Co się działo w Polsce i w Europie – 26.09.2016.

Napisał przed miesiącem kpt. Michał Jarzyński:  Dziwię się swoim rodakom, iż tak łatwo dali sobie po 1989 roku wcisnąć do głów mit, a raczej kit o „wolnej Polsce”. Wielką przy tym niechlubną rolę odegrał Jan Paweł II. Bez jego posłannictwa Polacy nie mieliby tak pomieszane w głowach, jak mają. Duża w tym również rola „Radia Maryja” i jego bożyszcza o. Rydzyka. Dla mnie to radio to przedłużenie byłego dywersyjnego radia „Wolna Europa” – eksportowego produktu CIA na Polskę i kraje wschodnie w okresie powojennym, z tą jednakże różnicą, iż obecne radio i jego „kapłani” są utrzymywani z pieniędzy skołowanych, wierzących rodaków, gdy tymczasem tamto radio pozostawało bezpośrednio na żołdzie CIA.

Odpowiada pani Tiamat:  Polacy mają przede wszystkim kompleks religii. I to zostało wykorzystane, gdy wybrano Wojtyłę na papieża. Przecież Brzeziński przyznał, że to on osobiście wybrał Wojtyłę na papieski urząd. Tyle na temat konklawe. Zamach przeciwko Polsce przygotowywany był od dawna. Think-tank działał parę lat temu sprawniej niż teraz. Teraz już nie muszą się wysilać.

Znalezione obrazy dla zapytania jan paweł ii

Jan Paweł II

Pamiętam te zdumiewające sceny, gdy nagle po Polsce zaczęły łazić jakieś pochody po wsiach i miastach z obrazami Matki Boskiej. Zgroza. Ja jestem katolikiem (ani moja wina, ani zasługa), ale przeraża mnie ‚radykalizacja katolicyzmu’; to samo robią te same bestie z islamem.

No więc napędzali tłumy do noszenia obrazów Matki Boskiej i tłumy śpiewały: ‚Maryjo, królowo Polski!’. Uważałam to już wtedy za świętokradztwo, a te obrazy, to była obraza Matki Boskiej. Potem co skwapliwsi katolicy dali się nabrać na ‚koronowanie Chrystusa na króla Polski’ – jawne świętokradztwo i oszustwo religijne. No więc pompowanie w wierzących ludzi przekonania o wyłączności katolickiej wiary, zarezerwowanej tylko dla Polaków i przechrztów żydowskich, było właściwie obrazą religii. Bo naturalnie mamy jeszcze kompleks Polaka.

Wywołanie masowej psychozy zaćmiło ludziom i powagę, i prywatność religii. Oderwało naród od podstawowych obowiązków, jakie nakłada na nas religia: poszanowanie drugiej osoby i nieuznawanie bożków pychy i złotego cielca. A wszystkich ogarnęła żądza zysku kosztem bliźniego. Śniły nam się bogate kowboje i kieszenie wypchane zlotem. Zdaje się, że popełniliśmy zbiorowy grzech zaliczany do grzechów głównych.

Równocześnie zrobił się zamordyzm jakiś talibański: nie wolno było przypominać, że noszenie w klapie wizerunku Matki Boskiej właściwie jest też grzechem, gdy wykorzystuje się symbole religijne do kaptowania ludzi do kowbojskiego kapitalizmu. Do jakiegokolwiek kapitalizmu. Pomyliła nam się religia z jakimś polskim nieuzasadnionym mesjanizmem. W Ewangelii nigdzie nie pisze o państwowości ani o wyższości państw katolickich nad innymi. „Katolicki” znaczy „powszechny”, a nie „polski”. 

Tak przygotowany naród przypomina znowu Ewangelię: stado głupich baranów, zapędzonych w przepaść. W ten sposób spreparowany naród można było puścić ze skały. I w tym sensie rozumiem, że religia i prawdziwa interpretacja duchowego charakteru wierzeń została w Polsce zeszmacona i podeptana. Wiadomo, że szkolili księży już za czasów Bieruta i przygotowywali do zeszmacenia Kościoła na długo przed Okrągłym Stołem.

