłumaczył: Metro

8 Komentarze

 1. Who is killing all the Russian diplomats? | The Millennium Report

  http://themillenniumreport.com/2017/02/who-is-killing-all-the-russian-diplomats/

  Kto morduje tych wszystkich rosyjskich dyplomatow?

  Ponizszy artykul wskazuje wyraznie, ze najniebiezpieczniejsza posada na swiecie obecnie jest posada rosyjskiego dyplomaty czy ambasadora. Ta praca przypomina prace w centrum prawdziwej bitwy..

  Czy Witalij Czurkin byl zamordowany w Nowym Jorku?

  Czy zachodni wywiad znowu zamordowal kolejnego bardzo waznego dyplomate rosyjskiego?

  Ambasador Rosji w Turcji rzeczywiscie zostal zamordowany. To nie propaganda.
  Jeszcze inny ambasador Rosji tajemniczo umiera w Indiach.
  Smierc dyplomaty: Kim byl Petr Polszikow? Rosyjski dyplomata zastrzelony w Moskwie – oto co wiemy:

  Zio-Anglo-American Axis: (Os Syjonu Anglo -Amerykanskiego – ZAAA) postawilo sobie za naczelne zadanie, zeby wmanipulowac Putina w sam ogien III wojny swiatowej. Ale pierwsza faza, to zimna wojna, ktora polegala na finansowym terroryzmie i sabotazu gospodarczym, wojnie dyplomatycznej, i sterowanych wojnach, propagandzie medialnej, szpiegostwie korporacyjnym itd.
  Okazalo sie , ze jak na razie, nie udalo sie wciagnac Rosji w ogien wojny. Nie udalo sie rozpetac Rosja wielkiej wojny.
  Oczywiscie, najwiekszym grzechem Putina wobec Osi Syjonu (ZAAA) jest kleska Zachodu w Syrii i ratowanie Syrii: niedopuszczenie do zaglady i wysiedlenia narodu syryjskiego.
  Putin nie tylko ujawnil te „koronkowa” konspiracje Syjonu, ktory stworzyl i ufundowal ISIS, ISIL i Panstwo Islamskie – ale rowniez zrujnowal projekt utworzenia Wielkiego Izraela.

  Putin wszedl do Syrii i calkowicie zniszczyl potajemne plany Strategii Bliskowschodniej,.

  Szczerze mowiac, Putin wrzucil kij w mrowisko gdy wyslal wojsko rosyjskie do zmijowiska Polnocnego Lewantu.
  Naczalstwo Osi Syjonu Anglo-Am. nie spodziewalo sie takiej ofensywy w obronie Syrii, w imieniu prezydenta Baszara Al Asada.
  I globalisci nigdy-nigdy nie przyjda do siebie po tym szoku.

  DLACZEGO globalisci w ogole chca zaczac III Wojne?

  Pytanie za 64 tysiace dolarow:
  Ilu jeszcze rosyjskich dyplomatow Zachod zamorduje?
  I jak w koncu zareaguje Kreml? Zwlaszcza, ze wiadomo, ze Putin juz wielkim kosztem powstrzymuje scenariusz III wojny.

  To jest prawdziwy powod dla ktorego spiskowcy z globalnego Neoconu morduja rosyjskich dyplomatow.
  Bardzo desperacko probuja sprowokowac Rosje do wojny. Bo tylko w ten sposob moga zwalic wine na Putina za rozpetanie wojny a nie podzegaczy wojennych z Osi Syjonu Anglo-Am.

  Ale dlaczego zatem globalisci chca wciagnac cala cywilizacje planety w chaos i tragedie wojenna?
  Bo to jest jedyny sposob na stworzenie Nowego Porzadku Swiatowego i wspolnoty narodow.

  Podobnie jak Liga Narodow zostala utworzona po Pierwszej Wojnie Swiatowej a ONZ w Drugiej Wojnie – ci sami spiskowcy chca wymusic centralne zarzadzanie przy pomocy Jednego Rzadu Swiatowego.

  Pozywka dla podzegaczy wojennych z Neoconu mial byc swiatowy kryzys Wielkiej Recesji w 2008 roku jako preludium do WWIII.
  Prototypem tego „modelu” byla przeciez Wielka Depresja, ktora doprowadzila do WWII. A model polegal na tym, zeby stworzyc atmosfere lokalnych konfliktow i nienawisci wsrod narodow, ktore bezposrednio doprowadzily do wojny.

  Te same metody „finansowego terroryzmu i sabotazu ekonomicznego” sa teraz stosowane przeciwko Rosji.
  Bardzo podobna taktyke zastosowano wobec Niemcow tuz przed II wojna swiatowa.

  Istnieje wlasciwie kilka powodow do utworzenia kilku frontow z Rosja.
  Byc moze najbardziej praktycznym jest dla Neokonow Syjonu jest to, ze – ZNOWU – chcieli ukrasc Rosyjska Ojczyzne (rewolucja bolszewicka doprowadzila do takiej kradziezy po raz pierwszy, znanej jako Zwiazek Sowiecki)
  Scisle tajne porozumienie zakulisowe za czasow Gorbaczowa pozwolilo ‚wyzwolic’ ZSRR z komunizmu w zamian za oddanie kraju drapieznikom kapitalistycznym, ktorzy zlupili i obrabowali rosyjskie bogactwo i bogactwa naturalne.

  Alisci Borys Jelcyn zlamal to tajne porozumienie i wyznaczyl Putina jako swego nastepce.

  TAJEMNICZA historia ujawniona- Putin odegral bardzo wazna role po tym zaplanowaniu zniszczenia ZSRR.

