Co się dzieje na świecie – 08.10.2016.

Szejk Imran Nazar Hosein (ur. w 1942r.) nie jest w Polsce znany. Zajmuje się islamską eschatologią, jest autorem wielu książek:
http://imranhosein.org/books.html
Imran Hosein był już kilkanaście razy przedstawiany na tym blogu. W poniższej wypowiedzi mówi o aktualnych wydarzeniach na świecie, docieka przyczyn tych zdarzeń i próbuje przewidzieć konsekwencje działań polityków zachodnich:

 

Rosja działa według scenariusza, napisanego ponad tysiąc lat temuMorrisJohn Kerry oskarżył ministra Ławrowa o przebywanie w ‚równoległym świecie’. Czy to nie jest użycie cytatu z Koranu?

Szejk Imran Hosein:  Witaj w moim domu w Kuala Lumpur w Malezji. Jestem szczęśliwy, widząc cię znowu. To spotkanie ma miejsce, bo zaprzestałem używania Skype do wywiadów i komunikacji, ograniczę korzystanie ze Skype tylko do nauczania moich uczniów. Przyleciałeś z Kambodży, aby przeprowadzić ze mną wywiad.

Kerry ma rację, nawet o tym nie wiedząc. Kerry ma rację, mówiąc o Putinie jako przebywającym w świecie równoległym. Dzisiaj rosyjskie kierownictwo działa według scenariusza napisanego tysiące lat temu, który został zapisany i wyjaśniony w Koranie 1400 lat temu. W regionie Morza Czarnego powtórzy się pewne wydarzenie. Ma ono związek z Gogiem i Magogiem, osobami ludzkimi, obdarzonymi olbrzymią siłą, którą używają do uciskania ludzkości. Gog i Magog pełnią pewną szczególną rolę, którą jest sprowadzenie Izraelitów do Ziemi Świętej z użyciem wszelkich możliwych środków. Kiedy oni wrócą do Ziemi Świętej, dramat będzie miał ciąg dalszy, co właśnie dzieje się na naszych oczach.

Znalezione obrazy dla zapytania zagrożenie nuklearne

W celu sprowadzenia Izraelitów z powrotem do Ziemi Świętej musieli uwolnić Ziemię Świętą dla żydów, ta kraina była pod kontrolą muzułmanów przez ponad tysiąc lat. Następnie musieli sprowadzić żydów do Ziemi Świętej, aby uznać ją za swoją własność, ogłosić powstanie Izraela i ustanowić Izrael rządzącym państwem świata. Nadążasz Morris?

Morris:  Nie, nie nadążam, mam więcej pytań.

Szejk Imran Hosein:  Pozwól mi kontynuować. Gog i Magog, dla spełnienia ich zadania, w wyniku którego Antychryst będzie mógł powstać w Jerozolimie jako władca świata czy tego, co pozostanie ze świata, i będzie mógł zadeklarować, że to on jest Mesjaszem, Gog i Magog muszą zapanować nad całym światem.

Kiedy spojrzymy na proces historyczny, to widzimy nowoczesną zachodnią cywilizację, której obraz dokładnie odpowiada opisowi Koranu. Nowoczesna zachodnia cywilizacja objawiła się na scenie historii nagle i w tajemny sposób przejęła całkowitą kontrolę nad historią. Używając swojej przemożnej siły, wysłała swoje armie na całą ziemię i za pomocą zakrwawionego miecza ciemiężca wprowadził swój porządek, oparty na niczym nieograniczonym ucisku. Kiedy to zrobili, to zajęli dla żydów Ziemię Świętą, obalając Imperium Osmańskie.

