Co się dzieje w Rosji – 06.10.2016.

Paul Craig Roberts: Ten, kto się waha, jest zgubiony. Rosja się zawahała

Rosyjski rząd oszukał się wierząc, że Rosja i Waszyngton mają wspólny cel w walce z ISIS. Rosyjski rząd przyjął nawet wersję, że różne grupy ISIS, walczące pod przeróżnymi pseudonimami, były ‚umiarkowaną opozycją’, która może zostać odseparowana od ekstremistów. Rosja zgodziła się na przerwanie walk, mając na horyzoncie zwycięstwo po to, aby Waszyngton mógł uzupełnić zapasy ISIS i przygotować amerykańskie i natowskie wojska do walki. Rosyjski rząd zapewne myślał również, że w wyniku zamachu stanu przeciwko Erdoganowi, w który wmieszany był Waszyngton, Turcja przestanie wspierać ISIS i zacznie współpracować z Rosją.

Znalezione obrazy dla zapytania wojna w syrii dzieci

Wojna w Syrii

Ponieważ Rosjanie gorąco, czy może raczej gorączkowo, poszukiwali porozumienia z Waszyngtonem, to łatwo sami się oszukali. Jeśli Finian Cunningham ma rację, to Waszyngton wykorzystał Rosję, pozorując wspólny atak Waszyngtonu i Turcji na ISIS, a w rzeczywistości dokonując inwazji na północną Syrię. Syria została podzielona, udawana ‚umiarkowana opozycja’ może być budowana wewnątrz Syrii, okupowanej przez Amerykanów i Turków, a wojna z Syrią może trwać tak długo, jak chce tego Waszyngton. Zachodnie media będą gorliwie kłamały, że amerykańskie i tureckie siły w Syrii nie są okupantami, lecz walczą z ISIS.

Amerykańskie, tureckie i w przyszłości zapewne inne NATO-wskie wojska w Syrii dadzą neokonserwatystom wiele możliwości sprowokowania konfliktu z Rosją, w wyniku czego Rosja albo będzie musiała się wycofać, albo odpowiedzieć siłą. W przypadku prezydenckiego zwycięstwa Trumpa neokonserwatyści chcą się upewnić, że Trump zostanie wplątany w wojnę, która uniemożliwi jego planowane porozumienie z Rosją.

Nie jest jasne, czy wysiłki amerykańskiego sekretarza stanu Kerrego wprowadzenia w Syrii zawieszenia broni były szczere, czy został on wykorzystany przez Pentagon i CIA. Jeśli Kerry był szczery, to oznacza to, że nie jest on zdolny do przeciwstawienia się neokonserwatystom takim jak Victoria Nuland i inni podżegacze wojenni z Departamentu Stanu.

Obama jest słaby, to był powód wybrania go przez oligarchię na prezydenta. Osoba bez wiedzy i doświadczenia jest wymarzonym narzędziem dla oligarchii. Amerykańscy czarni i biali liberałowie wierzyli, że niedoświadczony kandydat znikąd bez własnej organizacji może zrobić różnicę. Najwyraźniej łatwowierność większości Amerykanów jest nieskończona. To właśnie ta amerykańska łatwowierność powoduje, że gang neokonserwatystów tak łatwo może prowadzić lud drogą nieskończonych wojen.

Znalezione obrazy dla zapytania hiroszima nagasaki

Nagasaki po zrzuceniu bomby atomowej przez USA

Amerykańscy idioci prowadzą wojnę od 15 lat i nawet nie wiedzą, co osiągnęli. Głupcy nie wiedzą, że teraz zbliżają się do konfrontacji z dwoma potęgami nuklearnymi: z Rosją i z Chinami. Zakłamane media na pasku kompleksu militarno-przemysłowego nauczyły Amerykanów, że wojna nuklearna nie różni się niczym od wojny konwencjonalnej. Spójrzcie na Hiroszimę i Nagasaki – dwa miasta zbombardowanie bombami atomowymi. Dzisiaj, siedemdziesiąt lat później ich ulice kwitną, jaki więc jest problem z bombami atomowymi?