Naturalnie możemy zastanawiać się nad rolą papieża w rozgrabieniu Polski. Myślę, że o ile wybór Polaka na papieża nie był przypadkowy, o tyle prawdopodobnie autorytet Jana Pawła II zapobiegł wojnie domowej i scen z majdanu. Może… Bo ciągle chodzi mi po głowie, kto i dlaczego strzelał do papieża? – Jeśli dotąd nie wykryto sprawców, to wiadomo kto jest sprawcą. Przecież z tym Turkiem to oczywista bzdura.

Znalezione obrazy dla zapytania ali agca

Jan Paweł II i Ali Agca

Po zamachu na papieża, JP II bardzo zmienił swoje stanowisko wobec Kościoła i religii. Nie lubię zajmować się administracją kościelną, ale wiem na pewno, że Polacy zostali zmanipulowani i wściekle wykorzystano religię do celów politycznych. Nie po raz pierwszy zresztą. Jesteśmy karani za każdym razem, gdy z wierzeń religijnych urządzamy tandetny cyrk z kucykami, którym wsadzamy sztuczne pióra do czapraka i pędzimy po arenie ku uciesze gawiedzi.

Należy szanować i własną religię, i cudzą. Bo inaczej popełniamy grzech pychy, że chcemy zastąpić samego Boga na ziemi, i wiemy lepiej, kto ma żyć, a kogo można ubić. Polska podniosła białą flagę i poddała się żydowskiemu geszeftowi na pożarcie. I teraz nikt już nie nosi Matki Boskiej w klapie. Kampania polityczna się zakończyła, symbole religijne zrobiły swoje – można odebrać Pokojową Nagrodę Nobla.

* * * * * * *

Tydzień temu napisał bloger Husky: Co do Miloszewicza, jedni mają go za bohatera, inni za potwornego zbrodniarza.

Znalezione obrazy dla zapytania slobodan milosevic

Slobodan Miloszewicz (1941 – 2006)

Bloger i tłumacz artykułów Ikulalibal przypomniał: Slobodan Miloszewicz został zamordowany. Nie on jeden. 29 czerwca 1998 roku Slavko Dokmanowic powiesił się w celi haskiego więzienia. 01 sierpnia 1998r. Milan Kovacewic zmarł w haskim więzieniu na zawał serca. 05 marca 2006r. Milan Babicz powiesił się w celi haskiego więzienia. Dżorż Dzugicz 1996, Vladko Stoilkovic 2002, Machmed Alegicz 2003, Duszko Vukcevic 2005 – zmarli krótko po aresztowaniu lub tymczasowym „urlopowaniu” w celach zdrowotnych.

Przebywający w więzieniu Slobodan Milosevic był zaniepokojony skutkami terapii, jakiej go tam poddawano. Wnioskował o to, aby leczenie dokonywało się w jakimkolwiek innym miejscu niż haskie więzienie. Wniosku nie uwzględniono. Zdesperowany Milosevic napisał list do ministra spraw zagranicznych FR Siergieja Ławrowa z prośbą o interwencję. Sekcja zwłok Milosevica wykazała obecność we krwi związków chemicznych, które nie powinny się tam znajdować, ponieważ wchodzą w skład leków, które – jak wynikało z dokumentacji – nie były stosowane.
http://slobodan-memoria.narod.ru/st/otkliki2.htm
.
http://www.utro.ru/articles/2006/03/13/529465.shtml

Napisała pani Tiamat:  Miloszewicz jest nie tyle bohaterem Serbów, co symbolem upodlenia narodów Europy. 22 państwa napadły na Jugosławię bez powodu. … A przepraszam: Ameryka kazała. Teraz, kiedy fala uchodźców zalewa Europę, nagle odezwała się europejska „demokracja”, która szalenie sobie ceni suwerenność państw i nienaruszalność granic. A do Jugosławii wleźli jak wygłodniałe dziki do zagrody.