Kiedy Koran mówi o tym regionie świata, gdzie znajduje się Morze Czarne, a tam właśnie rozegrał się dramat po raz pierwszy, ktoś stworzony przez Boga i obdarzony mocą, mocą której fundamentem jest wiara, używający tej mocy w sposób dokładnie przeciwny do sposobu Goga i Magoga, użyje tej mocy do ukarania ciemiężcy. Za pierwszym razem, kiedy miał styczność z Gogiem i Magogiem, postawił ich w sytuacji bez wyjścia, pozbawił ich destrukcyjnej mocy, zbudował mur ochronny. I świat został uchroniony przed Gogiem i Magogiem przez Zulkarnaina. Ale Koran mówi o dwóch takich wydarzeniach, ‚karnain’ znaczy ‚dwa’, będzie powtórka tego zdarzenia z historii i zdarzy się to, gdy Gog i Magog będą działać na ziemi, najprawdopodobniej wtedy, kiedy będą blisko wykonania swojego zadania, czyli teraz.

W regionie Morza Czarnego świat zobaczy wyłaniającą się potęgę, która będzie oparta na fundamencie wiary i ta potęga wypełni scenariusz napisany w innym świecie, więc Kerry ma rację mówiąc, że rosyjskie przywództwo żyje w równoległym świecie. Eschatologia mówi nam, że nastąpi wielka wojna; oni nie mogą się doczekać wielkiej wojny z Rosją. Oni zupełnie nie przejmują się losem swoich społeczeństw – miliony Amerykanów, Kanadyjczyków, Brytyjczyków, Francuzów, Niemców zginą. Oni pożądają władzy absolutnej, domagają się, aby Rosja i Chiny złożyły im pokłon i posłusznie się podporządkowały. To objaw arogancji, arogancja pojawiła się po raz pierwszy na świecie wraz z Szatanem, to są więc sataniści, którzy chcą narzucić swoją władzę całej ludzkości.

Rosja nie jest gotowa, aby złożyć im pokłon, dziękujemy za to Bogu. Chiny także nie chcą złożyć pokłonu tak długo jak istnieje Rosja. Wielka wojna nadchodzi, a wynik tej wojny jest zapisany w świecie równoległym. Innymi słowy, w oparciu o naszą znajomość Koranu twierdzimy, że na koniec tej wojny NATO będzie świadkiem szach-matu, a historia zatoczy krąg (…).

* * * * * * *

Nawet kamienie będą nienawidziły swoich ciemiężcówMorrisGog i Magog zdecydowali się na powtórne założenie Izraela. Patrzę na ludzi w Izraelu, można argumentować, że to plebs, proletariat, wielu z nich pije alkohol, to nie są uczeni, to nie są intelektualiści, nie jestem pewien ich lojalności wobec religii. To się nie trzyma kupy. Powtórne założenie Izraela po tysiącach lat to szlachetny mit, ale co tak naprawdę się zakłada? Połowa z nich przyleciała z Ameryki, nie mają żadnego poczucia historii.

Szejk Imran Hosein:  Teraz to jest tajemnica, ujawniamy tajemnicę, to groźne. To tajemnica, o której świat już wie. Istnieją żydzi – kuzyni Arabów, genetyczni kuzyni Arabów, Semici. Są też inni Żydzi, to absolutna większość, pewnie 9 z 10 wszystkich Żydów, którzy nie mają żadnych generycznych związków z Arabami, to nie są Izraelici. Kim oni są? – Oni kiedyś przyjęli judaizm. Jeśli przeprowadzisz badanie, a to jest niebezpieczny temat, to natkniesz się na Chazarów, którzy żyli w tym regionie świata, kiedy Zulkarnain po raz pierwszy wzniósł mur. Ci ludzie stali się żydami, potem niektórzy z nich, nowych żydów, przyjęli chrześcijaństwo. Mamy więc Chazarów chrześcijan i Chazarów Żydów w Europie. To właśnie ta grupa działała wewnątrz społeczności europejskich żydów i chrześcijan w celu pogodzenia tych grup i powstania sojuszu judeochrześcijańskiego. W tym procesie ważną rolę odgrywał Watykan. To właśnie ci żydzi i chrześcijanie są opisani w Koranie jako Gog i Magog.