Bomby atomowe zrzucone przez Waszyngton na te bezbronne miasta, kiedy rząd Japonii usiłował skapitulować, były kapiszonami w porównaniu z dzisiejszymi bombami termonuklearnymi. Jedna rosyjska SS-18 zmiata z powierzchni ziemi 3/4 stanu Nowy Jork na tysiące lat. Pięć lub sześć tych ‚Szatanów’, jak są nazywane w Ameryce, i całe Wschodnie Wybrzeże Ameryki znika z powierzchni ziemi.

Rosja miała w zasięgu ręki zwycięstwo w Syrii, ale Putinowi zabrakło zdecydowania Napoleona i Stalina, wypuścił z rąk zwycięstwo, uznając Waszyngton za godny zaufania. Teraz zwycięstwo w Syrii wymagać będzie wypędzenia z kraju Turków i Amerykanów. Jeśli Rosja uderzy szybko i mocno, może odnieść sukces używając kłamstwa Waszyngtonu, twierdząc że zaatakowała Turków i Amerykanów, myśląc że to siły ISIS, tak jak twierdził Waszyngton atakując pozycje Syryjskiej Armii Arabskiej.

Jeśliby Rosja zniszczyła siły amerykańskie i tureckie, co może przecież łatwo uczynić, NATO by się załamało, ponieważ żaden europejski kraj nie chce być zniszczony w III wojnie światowej. Ale Rosja nie wykona takiego kroku. Rosjanie nie rozpoczną walki, chyba że zostaną do tego przymuszeni sytuacją bez wyjścia. Zapłacą ogromną cenę za swoje niezdecydowanie, wynikające z głupiej wiary we wspólnotę wartości z Waszyngtonem. Osiągnięcie wspólnoty wartości z Waszyngtonem wymaga poddania się Rosji. Jeśli Rosja się podda, to zyska akceptację Zachodu i agenci Waszyngtonu, stronnictwo atlantyckie, zacznie rządzić Rosją w interesie Waszyngtonu.
http://www.paulcraigroberts.org/2016/09/24/he-who-hesitates-is-lost-and-russia-hesitated-paul-craig-roberts/

Przetłumaczył: Metro

* * * * * * *

Bardzo mało pisze się o tym, że do Rosji emigrują ludzie nie tylko z byłych republik południowych i… Ukrainy. Wracają do Rosji żydzi rosyjscy, którzy wyemigrowali do Izraela. Widać biblijne znaczenie Izraela ‚strendowacialo’, czyli przestało być ‚trendowate’. Emigrują też obywatele zachodniej Europy: Francji, Włoch, Hiszpanii, a także z Polski. I z USA. Naturalnie, nie jest to exodus z państw zachodnich do Rosji – raczej pojedyncze osoby, ale ciekawe są ich opinie:

Dlaczego coraz więcej Amerykanów przenosi się do Rosji? (Why are more Americans moving to Russia?)

Ostatnio Katehon informował, że Federacja Rosyjska chętnie otwiera swoje podwoje dla uchodźców ze świata kultury zachodniej. Pisze Yakov, obywatel USA:

Pomyślałem, że sam coś napiszę na ten temat, tak naprawdę to ja sam jestem uchodźcą z kultury zachodniej, który mieszka w Rosji. Dla wyjaśnienia – ja siebie uważam za takiego uchodźcę, a nie ex-patriotę. ‚Expat‚ – to osoba która opuszcza kraj i mieszka w innym kraju nie jako obywatel nowego kraju, ale jako gość. Uchodźca kulturowy to taka osoba, która przybywa do kraju, żeby być częścią kultury tego kraju, ponieważ jego własna jest schorowana.

Starałem się jak mogłem, by dostosować się do rosyjskich norm kulturowych, a ponieważ mam słowiańskie pochodzenie, to asymilacja nie była bardzo trudna. Podczas gdy moim przodkom marzył się wyjazd z Europy do lepszego życia w USA, mnie się marzył wyjazd z USA do lepszego życia w Europie. Moje pierwsze odwiedziny w Europie były O.K. – radosne, ale nie całkiem mi pasowały. Odwiedziłem wtedy Danię, Szwecję, Francję, Holandię i Szwajcarię, z których wszystkie były ładne i ciekawe, ale różne czynniki wpłynęły na moją decyzje zobaczenia Rosji.

