Co się dzieje we Francji i w USA – 19.02.2017.

Nie wiem, co Pan z tym zrobi – pisze Pani Tiamat w e-mailu. – Chciałam przekazać informacje o Marine le Pen w związku z nadchodzącymi wyborami we Francji. Wiele osób niewiele wie o Froncie Narodowym i Marine Le Pen. Ale nie chcialam tego zamieszczać bez Pana wiedzy, bo mi sie nie podoba zdjęcie Marine le Pen, zamieszczonym w tym artykule.

Znalezione obrazy dla zapytania marine le pen

Marine le Pen

‚Rehmat’ jest znakomitą gazetą, bo podaje różne ‚sekrety’ i tajemnice objawione, ale jest równocześnie bardzo pro-muzułmański i bardzo pro-palestyński, więc to zdjęcie może być w ‚Rahmacie’ uzasadnione. Ja mam wątpliwosci, czy podać je na blogu. Bo jak podam link, to zdjęcie od razu ‚wylezie’. Pozostawiam Panu decyzję. Może Pan po prostu zechce podać streszczenie albo jako dodatek do zbliżających się wyborów w krajach Unii.

* * * * * * *

Marine Le Pen throws cold water on French Jews | Rehmat’s World 
https://rehmat1.com/2017/02/12/marine-le-pen-throws-cold-water-on-french-jews/

Maryna le Pen wylewa zimną wodę na francuskie żydostwo. W tamtym tygodniu zachodnie media, kontrolowane przez żydów, pochwaliły Marine Le Pen za to, że poradzila żydom, by zdjęli mycki /jarmułki w miejscach publicznych i pomogli rządowi francuskiemu zwalczać radykalny islam.

Marine Le Pen prowadzi w wyborach prezydenckich i jest szefem anty-muzułmańskiej i bardzo pro-żydowskiej partii National Front – Front Narodowy (NF). „Uważam, że walka przeciwko radykalnemu islamowi powinna być wspólną walką i każdy powinien częściowo coś poswięcić” – wyznała pani Le Pen w wywiadzie dla izraelskiego radia ‚Channel 2′. Naturalnie, że została skrytykowana przez niektórych żydów we Francji za to, że porównała jarmułkę do hijabu – nakrycia głowy kobiet muzułmańskich.

Znalezione obrazy dla zapytania Żydowska Francja

Żydzi we Francji

09 lutego jednak zdenerwowała francuskie lobby żydowskie (CRIF). W czasie 2-godzinnego interview we ‚France 2 TV’ obiecała, że gdy zostanie wybrana (na prezydenta), to zabroni francuskim żydom podwójnego obywatelstwa, ponieważ Izrael nie jest częścią Europy. „Zwracam sie do Izraelitów, żeby wybrali swoją narodowość. To nie znaczy, że jeśli nie wybiorą francuskiego obywatelstwa, to będą musieli opuścić Francję” - powiedziała w wywiadzie prowadzonym przez Lea Salame.

Kilka grup żydowskich we Francji oskarżyło Lea Salame o antysemityzm, ponieważ (tym wywiadem) obraziła francuskich żydów. „Dla Salame, żydzi z Francji mają podwójne obywatelstwo! Przerazajace” – pisal na twittterze Philippe Meyer, wiceprzewodniczacy B’nai B’rith France. B’nai B’rith International zostało założone w 1913 roku w celu obrony żyda Leo Franka, oskarżonego o gwałt i zamordowanie 13-letniej Mary Phagan.

Nie wierzcie w antyżydowskie poglądy. 48-letnia Marine Le Pen jest tak samo zakochana w Izraelu jak i jej ulubiony prezydent Donald Trump. Ona nie tylko śpi z algierskim żydem Luis Aliot, ale wyrzuciła z partii swojego ojca, założyciela National Front, za to, że sie upieral, iż holocaust to wielkie kłamstwo.

Najwięcej europejskich żydów mieszka we Francji (pół miliona). Gazeta ‚Times of Israel’ podaje, że dziesiątki tysięcy z nich mają podwójne obywatelstwo francusko – izraelskie. Więc nie wiem, co Marine Le Pen miała na myśli, gdy chodzi o 225 tysięcy francuskich żydów i ich potomków, którzy mieszkają w Izraelu.

We Francji mają się odbyć wybory 23 kwietnia. Jak dotąd Marine prowadzi. Jej przeciwnikami w wyścigu prezydenckim są Francois Fillon, były premier za rządów żyda Sarkozy’ego i Emmanuel Macron, były minister od gospodarki, bankier Rotszylda i ‚ukryty’ pedał. Oba te durnie, choć popierają Izrael przeciwko Iranowi, uważają, że większość francuskich żydów nie jest lojalna wobec Francji.

Znalezione obrazy dla zapytania jean le pen

Jean le Pen

(23 kwietnia w 2002 roku amerykańskie lobby żydowskie Anti-Defamation League oglosiło Jean le Pena, ojca Marine, który założył National Front – anty-żydem i kłamcą holocaustu. Publikacje i wystąpienia publiczne Le Pena nie pozostawiały wątpliwości, że Jean Le Pen demaskuje hipokryzję, antysemityzm i rewizjonizm holocaustu).