Znalezione obrazy dla zapytania wojna w jugosławii zdjęcia

Grbavica (w Bośni) po bombardowaniach, dokonanych przez cywilizowany świat

Miloszewicza uniewinnili, kiedy jeszcze żył. W ciągu dwóch tygodni mieli mu wydać papiery o uwolnieniu, ale wystąpił „dylemat”. Nie wiadomo było, co z nim zrobić po uwolnieniu i gdzie go wysłać, bo Amerykanie sprzedali Miloszewicza do Hagi za duże pieniądze. Nie miał po co wracać do okupowanego Belgradu. Gdzie by się Miloszewicz nie pojawił, byłby przyczyną zamieszania. Trzeba go było otruć.

Znęcał się nad Miloszewiczem Trybunał w Hadze. Znęcała się nad nim cała ‚cywilizowana Europa’. Zamordowali go jako Serba. A on był Czarnogórcem. Jest również bohaterem Czarnogóry, o czym nikt nie chce gadać. Zdaje się, że nie wolno. Czarnogóra jest stracona na zawsze. Tyle na razie o ‚wartościach europejskich’ i budowaniu zasieków z drutów kolczastych przeciwko… bezbronnym ludziom. Nikt nie budował zasieków przed dzikami.

Pisze w następnym komentarzu pani Tiamat:  Już chyba tylko Husky traktuje Miloszewicza jak zbrodniarza. Wszystkie trybunały i nawet NATO go uniewinniły. Jeszcze za życia został „acquitted”, czyli oddalono powody oskarżenia. Ja rozumiem, że wielu Polaków ma kłopoty ze zrozumieniem prawa, dlatego Polacy polecieli mordować Serbów, łamiąc polską konstytucję i prawo, zarówno polskie, jak i międzynarodowe. Nie wiem, gdzie wtedy był Trybunał Konstytucyjny.
Ale Sikorski obiecywał kontrakty.

Napad na Jugosławię przygotowali nie tylko Clintonowie, ale i Biden, i Cheney, który realizował AMBO Project z Nowego Jorku. Czego Husky nie wie i nie umie? -

—  Nie wie na czym polegał AMBO Project i kontrakt Haliburtona;
—  nie słyszał o umowie Rambouillet, która była zwykłym szantażem: „jeśli Miloszewicz nie podpisze, to USA zbombardują Jugoslawię”. Ta „propozycja” z Rambouillet jest w całości w sieci, jeśli kogoś to interesuje;
—  nie ma zielonego pojęcia, co się działo w Albanii;
—  nie słyszał o piramidzie finansowej w Albanii;
—  Husky nie słyszał o djagmares, ani o Leke Kanun;
—  nie ma zielonego pojęcia o relacjach Albanii i Jugosławii;
—  o Prokletiu też nie słyszał, ale za to kocha muzułmanów;
—  Husky nie ma pojęcia, co to jest Srebrenica. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to albańska nazwa. W Srebrenicy mieszkało mniej więcej tylu muzułmanów co w Nowym Targu;
—  nie zna raportu holenderskich żołnierzy z ONZ, którzy byli odpowiedzialni za bezpieczeństwo w Srebrenicy.

Ja rozumiem, że Husky popiera ustaszów chorwackich i Watykan, którzy wspólnie niszczyli Serbów. Myślę, że jak kiedyś Husky i Polacy zechcą bronić Krakowa albo Gniezna przed obcymi wojskami, to też zostaną okrzyknięci mordercami. Czego jeszcze Husky nie wie? – Miloszewicz nie puścił armii jugosłowiańskiej do boju, bo już wiedział, że więcej krwi się rozleje. Husky nie ma pojęcia o Jugosławii. Żaden z przywódców armii jugosłowiańskiej nie był Serbem!!! Miloszewicz też nie był Serbem. Ani Ratko Mladicz, ani Karadzicz. A jednak Serbów uznano za morderców.

Nie dziwię się, że jest tyle wojen, jeśli napada się na zupełnie niewinne narody. Polska nie była w stanie konfliktu z Jugosławią. Jugosławia była suwerennym krajem zaprzyjaźnionym z Polską. Tak jak kiedyś Czechosłowacja, zanim Polska napadła.