Kiedy wchodziłem na pokład samolotu, lecącego do Rosji, nie bardzo wiedziałem, czego tam oczekiwać, głównie dlatego, że moi polsko – rosyjscy przodkowie – którzy wyjechali dawno temu – nigdy nie mieli nic dobrego do powiedzenia na temat Rosji, chociaż wychowywałem się z babcią, która popijała stoliczną wódkę (i to w czasie zimnej wojny) i gotowała barszcz i pierożki. Wyrastałem nosząc topaczki podobne do klapek – ale wielu ludzi nosi sandały – moje oczywiście to adidasy).
To w czasie mojej pierwszej wizyty w Moskwie poczułem się bardzo swojsko jak u siebie w domu i wtedy już wiedziałem, że Rosja jest krajem dla mnie.

Rosyjskie dzieci z gościem w ich szkole

Dlaczego musiałem wyjechać z USA? – Wiele powodów, ale w rzeczywistości muszę przyznać, że nie znoszę indywidualizmu jako państwowej religii. Na Zachodzie nas uczą, że ‚indywidualizm’ to swoboda bycia sobą. Ale co to naprawdę znaczy? Czy kraje, które nie uznają indywidualności, to kraje zniewolone i z natury są przeciwne swobodzie bycia sobą?  Czy wolność istnieje tylko w wąskim pojęciu wolności do farbowania włosów na różne durnowate kolory bez narażania się na komentarze, palenia Biblii, lub przebijania uszu i różnych części twarzy?

Znalezione obrazy dla zapytania wolność w usa

Istnieją inne formy wolności: wolność do wyrażania opinii na nie bardzo politycznie poprawne tematy (takiej wolności nie ma w USA), wolność do zakładania tradycyjnej rodziny, wolność do kupienia antybiotyków bez recepty, gdy czujesz się chory, wolność do bycia normalną osobą, która preferuje tradycyjne pojęcie płci, wolność do zamieszkania w kraju wśród swoich jako większości mieszkańców, a nie w molochach emigracyjnych, wolność do spacerów z dziećmi po ulicy bez oglądania gołych facetów, którzy się obejmują. Czy można mieć taką wolność?

Wolność w Ameryce: kampingi bezdomnych, rozsypane po całym kraju; ten jest w Portland – w stanie Oregon

Wolność to nie jedyny warunek dobrobytu społeczeństwa; wolność jest potrzebna, ale potrzebne jest też społeczeństwo. Rosyjski kumpel zawiezie cię, dokąd chcesz w środku nocy, by ci pomóc – bez względu na koszty. Ludzie na rynku dyskutują i autentycznie się przysłuchują, o czym mówisz, a nie czekają, aż wreszcie przestaniesz gadać. Kiedy bylem bardzo biedny i bezdomny w czasie mojej drugiej podróży do Rosji, przychodzili Rosjanie i dali mi pieniądze, i opłacili hotel, jedzenie i bezpłatne przejazdy w ich taksówkach.

Przez chwilę byłem bezdomny i zamiast wracać do domu, wolałem zostać, bo chciałem mieszkać w Rosji tak bardzo, że wolałem być biedny i bez pracy, byle nie wyjeżdżać. Rosjanie śmiali się ze mnie: ”Głupi jesteś, przecież możesz wrócić do USA i mieć dobre życie!” – Naprawdę? Nie, nie będę mieć dobrego życia, ponieważ moja dusza jest tu. Teraz moi rosyjscy przyjaciele wiedzą, że się zawziąłem i się stąd nie ruszę. Myślałem o tym w czasie mojej podróży do Wołgogradu, gdzie znaczenie tego miasta scementuje moje refleksje, jakie mam ostatnio… (cdn w drugiej części).