MorrisJeśli spojrzy się na ustanowienie Palestyny, masowe migracje, kampanię oczyszczenia ziemi z jej dotychczasowych mieszkańców, to widać niezwykłe podobieństwa do podobnych procesów w Stanach Zjednoczonych, Australii, itp. Czy to tylko przypadek czy zostało to wymyślone przez ludzi o tej samej mentalności?

Szejk Imran Hosein:  Największym ciemiężcą w historii ludzkości, tym który przelał najwięcej krwi, autorem największego zniszczenia i deprawacji na ziemi są ludzie wywodzący się z nowoczesnej cywilizacji Zachodu. Już nam to zapowiadano. Bóg przemówił do aniołów i powiedział, że zamierza umieścić na ziemi tego, kto będzie rządził, kalifa. Bóg powiedział Dawidowi (niech mu Bóg błogosławi): ustanawiam ciebie jako kalifa na ziemi i masz rządzić w oparciu o Prawdę, która ode Mnie pochodzi. Prawda nie pochodzi z New York Times czy z Washington Post, z całą pewnością nie pochodzi z CNN. Oni przedstawiają potężne kłamstwa, nie mają nawet poczucia wstydu, zatracili je. Nie można jednocześnie mówić prawdy i kłamać, one do siebie nie pasują.

Anioł spytał się Boga: czy naprawdę chcesz umieścić na ziemi tych którzy to uczynią, którzy zniszczą, zepsują ziemię? – To było pytanie anioła i to się teraz właśnie dzieje. Zaczęli swoje dzieło na wyspie u wybrzeży Europy, Bonaparte pogardliwie określił tych ludzi jako naród sklepikarzy, ale to właśnie ta mała wyspa przyniosła światu rewolucję naukowo-techniczną, która dała jej panowanie na morzach, wtedy nie było jeszcze potęg lotniczych. To właśnie Brytania kontrolowała morza świata, kontrolowała świat poprzez każdy ważny port na ziemi. Ta potęga, siła została użyta do ucisku, do przelewu morza krwi, to było krwawe Imperium Brytyjskie. To ci ludzie przekazali władzę Stanom Zjednoczonym, które przelały jeszcze więcej krwi od Brytanii i były jeszcze bardziej bezwzględne i okrutne w swoim ucisku. Jeśli nie uznajesz tych ludzi za ciemiężców, to coś z tobą jest nie tak.

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna izrael

Atak Izraela na Strefę Gazy

To nie są ludzie, którzy otrzymali prawo od Mojżesza (niech mu Bóg błogosławi), którzy są autentycznymi żydami i którzy chcą prowadzić prawe życie. Nie można być wierzącym żydem i ciemiężcą jednocześnie. Wierzący żyd jest moim bratem. Z wierzącym żydem mogę siedzieć i jeść przy tym samym stole, Bóg mi powiedział że mogę jeść jego jedzenie, tak jest mi bliski. To nie są wierzący żydzi. Nie mamy żadnych zatargów z wierzącymi żydami, nie żywimy do nich nienawiści, jesteśmy braćmi. Byliśmy poinstruowani w Koranie, że kiedy zaczniemy prowadzić dyskusje religijne z żydami i z chrześcijanami, abyśmy używali możliwie najbardziej uprzejmego języka. Tak mamy się odnosić do żydów i chrześcijan którzy nie są ciemiężcami. Ale 9 z 10 żydów na świecie, wraz z chrześcijańskimi syjonistami, to najwięksi ciemiężcy ludzkości. Jutro już nadchodzi wielkimi krokami a jutro nawet kamienie będą wołać będą: ‚zabić ich!’, bo nawet kamienie będą zmęczone tym uciskiem.

* * * * * * *

Terroryzm jest sponsorowany przez państwa w celu walki z islamem i prawosławiemMorrisMówiąc o tych ludziach, o ciemiężcach, o nieprzerwanych wojnach, trwających chyba od wojny w Korei, jeśli nie wcześniej, uważam, że te wojny są prowadzone w celu wytworzenia mas uchodźców, to staje się oczywiste w kontekście kryzysu uchodźców w Europie. Uważam że celem wojen jest wytworzenie uchodźców. Przedstawia się je nam jako wojny o dostęp do surowców naturalnych czy innych zasobów a nie o to w nich chodzi.