Teraz zaczynam wierzyć, że są Polacy, którzy popierają politykę Becka z 1938 roku, popierają polską inwazję na Czechosłowację, popierają zamordowanie Narutowicza i popierają zamordowanie prezydenta wolnej, suwerennej Jugosławii. Myślę, że dla entuzjastów bomb uranowych, rzucanych na serbskie dzieci, dla wielbicieli handlarzy nerek w Kosowie i sprzedawaniu Polek do burdeli w Kosowie – są inne blogi, na których można się popisywać sympatią dla handlarzy nerek. Niech Husky idzie kłócić się do NATO:

NATO przeprasza za zbombardowanie Jugosławii (Subject: Never Too Late? NATO Finally Apologizes for Bombing Yugoslavia – Wake Up From Your Slumber),
http://wakeupfromyourslumber.com/never-too-late-nato-finally-apologizes-for-bombing-yugoslavia/

Agent CIA: Miliony wydano, żeby rozwalić Jugosławię,
http://www.whatreallyhappened.com/node/474750#axzz4KivCCUeV

Polskie tłumaczenie: Wyznanie agenta CIA: dostaliśmy miliony na rozbicie Jugosławii,
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyznanie-agenta-cia-dostalismy-miliony-na-rozbicie-jugoslawii-2016-07

Miloszewicz uniewinniony (Milosevic Exonerated, as the NATO War Machine Moves on | Global Research – Centre for Research on Globalization),
http://www.globalresearch.ca/milosevic-exonerated-as-the-nato-war-machine-moves-on/5539411?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

New York Times: Kto naprawdę obalił Miloszewicza? (Who Really Brought Down Milosevic?),
http://www.nytimes.com/library/magazine/home/20001126mag-serbia.html

Bałkański Holokaust, Watykański Holokaust, Holokaust tajnych bractw. Historia Zakazana,
http://historiazakazana.hvs.pl/balkanski-holokaust-watykanski-holokaust-holokaust-tajnych-bractw/

AMBO Oil Pipeline Construction to Begin (SETimes.com),
http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/en_GB/features/setimes/features/2004/04/040416-MARIJA-001

Kłamstwo o Srebrenicy,
http://stowarzyszenie_wolnomyslicieli.free.ngo.pl/strony/srebreni.htm

NATO’s War of Aggression against Yugoslavia | Global Research – Centre for Research on Globalization,
http://www.globalresearch.ca/natos-war-of-aggression-against-yugoslavia-2/5517027

Revolution U – Otpor, CANVAS, Burma, and the Egypt Revolution – By Tina Rosenberg | Foreign Policy,
http://www.foreignpolicy.com/articles/2011/02/16/revolution_u?page=0,2

Fwd: Milosevic and the Destruction of Yugoslavia. Unpleasant Truths No One Wants to Know | Global Research – Centre for Research on Globalization,
http://www.globalresearch.ca/milosevic-and-the-destruction-of-yugoslavia-unpleasant-truths-no-one-wants-to-know/5540873?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

50 Komentarze

 1. Stanisław Cat-Mackiewicz, „Zielone Oczy” pisze:

  Jak Anglicy chcieli sprowokować wojnę polsko-niemiecką. „Niech trupy Polaków przysypie piasek pustyni, zanim dowiedzą, że stanowią obiekt sprzedaży”

  Churchill w swoich pamiętnikach z maja 1942 roku w rozdziale pt. „Wizyta Mołotowa” pisze, że Anglia miała wówczas przeciwko sobie 44 dywizje nieprzyjacielskie, z tego: 25 dywizji niemieckich we Francji i w Niderlandach, 8 dywizji niemieckich w Norwegii i 11 dywizji – z tego tylko 3 niemieckie, a 8 włoskich – w Libii. Z opracowań wojskowych wiemy, że w tym samym czasie Rosja walczyła z 266 dywizjami, w czym autentycznie niemieckich było 193 dywizji stanowiących 80 procent wszystkich niemieckich sił zbrojnych.

  To zestawienie jest bardzo wiele mówiące, jest jednym z takich zestawień, które aby właściwie objaśnić, trzeba napisać całą książkę.