Subject: Why are more Americans Moving to Russia? – Fort Russ
http://www.fort-russ.com/2016/09/why-are-more-americans-moving-to-russia.html

Przetłumaczyła: Tiamat

* * * * * * *

Polacy w Rosji. Część pierwsza: Ania
https://pl.sputniknews.com/blogs/20160829/3785695/polacy-w-rosji-blog-emigracja.html

Polacy w Rosji. Część druga: Eleonora
https://pl.sputniknews.com/blogs/20160905/3822025/polacy-w-rosji-blog-emigracja.html

Polacy w Rosji. Część trzecia
https://pl.sputniknews.com/blogs/20160912/3859414/polacy-w-rosji-blog-vinnik.html

Polacy w Rosji. Część czwarta: Polak na Bajkale
https://pl.sputniknews.com/blogs/20160919/3906407/polacy-w-rosji-blog-emigracja-polak-na-bajkale.html

Polacy w Rosji. Część piąta: Krzysztof
https://pl.sputniknews.com/blogs/20160926/3946833/polacy-w-rosji-blog-vinnik-emigracja.html

Kierunek Rosja!
https://pl.sputniknews.com/swiat/20160829/3786171/polacy-w-rosji-emigracja.html

17 Komentarze

  • ~dron67

   Sprytnie zrobili z tym CETA, który zastąpi TTIP.
   Także w Niemczech CETA przechodzi.
   Niewiarygodne, co wyprawiają z tą Europą.

 1. Sejm – po burzliwych obradach – odrzucił projekt ustawy całkowicie zakazującej aborcji, przygotowany przez fundację Ordo Iuris. Przeciwko projektowi głosowało 352 posłów, za projektem 58 posłów, a 18 się wstrzymało. Głosowanie poprzedziło przemówienie Jarosława Kaczyńskiego.

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiajuznm8bPAhVGKywKHTV_A6UQFggcMAA&url=http%3A%2F%2Fwyborcza.pl%2F7%2C75398%2C20796944%2Csejm-odrzucil-calkowity-zakazy-aborcji.html&usg=AFQjCNHqMI9Qit_cXurRnsMxLZNQwd3NQQ

  Jakoś się zbiegło w jednym czasie, przypadkowo.. ;)
  Ceta przepchnięta, teraz można zająć się lobbingiem w innych obszarach, jest tyle ”pracy”, szczepionki, GMO itd.

 2. Wiele osób pisze o dużej różnicy w zakresie relacji międzyludzkich pomiędzy Zachodem a współczesną Rosją. Mimo koszmaru bolszewizmu społeczeństwo (kiedyś) sowieckie zostało znacznie słabiej zatomizowane niż społeczeństwa Zachodu. Jeśli chodzi o inżynierię społeczną to plan bolszewików faktycznie był bardzo ambitny ale udało się go ucywilizować czy nawet ochrzcić w pierwszych dekadach Związku Radzieckiego. Renegat Marek Głogoczowski nawet w którymś z tekstów postawił tezę że Blok Sowiecki był miejscem w którym starano się zachować kult boga ludzi pierwotnych, boga Ezawa, w przeciwieństwie do Zachodu, gdzie czci się boga Jakuba, Labora czy Mamona.

  Faktycznie, różnice kulturowe pomiędzy np. Londynem i Glasgow a Charkowem czy Wołgogradem są istotne ale nie jest to antynomia: kapitalizm – socjalizm (czy komunizm). Rzeczywiście ludzie w Charkowie czy Wołgogradzie (czy zwłaszcza na prowincji) są bardziej serdeczni. Jest też ciemna strona post-sowieckiej specyfiki, np. chamstwo drogowe. Tutaj nie ma serdeczności tylko zasada przetrwania najsilniejszych. W tej dziedzinie w Polsce jest dużo lepiej, ludzie nauczyli się zachodnich wzorców z korzyścią dla siebie i otoczenia.

  Różnica ta daje się zaobserwować również pomiędzy Monachium a Alpami Frankońskimi, Paryżem a prowincją, Warszawą a Hajnówką, Sydney a outbackiem czy Singapurem a malajskimi wioskami w Johor. To różnica pomiędzy ludźmi epoki (post)nowoczesnej a ludźmi epoki przedindustrialnej.