Szejk Imran Hosein:  Tak, mamy tam ogromną bezduszność, obojętność dla ludzkiego cierpienia. W celu zastąpienia Stanów Zjednoczonych przez Izrael w roli rządzącego państwa świata i zastąpienia Pax Americana przez Pax Judaica, tak jak Pax Americana zastąpił Pax Britannica, trzeba jakoś zająć się dwiema siłami na świecie, które są uznawane za największe zagrożenie dla opresora, dla Izraela. Są to: po pierwsze świat islamu, po drugie świat prawosławnego chrześcijaństwa. One są obiektem ataku zachodniej cywilizacji.

Znalezione obrazy dla zapytania cywilizacja zachodnia

Guantanamo

Więc muzułmanie to terroryści. I wszyscy ludzie, którzy pozwalają CNN na myślenie za siebie, zamiast myśleć samodzielnie, przyjmują te bzdury, że muzułmanie to terroryści. Prawda jest inna, to ich rządy, to ich wojska, to ich agencje szpiegowskie to najgroźniejsi terroryści na świecie, to oni praktykują terroryzm sponsorowany przez państwa. Są trzy rodzaje, trzy kategorie kłamstw: normalne kłamstwa, wielkie kłamstwa oraz 9/11 [oficjalna teoria spiskowa w sprawie zamachów z 11 września 2001 roku w Ameryce]. To trzy kategorie kłamstw. Oni nie wykazują żadnego wstydu, żadnego zakłopotania, gdy przyłapuje się ich na kłamstwie. Tylko bardziej zapamiętale kłamią, powtarzają kłamstwo bez końca i końca, mając nadzieję, że powtarzając to kłamstwo zahipnotyzują wszystkie bezmyślne masy na świecie do zaakceptowania tych kłamstw jako prawdy. A kiedy ktoś przemawia, demaskując ich kłamstwa, to go zabijają.

Moja odpowiedź na tę praktykę: można zabić człowieka, ale nie można zabić prawdy. A my nie boimy się śmierci, mogą zabić tylu, ilu chcą, ale nie zdołają zabić prawdy. Ta prawda jeszcze ich nawiedzi i wiemy, kiedy to się stanie. Prawda nadejdzie w świetlistym blasku. Dwa ludy oczekują tego dnia nadejścia prawdy, te dwa ludy teraz zbliżają się do siebie i tego nie można zatrzymać. Te ludy to muzułmanie i prawosławni chrześcijanie. Putin jest prawosławnym chrześcijaninem.

Przetłumaczył:  Mariusz B.

19 Komentarze

  • ~dron67

   „Ciekawe jak zawsze”. -

   — Mogę być zadowolony, że wypowiedzi szejka Hoseina są tu nie tylko akceptowane, ale uważane za interesujące. Już ponad 10 notek opiera się na wywiadach z nim przeprowadzonych. Najbliższa też – może zdążę zrobić zestawienie linków do tychże notek :)

   • Szczególnie wymowny był zamieszczony przez Pana wywiad sprzed 4 lat.
    Właściwie bezbłędna ocena aktualnej wówczas sytuacji.
    Czyli warto czytać z uwagą.

    • „… warto czytać z uwagą”. -

     — Na początku byłem zaskoczony licznymi wypowiedziami Imrana Hoseina, teraz przywykłem. Myślę, że ocena wydarzeń, przedstawionych przez przedstawiciela kultury muzułmańskiej wzbogaca naszą wiedzę.
     Takich wypowiedzi brakowało mi rok temu, gdy dominowały wpisy o ‚zalaniu Europy i gwałtach’.

    • Zamieszczam fragment wywiadu z bojownikiem Al-Nusry:

     „— Komu USA przekazały rakiety, zanim trafiły do was? Czy dały je Wolnej Armii Syrii i stąd je macie?