  1) Zestawienie to wskazuje, dlaczego Anglikom tak chodziło o wywołanie jeszcze w 1939 roku wojny rosyjsko-niemieckiej. Jedynie i wyłącznie Polacy nie chcą jeszcze dotychczas zrozumieć, że dając nam tzw. gwarancję niepodległości, dnia 31 marca 1939 roku, Anglicy chcieli przez to sprowokować wojnę polsko-niemiecką, mając nadzieję, że taka wojna w krótkim czasie przeistoczy się w wojnę niemiecko-rosyjską.

  2)
  Zestawienie to potwierdza moje wszystkie tezy, że Anglia nie prowadzi wojen inaczej jak w koalicji i tylko przez koalicję je wygrywa. Na miłość Boską – przecież to zestawienie powinno być dla nas błyskawicą rozświetlającą ciemności! Więc właściwie, z kim wojuje Anglia w czasie, kiedy 266 dywizji stara się za gardło chwycić Rosję? Przecież z tymi 25 dywizjami niemieckimi we Francji, Belgii i Holandii nie wojuje, stoją sobie one spokojnie; to samo jest z 8 dywizjami niemieckimi w Norwegii – Anglia wojuje wyłącznie i głośno z 3 dywizjami niemieckimi w Libii. Jest to żołnierz doskonały, generał Rommel jest wodzem pierwszej klasy, ale mimo wszystko to tylko 3 dywizje, z którymi dałaby sobie łatwo radę i Szwajcaria, i Belgia, Holandia, nawet jeśli się uwzględni, że prócz 3 niemieckich dywizji było tam jeszcze 8 włoskich.
  (,,,)

  http://niezlomni.com/jak-anglicy-chcieli-sprowokowac-wojnie-polsko-niemiecka-a-nastepnie-niemiecko-rosyjska-niech-trupy-polakow-przysypie-piasek-pustyni-zanim-dowiedza-ze-stanowia-obiekt-sprzedazy/

  Brytyjskie manipulacje.

  • ~dron67

   „Brytyjskie manipulacje – Jedynie i wyłącznie Polacy nie chcą jeszcze dotychczas zrozumieć,…”. -

   — Już natknąłem się na takie i podobne opracowania. Jest faktem, że trzeba inaczej spojrzeć na to, co działo się w 1939 roku. Zastanawiało mnie, że w marcu 39 roku Goering był w Polsce na polowaniu (na dzikie zwierzęta), a w kwietniu Władysław Broniewski napisał wiersz „Bagnet na broń” (czyli było już gorąco).

 2. KAY GRIGGS UJAWNIA SZOKUJĄCE INFORMACJE O WOJSKU, RZĄDZIE USA I JEGO INWIGILACJI

  Kay Griggs z jej wywiadu z 10.2005 r.
  Kay Griggs – ponownie narodzona chrześcijanka, była żona mordercy pułkownika CIA nagrała ponad 8 godzin filmu, w którym wyjawia, w jaki sposób członkowie rządu, CIA oraz innych organizacji są kontrolowani [poniżej link do ponad 16 h wykładu, z którego autor wpisu się opierał]:

  Według Kay większość członków organizacji rządowych to homoseksualiści a nawet pedofile
  [Henry Kissinger czy wielu innych]. W amerykańskiej armii nie ma miejsca na wysokie stanowiska dla tych, którzy nie przechodzą inicjacji homoseksualnych!