  Te jasne strony rosyjskiej kultury to właśnie relikty zachowań typowych dla ludzi epoki przedindustrialnej. Związek Sowiecki był jakąś hybrydą, syntezą nowoczesności i tradycyjnej kultury rosyjskiej i nie tylko (np. Azja Środkowa, Kaukaz, itp.). W tym sensie bardzo wielu Rosjan jest podobnych w swojej kulturze do przednowoczesnych Hindusów, Murzynów, Berberów, czy Indian. Tam nie wszystko jest przeliczone na pieniądze a pieniądze nie są ciągle największą (jedyną) wartością. Moim zdaniem rację miał tutaj dr Głogoczowski.

  Faktem jest że z tych wszystkich krajów Rosja jest kulturowo najsilniejsza, w każdym razie odzyskuje siłę. Nauczyciel opowiadający w rosyjskiej szkole o „orientacjach seksualnych” wyleci z pracy. Inaczej jest w Alpach Frankońskich. Inną sprawą jest oczywiście siła kulturowa islamu funkcjonującego bez wsparcia administracji państwowych a również ochraniającego kulturę przednowoczesną.

  W każdym razie zachowania, o których pisze ten żyd, to nie jest z pewnością rosyjska specyfika. To może być specyfika rosyjska tylko w kontekście ludzi „białych” ale wśród innych ras zachowania te są również często spotykane.

  • Co też potrafi propaganda?! – Z wykształconego człowieka (ortografia i interpunkcja bez zarzutu) czyni ciemniaka.
   — Z SALON24.PL:

   „… dzisiaj jest szczęśliwy dzień dla Polski, bo okazało się, że Rosja musi zabrać pieniądze emerytom, żeby nadal finansować swoje wojny. To oznacza, że Rosja jest na krawędzi upadku, że jeszcze trochę przycisnąć Imperatora, a będzie błagać o litość, jak w 1989. A to daje nadzieję, że Rosjanie wreszcie zrozumieją, że muszą zrezygnować z imperialnych ambicji – żeby utrzymać Imperium – są zbyt słabi ekonomicznie, zbyt leniwi, zbyt zdemoralizowani przez wieki pasożytowania na zniewolonych narodach.
   Upadek Imperium pozwoli nam poczuć się bezpiecznie po raz pierwszy od 1700 roku. Dlatego NATO powinno dokręcić śrubę: zwiększyć pomoc dla przeciwników Asada, zwiększyć pomoc dla Ukrainy, zwiększyć wydobycie ropy… odrobina dobrej woli i upadnie wreszcie ostatnie Imperium.

   @DOKU – 15:43″.

 3. ~Metro
  re: relacje miedzyludzkie
  Nie tylko Europa byla zawsze plemienna.
  Niewyobrazam sobie podobnych/jednakowych zachowan w roznych krajach.
  Jako Krakus zawsze mialam klopoty w Warszawie.
  Bo nie znalam slownictwa regionalnego co akurat w stolicy bylo bardzo wazne; i jak poprosilam w piekarni o weke to mi bardzo rezlutna Warszawianka poradzila:
  „idz pani do sklepu szklanego”
  W ogole traktowanie klientow w warszawskim sklepie bardzo sie roznilo od tych w Krakowie.
  Obrazili sie na mnie w Katowicach bo mi sie Slask z Zaglebiem pomylil.
  Z kolei wychowana we Wroclawiu nie moglam sie przyzwyczaic bardzo dlugo do atmosfery Krakowa.
  Srodowisko wroclawskie bylo zdecydowanie bardziej przyjazne. (kiedys- nie wiem jak teraz)

  Natomiast nie da sie w niiczym porownac atmosfery Rzymu do jakiegokolwiek miasta w Polsce. Na korzysc Rzymu.
  Z kolei Rzymianin nie ma co robic w Hiszpanii bo cos sie nie lubia.
  Wieden przypominal mi bardzo Krakow ale tylko pozornie.
  Na koncercie noworocznym w Operze Wiedenskiej czulam sie jak kopciuszek na balu u ksiecia – tyle ze ubrany duzo skromniej.
  Najlepiej, bo bardzo anonimowo i swobodnie bylo mi w Londynie.
  Nie ma zadnego porownania miedzy Rzymem a Londynem, Paryzem i Madrytem. Wole Madryt.
  Co chce powiedziec: ze z goralami lepiej sie pilo wodke niz na Pomorzu.