  I tak zaczela sie wojna miedzy ZAAA (syjon) i BRICS, ktora pokazala , jak prezydent Putin wydziera NWO kazdy cal zrabowanej Ojczyzny (Matki Rosji) od czasow Muru Berlinskiego.

  Te dzieje i ciagly konflikt bardzo poruszyl szefostwo ZAAA do tego stopnia, ze zrobia absolutnie wszystko, zeby zemscic sie na Putinie.
  I dlatego wybieraja roznych zaufanych bliskich i wiarygodnych doradcow dyplomatycznych , ktorzy rowniez sa od lat przyjaciolmi – zeby bestialsko zamordowac.

  The Millenium report
  Luty 21, 2017.

  Notka edytorska

  Nalezy wspomniec, ze Michail Lesin, potentat medialny , ktory byl bliskim przyjacielem prezydenta Putina zostal zamordowany w hotelu w Waszyngtonie w listopadzie 2015 roku.
  Okolicznosci jego smierci sa tak tajemnicze, ze wszystko wskazuje na morderstwo.
  Powszechnie wiadomo, kolach wywiadowczych, ze hotele i samoloty sa ulubionym miejscem dokonywania zabojstw przez mordercow z CIA.
  Nie tylko, ze ofiara jest odizolowana od normalnego pozywienia i picia ( i kapieli wodnej) – moze wiec byc pod calkowita kontrola „gospodarzy”.

  INNE ARTYKULY :

  Did a Top Russian Media Mogul Just Get Assassinated in Washington, DC?

  There is also the recent case of Putin’s favorite chauffeur who was killed in a ‘freak’ car accident.

  Did the Neocon criminal cabal just send a message to President Vladimir Putin?

  Reference

  FLASHBACK: Top Russian Diplomat Was Shot Dead In Moscow Just Hours Before Assassination In Turkey

  Related Reading

  4 dead Russian Diplomats in 3 months

  The Real Reason 5 Russian Diplomats Just Died

  • ~Tiamat

   Witam :)

   Postaram się przygotować notkę o ambasadorze W. Czurkinie za około trzy dni. Zresztą wcześniej były już Pani przekłady i komentarze o tym nieoczekiwanym zdarzeniu. Mam też w kokpicie wywiad z byłym agentem Mossadu, ale ten tekst zachowa swą aktualność także za tydzień lub dwa.

   Pozdrawiam serdecznie,
   ZB.

 2. Szanowny Panie Prezydencie

  Jako członkowie ogólnoświatowej społeczności, rozumiejący prawdziwą naturę wydarzeń, chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie i poparcie dla podjętej przez Federację Rosyjską decyzji udzielenia pomocy humanitarnej i wojskowej Syrii, jej siłom zbrojnym i jej demokratycznie wybranemu przywódcy, prezydentowi Baszarowi al-Asadowi, w ich walce z międzynarodowymi terrorystami, wspieranymi przez Stany Zjednoczone.

  http://dearputin.com/pl/

  Serdeczne Pozdrowienia

  • ~krysz

   Jeszcze fragment listu:
   „Tak jak w 2013 roku Rosja odegrała kluczową w zażegnaniu niebezpieczeństwa zachodniej interwencji militarnej w Syrii, tak i obecnie, w krytycznym momencie1 rozpoczęła ataki powietrzne wymierzone przeciwko terrorystom ISIL w Syrii. Jako głos rozsądku i siła stojąca po stronie sprawiedliwości, cieszy się Pan wdzięcznością i poparciem Syryjczyków, Rosjan i wszystkich świadomych ludzi na całym świecie”.

   Pozdrawiam serdecznie :)

   PS. Pomoc Rosji, udzielona Syrii, a także Donbasowi, jest ogromna, a tak mało znana Polakom. Szkoda. iż nie wystarcza mi czasu na zebranie informacji, w tym flmów – wideo, na przedstawienie realiów.

 3. Rumunom nie ufa się, bo ci nie ukrywają, że jeśli doszłoby do zupełnego rozpadu Ukrainy, to zamierzają uszczknąć coś dla siebie a poza tym Rumunii starają się o przyłączenie Mołdawii, co nie podoba się Ukrainie. Co do Polaków, to im nie należy ufać z zasady, bo Lachy po Moskalach to historyczny wróg nr 2. Polacy najczęściej pokazywani są na różnego rodzaju grafikach w nawiązaniu do agresji Hitlera, najczęściej w kontekście słuszności i potrzeby zajęcia Polski w 1939 roku, radości niemieckich żołnierzy z tegoż zajęcia i podkreślania wyzwolicielskiej roli Hitlera. Sporadycznie pojawiają się również materiały poświęcone walkom polsko-ukraińskim w latach 1918-1919.

  http://www.mysl-polska.pl/1184

  Serdeczne pozdrowienia

  • ~krzyk58

   Pisałem już o przyczynie mojego zwolnienia tempa, które przeszło w milczenie. Jestem zajęty pracą zawodową.
   Nie zamykam blogów, coś jeszcze napiszę. Zapewne w czasie wakacji letnich :)

 4. Ja jeszcze do poprzedniego tematu. Odnośnie „najazdu” Rosjan na Krym, Zachód bezczelnie domaga się zwrotu tego półwyspu Ukrainie, a zapomina, że USA do tej pory nie oddały Meksykowi południowych stanów, zagarniętych w wojnie pod względem etycznym godnej nieżyjącego wodza tzw. Tysiącletniej Rzeszy Niemieckiej.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.