Przetłumaczyła: Tiamat

* * * * * * *

George Soros wsparł przedsięwzięcie Jareda Kushnera “Cadre” kwotą 250 milionów dolarów,
http://jewishbusinessnews.com/2017/01/31/george-soros-backed-jared-kushner-venture-cadre-250-million/

Okazuje się, że to pieniądze Gorge’a Sorosa stoją za nowym przedsięwzięciem w handlu nieruchomościami Cadre, ufundowanym przez zięcia Donalda Trumpa i jego brata, Joshuę Kushnera.

Znalezione obrazy dla zapytania donald trump i george soros - zdjęcia

“The Rean Deal” odkrył, że to George Soros dostarczył Cadre 259 milionów dolarów pożyczki. Źródło ujawniło że “Soros ma długie i owocne stosunki z rodziną Kushner”. Transakcja doszła do skutku, mimo że Soros nazwał prezydenta Trumpa “potencjalnym dyktatorem”.

Cadre to platforma internetowa, łącząca inwestorów i operatorów rynku nieruchomości. Spółka deklaruje, że umożliwia inwestorom sprzedaż ich udziałów na rynku wtórnym, dostarczając płynności w ten staroświecki rynek. Cadre została założona w 2014 roku przez Ryana Williamsa oraz Jareda i Joshuę Kushnerów.

George Soros zgodził się na udzielenie pożyczki nowemu przedsięwzięciu, spółka wyemitowała akcje w dwóch turach i otrzymała za nie 68,3 miliona dolarów, w tym 50 milionów za akcje B w zeszłym miesiącu.

Dlaczego więc George Soros zgodził się na pomoc nowemu przedsięwzięciu Jareda Kushnera, obecnie doradcy Donalda Trumpa w Białym Domu? Przecież Soros i Trump wzajemnie się nienawidzą. To tak jak słynny cytat z “Ojca chrzestnego”: to tylko biznes, nic osobistego.

Poza tym Soros zaoferował pożyczkę Jaredowi Kushnerowi i jego bratu, a nie Donaldowi Trumpowi (…).

Przetłumaczył: Metro

7 Komentarze

 1. Mówimy o zatwierdzeniu planu prywatyzacyjnego rządu rosyjskiego majątku państwowego, w tym strategicznych przedsiębiorstw w latach 2017-2019. Sprawa poważna, ponieważ w grę wchodzi samo istnienie Rosji.
  Zgodnie z dokumentem planuje się prywatyzację 477 spółek akcyjnych, 298 federalnych państwwowych unitarnych przedsiębiorstw, udziałów w 10 spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością, a także ponad 1000 różnych obiektów własności państwowej. Innymi słowy, atak na dużą skalę na własność publiczną, bez jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, którzy są pracownikami tych przedsiębiorstw i obiektów.
  My przeszliśmy to w latach 90-tych, ale dziś sytuacja jest znacznie bardziej niebezpieczna.
  Amerykańskie koncerny dostały zaproszenie do wzięcia udziału w prywatyzacji.

  http://wowavostok.livejournal.com/4989147.html

 2. W poniedzialek zmarl Witali Czurkin, ambasador Rosji do ONZ.
  Wielka strata dla rosyjskiej dyplomacji.
  Witali Czurkin byl wybitnym politykiem i dyplomata.
  Mial wlasnie we wtorek obchodzic 65 rocznice urodzin.
  Niech odpoczywa w pokoju bo ogromnie ciezka mial prace.
  Cale zycie uzerania sie z Zachodem.

  • ~Tiamat

   „W poniedzialek zmarl Witali Czurkin, ambasador Rosji do ONZ. Wielka strata dla rosyjskiej dyplomacji.
   Witali Czurkin byl wybitnym politykiem i dyplomata”. -

   — Niech odpoczywa w pokoju.

 3. Ale my to przeciez wszyscy wiemy…

  …-”Die USA-NATO wollte ihre Truppen brutal nahe an die russische Grenze vorschieben. So, wie sie das gerade in Litauen und in Rumänien, im Schwarzen Meer und Polen machen.

  Der RAKETENSCHIRM war NIE zur Abwehr iranischer Raketen geplant, sondern BRUTAL GEGEN RUSSLAND GERICHTET.

  Deutschland hat das Gorbatschow gegebene Versprechen, dass die NATO nicht weiter nach Osten vordringt, BRUTAL GEBROCHEN.