  Gdy chodzi o Rosje to jest zasadnicza roznica miedzy wzorcem zachowan miedzy Moskwa a St. Petersburgiem.

  Bardzo mnie zastanwaia wiez spoleczna Chinczykow, Filipinczykow w odroznieiu do Anglosasow, ktorzy zadnej wiezi nie maja.
  Iranczycy z wielkim szacunkiem odnosza sie do ludzi wyksztalconych: jest to podziw nie dla poszczegolnego czlowieka ale dla wiedzy, ktora sobie bardzo cenia.
  Nie zdarza sie wlasciwie w Europie podziw dla czyjejs wiedzy. Nawet wprost przeciwnie. Kazdy jest madrzejszy. Czesi spiewaja i graja, Rosjanie tez spiewaja i ukladaja piesni na kazda okazje.
  Syryjczycy sie wyglupiaja i wyszukuja okazji do smiechu i zartow przy kazdej okazji.
  Ogromnie mi zal Syrii i Syryjczykow. To byli krolowie zycia. i strasznie kolorowo opowiadali przerozne baje..
  I chociaz towarzysko bardzo dobrze sie czuje z Polakami to raza mnie troche agresywne uwagi, ktore maja na celu obracic osobiscie inerlokutora.
  I chociaz wierze, ze system polityczno-ekonomiczny tworzy pewne wzorce myslenia i zachowania – to nie bardzo sobie wyobrazam ze Rosjan mozna porownac do Berberow a Hotentotow do Abisynczykow bo sama Etiopia ma setki roznych kultur i zachowan. W Etiopii tez bardzo szanuja wiedze co bardzo widac w rozmowach prywatnych. Dyskutanci na ogol sie nie wyzywaja brzydko tylko dlatego, ze ktos ma inne zdanie.
  podobnie mozna dyskutowac z Rosjanami.
  Z Polakami sie nie da. Czesto gubia watek i zaczyna sie ujadanie nie na temat..Co innego w gorach. Z goralami latwiej rozmawiac niz z Warszawiakiem.

  • ~Metro
   ~Tiamat

   Można różnie o Rosji. Nieco wyżej przytoczyłem wpis wykształconego ciemniaka z szalomu. Ten chyba nic dobrego nie zobaczy w Rosji. Mój dziadek Jan Białas był żołnierzem w wojnie polsko – sowieckiej (zginął po 23 latach, rozstrzelany przez Niemców). Atmosferę legionową i antysowiecką (w znacznym stopniu antyrosyjską utrzymał ojciec).
   Ja musiałem dopiero bliżej się przyjrzeć. Jednoznacznie przekonałem się po kijowskim Majdanie. Mogę powiedzieć, że bezczelna propaganda zachodnia podpowiedziała mi, że Ruscy mają osiągnięcia i rację. Jednakże już wcześniej byłem zawsze przekonany, że literatura rosyjska jest bezwzględnie z najwyższej półki.
   Jeszcze jedno nie dawało mi spokoju, ale po 1989 roku: ogromna różnica między dawnymi opowieściami wujków i ciotek o przemarszu Armii Czerwonej przez Polskę, a danymi historyków i publicystów. Ci drudzy piszą chyba teraz o ‚najeździe muzułmanów na Polskę’ (to akurat cytat z tekstu Roberta Brzozy).

  • ~Zygmunt Bialas

   Od lat madrzejsi ode mnie ostrzegaja, ze nalezy pilnie obserwoawc co sie dzieje z woda.
   Tu na tym blogu tez ostrzegali. Amerykanie!

   W USA wielu Amerykanow probuje w roznych programach trabic na caly swiat, ze potwory swiata probuja zagarnac zarzadzanie woda.
   Ostatnie awantury w Dakocie powinny zaswiecic wszystkie swiatelka w mozgach … przede wszystkim kobiet i matek!

   RT puszcza od dawna amerykanskie, angielskie i inne zachodnie programy wolajace o pomste do nieba za grabiez i monopol naturalnych bogactw naszej planety.
   A przede wszystkim wody!