     — Nie, rakiety dano nam bezpośrednio. Dostarczano je pewnym konkretnym grupom. Kiedy „trasa” była zamknięta a my oblężeni, mieliśmy tu oficerów z Turcji, Kataru, Arabii Saudyjskiej, Izraela i z USA.

     — Co robili ci oficerowie?

     — Eksperci! Eksperci od satelitów, rakiet, rozpoznania, kamer termowizyjnych…

     — Czy byli wśród nich również eksperci amerykańscy?

     — Tak, eksperci z kilku krajów.

     — W tym Amerykanie?

     — Tak. Amerykanie są po naszej stronie,…”.

 1. Czy ktoś wie dlaczego WolnaPolska tak ”jedzie” po Putinie?
  Maja często ciekawe wpisy, przedruki, Blog też był kilkukrotnie
  cytowany .
  Sprawia wrażenie sekty..

  • „… dlaczego WolnaPolska tak ”jedzie” po Putinie?” -

   — Pół roku temu niemiecka instytucja badawcza zadała Niemcom i Polakom cztery te same pytania, dotyczące Rosji. Wyszło, że 23% Niemców jest nastawionych jednoznacznie pro-rosyjsko i tylko 6% Polaków.
   Myślę, że to ukierunkowuje poszczególne blogi i portale.

   • fakty

    Mieszkańcy Niemiec bardzo niezadowoleni polityką swojego kanclerza Angeli Merkel,a przy tym coraz bardziej są zachwyceni działaniami rosyjskiego lidera Vladimira Putina.Wg wyników przeprowadzonych badan,jeśli by Putin wystawił swoja kandydaturę na kanclerza Niemiec,to na niego glosowało by 70% Niemców.”

    http://politikus.ru/events/26793-esli-by-putin-ballotirovalsya-v-kanclery-germanii-za-nego-by-otdali-golosa-70-nemcev.html

    Жители Германии очень недовольны политикой своего канцлера Ангелы Меркель, при этом они все больше восхищаются действиями российского лидера Владимира Путина. По результатам проведенных опросов, если бы Путин выставил свою кандидатуру в канцлеры Германии, то за него бы проголосовали 70% немцев

    • „fakty” -

     — Były 4 pytania. Określone 4 (pro-rosyjskie) odpowiedzi kwalifikowały ankietowanych do osób jednoznacznie pro-rosyjskich. 23% w Niemczech to bardzo dobry wynik, zwłaszcza w kontekście 6% w Polsce.
     To nie znaczy, że pozostałe 77% w Niemczech i 94% w Polsce są wrogami Rosji.

  • ~dron67
   8 października 2016 o 09:38
   Czy ktoś wie dlaczego WolnaPolska tak ”jedzie” po Putinie?

   A ty skąd się urwałeś dronie?
   Pisał „partyzant” pisał „janex” pisali i inni dużo wcześniej że to źródło podejrzane parchate a ty stale z tego syfu linki, jak i stała promocja pejsatych braunów ,michalkiewiczów ,korwinów

   JUŻ ROZUMIESZ?
   ps. Ja się też kiedyś się na to nabrałem i nie rozumiałem jak mi ktoś tłumaczył jak jest.

   ZROZUMIESZ

   • Nie non stop koniku, bardzo rzadko, i nie że
    lubię, a pod dyskusję.

    Ostatni wpis w Angorze JKM,
    o aborcji, podatkach..
    O Ceta ani słowa. ;)

    Niestety są elementem tej ”polityki”.
    Tylko Jabłonowski w tej zgrai mi nie pasuje,
    a jest z nimi, fakt (Braun, mistrz Michalkiewicz ;) )
    choć potrafi ładnie ubierać słowa i tyle co zasiewa
    pozytywnego przekazu na początek dla otumanionych i tak nieźle :

    https://www.youtube.com/watch?v=NMKpkX1UEus

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.