  Kanzlerin Merkel fährt einen brutalen, verbrecherischen Sanktionskurs gegenüber Russland, der die mühevoll aufgebauten deutsch-russischen Beziehungen (z.B. Städtepartnerschaften) ZERSTÖRT und auf eine KRIEG GEGEN RUSSLAND ZU STEUERT. Oder wie anders ist es zu bewerten, dass in den letzten Tagen DEUTSCHE KAMPFPANZER und deutsche Soldaten an der litauisch-russischen Grenze stationiert wurden ??”-

  http://www.barth-engelbart.de/?p=182396

  Serdeczne Pozdrowienia

 4. ~krysz

  „Ale my to przeciez wszyscy wiemy…”. -

  — Tak, wiemy, tzn. niektórzy z nas wiedzą, że „USA-NATO chciałoby brutalnie przemieścić swe oddziały nad rosyjską granicę. Tak jak to właśnie czynią na Litwie i w Rumunii, na Morzu Czarnym i w Polsce”.
  W artykule jest mowa o deputowanej Waageknecht, która sprzeciwia się takiej polityce. Tak jak u nas dr. Mateusz Piskorski. Jest przy tym kolosalna różnica: deputowana Waageknecht ma (ciągle jeszcze) możność wykonywania swej działalności, a M. Piskorski siedzi od maja ub.r. w areszcie.

  Pozdrawiam Pana serdecznie :)

  • Czurkin nie zmarl naturalna smiercia. Biorac pod uwage ilu rosyjskich dyplomatow ostatnio nagle zmarlo mozna zauwzyc pewien wzorzec: wszyscy sa zaufanymi prezydenta Putina i wszyscy nagle zmarli poza granicami Rosji.
   A do tego do morderstw nawoluje byly szef CIA Mike Morell, calkiem bezwstydnie i publicznie.

   4 rosyjskich dyplomatow zmarlo w ciagu 3 miesiecy:
   4 dead Russian Diplomats in 3 months

   http://theduran.com/4-dead-russian-diplomats-in-3-months/

   Michael Lesin – zalozyciel RT i specialny doradca Putina . Zmarl w 2015 roku w hotelu w N. Jorku

   Andrei Malanin – (zmarl w listopadzie 2050 ) wyzszy urzednik ambasady rosyjskiej w Grecji. Znaleziony martwy w lazience

   Alexander Kadakin – Ambasador Rosji w Indiach. Nie podano przyczyny smierci

   Andrei Karlov – Ambasador Rosji w Turcji – zamordowany przez dzihadyste w Ankarze

   Vitaly Czurkin – ambasador RTosji do ONZ. Zostal otruty- stwierdzili eksperci od autopsji:

   Autopsy Report Reveals Russia’s UN Envoy Churkin Was Poisoned – Mega News360

   http://meganews360.com/autopsy-report-reveals-russias-un-envoy-churkin-was-poisoned/

   No i jeszcze:
   Roman Skrylnikow – pracownik konsulatu Gneralnego w Kazachstnie (grudzien 2016)

   Motywy ?

   Lesin zalozyl RT
   Malanin zaprzyjaznil Grecje z Rosja
   Kadakin budowal przyjazne stosunki z Iniami i pakistanem
   Czurkin mial przygotowany raport FED-u. Jego rezolucja w sprawie wstrzymania ognia w Syrii zostala przyjeta prze Rade bezpieczenstwa.
   No i jeszcze byl bardzo zaufany kierowca Putina

   Zaufany kierowca Putina zabity w wypadku :
   http://www.infowars.com/update-putins-favorite-chauffer-killed-in-accident-exactly-as-former-cia-director-described-on-tv/

   Dokladnie tak jak przewidzial Michael Morell, byly szef CIA, ktory nawolywal do mordowania Rosjan, zwlaszca tych wokol prezydenta Putina:

   My zmusimy Rosjan, ze zaplaca cene. I zrobimy to skrycie. Nie stoisz przed Pentagonem i jawnie sie tym chwalisz.
   Ale chcemy zeby w Teheranie i Moskwie o tym wiedzieli: Ja chce atakowac tych, ktorzy sa blisko Assada; Ja chce zabijac Rosjan w Syrii, nie prezydenta a jego otoczenie – obstawe i zaufanych. Ja chce go straszyc, ja mu zniszcze mu samochod prezydencki. Ja chce zbombardowac jego biuro, w srodku nocy, ja mu zniszcze samolot prezydencki, i prezydenckie helikoptery. Chce, zeby wiedzial, ze na niego polujemy”

   Od tego czasu w 2015 roku dwa rosyjskie helikoptery byly zestrzelone, : jeden przez Panstwo islamskie, jeden przez Al Nusra – obie organizacje finasowane przez USA.

   Byly dyrektor CIA popierajacy Hillary Clinton: Musimy zabijac Rosjan i Iranczykow skrycie
   Former CIA Director And Hillary Supporter: „We Should Kill Russians And Iranians Covertly” | Zero Hedge

   http://www.zerohedge.com/news/2016-08-09/former-cia-acting-director-and-hillary-supporter-we-should-kill-russians-and-iranian

   A to slynny wywiad z Morellem, ktory obiecuje mordowac rosyjskich dyplomatow:

   Subject: ‚Ex-CIA Director’s ‚kill Russians in Syria’ comment reveals neocon influence’ — RT Op-Edge

   https://www.rt.com/op-edge/355789-ex-cia-directors-kill-russians/

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.