   Polacy i ci na Zachodzie i ci kochajacy Zachod, ktorzy w Polsce mieszkaja, na ogol sie nie interesuja programami publicystycznymi. Jezykow obcych ani swojskich nie znaja i maja wazniejsze sprawy na glowie..
   Wiadomosci maja bardzo nedzne. Rozumki niemrawe.

   Najlepszym dowodem polskiego nieuctwa jest ostatnie wystapienie zaczadzonych zydowska propaganda polskich dam, ktore jeszcze nie zauwazyly, ze anatomia czlowieka sklada sie nie tylko z dupy ale i z glowy.

   Jak to sie stalo, ze tych kretynek na czarno i bialo odstawionych nikt nie popedzil na golasa przez pola do lasu skad przylazly??
   Jak Polka moze nie myslec o przyszlosci wlasnych dzieci??

   Ja z kolezankami- Polkami mialam juz zadarte dawno; wtedy jak Zachod dobieral sie do Polski podstepnie wprowadzajac (tuz przed lajdacka Solidarnoscia) sklepy komercyjne.
   Uwazalam, ze wszystkie panie powinny zbojkotowac te sklepy i nie robic w nich zakupow.
   Oburzone niemal smiertelnie kolezanki zakrzyczaly mnie, ze „jak ktos ma pieniadze, to dlaczego nie moze sobie pozwolic na to co lubi zjesc?? To sa moje pieniadze i moge z nimi robic co mi sie podoba”.
   Niby prawda.

   Podstep ze sklepami komercyjnymi smierdzial z daleka ale kolezankom pachniala zydowska szynka.

   Przy transformacji ustrojowej zeswinily sie tez i matki-Polki.
   To przeciez niepojete jak mozna bylo pozwolic na zniewolenie polskiego dziecka, wypedzenie milionow matek z kraju…wyrzucenie polskiego robotnika na bruk przy pomocy calego polskiego spoleczenstwa plci obojga.

   Ale gdy chodzi o zachcianki dupy, to cala Polska i zagraniczne media podziwialy polskie scierki bardzo tlumnie walczace o wolnosc do skrobanek!.
   Najpierw Polkom ktos mozg wyskrobal, zeby teraz skrobac sponiewierana i zakazona macice.

   Jedna taka kretynka tlumaczyla mi niedawno, ze zarowna ona jak i jej dzieci i maz-idiota kupuja tylko markowe ciuchy i w galeriach bo stac ich na to. Mam prawo kupowac co mi sie zywnie podoba.
   Niby prawda.

   Glupota tych bab polega na tym, ze zarowno te awanturnice w bieli jak i w czerni dyskutujace publicznie wlasna chcice – niemal wszystkie uzywaja zachodnich kosmetykow produkowanych z placenty i wyskrobanych plodow.
   Wampirzyce.

   Widac minely czasy gdy kobiety byly wspol-odpowiedzialne za dobrobyt wlasnych dzieci, rodzicow i dobro spoleczenstwa.

   Kiedys spoleczenstwo skladalo sie z kobiet i mezczyzn.
   Dzis zostaly same pajace plci obojga. I w rzadzie, i na ulicy.

   Ja nie potrafie ukryc oburzenia, ze Polki, tysiace Polek, ktore do pracy nie poszly i wylazly na ulice, poprzebeirane za kokoty – mogly tak sie wyglupic pokazujac wlasne dupoglowie zupelnie publicznie i zupelnie bezwstydnie – i to w czasie kiedy rozstrzygaja sie losy kraju.
   Nasmiewaja sie z nas i Francuzki i Niemki.

   Zadnej z tych zatroskanych o wlasna macice idiotek nikt by za zadne pieniadze nie zmusil, zeby wystapily tlumnie w obronie Mateusza Piskorskiego.
   Ani w obronie polskich bogactw naturalnych, ani przyszlosci polskich dzieci.

   Bo sprawy narodu polskiego utonely w babskiej dupie rozhisteryzowanych sex-bombek.
   Niewypalow.

   • Tak, baby się zebrały, zombie.
    Moja Małżonka powiedziała mi, że kobiety jadą np. do Czech i tam usuwają ciążę.
    Biedne dziewczyny nie pojadą do Czech i te dobre, które wolą urodzić.
    Sprawa aborcji jest tematem zastępczym.
    Przedstawianym w Sejmie przez starych dziadygów.
    Zasada jest jedna: dobrego karczma nie zepsuje, złego kościół nie naprawi.

    • ~lorenco
     Rozchodzi sie o to, ze propagande syjonu natychmiast poznac po grzebaniu w majtkach.
     CIA -syjon- od lat kompromituje politykow podstawiajac im dziwki. Livni TZipi wykonczyla takimi amorami Hamasa a potem Mordekai Vanunu sciagnela do Rzymu z Sydnej, skad go uprowadzili o Izraela. Mordekai opowiedzial o zapasach nuklearnych Izraela.
     Monike Lewinsky podstawili Clintonowi bo byl nieposluszny.
     Przez te Monike, Clinton kazal zbombardowac Jugoslawie bo mial miec impeachment bo oklamal Kongres. Chodzilo o to, zeby sobie wszyscy przerwali marzenia o votum nieufnosci wobec tego wspanialego prezydenta i zajeli sie wojna w Jugoslawii.. Tych amorow dlatego nie moge darowac..
     Wielu niewygodnych politykow sie podlozylo, bo okazali slabosc do pan.
     Cala ta awantura z pedalami i tzw. i malzenstwami jednoplciowymi , rozne oblesne afery seksowne – pochodza z tego samego zrodla; propaganda, hucpa syjonu.
     Zwiazki miedzy ludzmi sa na ogol intymne i chyba nie nalezy robic z tego targowiska.
     A jednak…
     Ciagle sie daja zlapac nowe naiwne ofiary, ktorym sie wydaje, ze maja niezalezne prawo wyboru… seksu?.

     Sprawa zabiegow aborcyjnych w ogole nie powinna byc rozpatrywana przez parlament. To jakies totalne zidiocenie.

     O tym powini decydowac lekarze i rodziny a nie Kaczor kurdupel.
     Kiedys w Szwajcarii zalatwili zabiegi bardzo prosto. Byly wysokie oplaty za skrobanke i za zabieg placil niedoszly tatus. Czasami spod ziemi musieli go wygrzebac bo sie chowal.
     W Polsce kiedys, jak kobieta zaszla w ciaze – to facet nie spal po nocach. Kobita spala spoko.

     Teraz chodzi o to, zeby kobiety zachodzily w ciaze, zeby byl biznesI i skrobankowy i kosmetyczny.
     Dlatego uwazam, ze obecna awantura o skrobanki w Polsce jest wywolana celowo nie w te strone co trzeba.

     Za niechciana ciaze odpowiadaja obie strony.

     • ~Tiamat

      „Zadnej z tych zatroskanych o wlasna macice idiotek nikt by za zadne pieniadze nie zmusil, zeby wystapily tlumnie w obronie Mateusza Piskorskiego. Ani w obronie polskich bogactw naturalnych, ani przyszlosci polskich dzieci”. -

      — Pisała Pani niedawno, że demonstracje mogą się odbywać pod patronatem rządowym. Więc trudno mi sobie wyobrazić ogromną manifestację w obronie Mateusza Piskorskiego czy przeciw CETA.
      Trzeba będzie, to przyjdą odgórne decyzje i będą krzyczeć Polacy: „Stop islamizacji Europy” lub podobnie – tak jak każą władze.
      Problem skrobanek, in vitro itp. powtarzany jest co kilka lat. Zapewne kiedyś będą ponowne poszukiwania złotego pociągu w okolicach Wałbrzycha.

     • „Nie mogę zgodzić się ze względów etycznych na projekt, który mówi: róbta, co chceta, ze swoim dzieckiem, bo to twoje ciało. Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało, i jak się dawało to ciało” – mówił lider Kukiz’15 w RMF FM.

      Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/blogs/20161007/4014292/kukiz-aborcja-czarny-protest-kwasniewski-blog.html

      To tak według tego powiedzenia: jak suka nie da, to i pies nie weźmie.
      Kukiz, piosenkarzu -http://demotywatory.pl//uploads/201102/1298419993_by_revesremplies_600.jpg

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.