  Podczas takich inicjacji kręcone są filmy, robione są zdjęcia i w wypadkach wyłamywania się z linii proszatańskiej, ludzie ci, są w ten sposób niszczeni przez media, które wtedy ukazują ich haniebne czyny i w ten sposób zabija się charakter człowieka, który nienawidzi rzeczy, w które został wmanewrowany. W skrajnych przypadkach ludzie ci są po prostu mordowani – popełniają ‘samobójstwo’ ‘przyznając’ się w ostatnim liście do popełnianych rzekomych [lub prawdziwych] zbrodni.
  Kiedy jakiś człowiek z zewnątrz, w przypadkowy sposób osiągnie bez protekcji czy pomocy jakieś wysokie stanowisko rządowe, lub pozycję w biznesie, zakłada się na niego pułapki. Podsłuchuje rozmowy telefoniczne, sprawdza wszystkie kontakty oraz podsuwa się panienki lekkich obyczajów, które wdziękami kuszą takiego człowieka, a akt jest filmowany i służy do zmuszania do działań na rzecz systemu szatana.
  W przypadku odmowy zabija się w mediach charakter takiej osoby.
  Także, stosuje się śledztwa podróży takich ludzi. Często zdarza się że ludzie na wysokich stanowiskach podróżują do Tajlandii czy innych miejsc, znanych jako raj seksualny.
  Można w tych miejscach za nieduże pieniądze doznawać wszelkich wyuzdanych seksualnych rozkoszy. Wyczyny takie są filmowane oraz służą jako forma kontroli oraz szantażu.
  Kay Griggs wyjawia syndykaty sprzedające narkotyki i według niej, a także z wielu innych źródeł dowiadujemy się, że CIA sprzedaje na cały świat narkotyki, oczywiście, także i w USA i z tych pieniędzy CIA się utrzymuje. Głównym dostawcą narkotyków był i pozostaje Afganistan – największy na świecie dostawca narkotyków. To z powodu zaprzestania produkcji narkotyków przez Taliban Afganistan został zaatakowany przez USA, a Taliban został usunięty od władzy [1].
  W tym świetle wydaje się zrozumiałe, dlaczego współczesny świat kładzie taki nacisk na promocję homoseksualizmu oraz jego akceptację.
  (…)

  http://www.wicipolskie.org/prp/prp/PRP_356.pdf

 3. Z NEON-u:

  „Uchodzcy. Kiedys potepilismy Serbow
  Teraz mamy nowe ofiary wlasnej, europejskiej produkcji: uchodzcow.

  Zastanawiam sie, kiedy zrozumiemy, ze obozy dla uchodzcow sa nielegalne: niezgodne z prawem miedzynarodowym, niezgodne z prawem konstytucyjnym kazdego europejskiego narodu.
  Lapanki na ludzi byly kiedys mocno potepione. Zamykanie niewinnych ludzi na cale lata w miejscach odosobnienia jest nielegalne.

  Ale, skoro mozna miec obozy CIA na terenie Polski, skoro moze istniec Guantanamo, to czemu nie zbudowac jeszcze paru obozow, w ktorych z lapanki bedzie sie ludzi zamykac, razem z dziecmi, kobietami w ciazy, chorymi i kalekami?.
  Stworzymy nowe miejsca pracy dla lapaczy uchodzcow.
  Nawet za czasow stalinowskich nie wolno bylo zsylac dzieci ani zamykac w wiezieniach.

  Ktorzy to ludzie maja prawo do wolnosci, a ktorzy musza byc skazani na zasieki z drutow kolczastych?.
  Kto decyduje o nienaruszalnosci granic suwerennych panstw?
  Dlaczego demokratycznie wybrani przywodcy narodow sa obalani w krwawych zamachach?.
  Ten nowy sposob nieparlamentarnych „wyborow” nazywa sie „zmiana rezimu’. Dlaczego nie wszystkie rezimy sa jednakowo „wymieniane”?
  Dlaczego suwerenne nacje nie maja prawa wybierac sobie wlasnych przywodcow?

  Uprawiamy ludobojstwo na Blisklim Wschopdzie a niedobitych bedziemy zamykac w nielegalnych obozach?
  Kto jeszcze pamieta o mocnym, wspolnym postanowieniu narodow Europy po procesie norymberskim:
  „Nigdy wiecej wojny!”?

  To postanowienie stalo sie PRAWEM niezaleznych panstw, krajow czlonkowskich ONZ.

  Tiamat 26.09.2016 04:47:09″.

  • ==Dlaczego demokratycznie wybrani przywodcy narodow sa obalani w krwawych zamachach?.==

   Bo nie chcą banksterskich korporacji.
   To oni kupują rządy, wysyłają żołnierzy.
   Obywatele o wszystkim dowiadują się z wiadomości, które
   też preparują ci przestępcy.
   Koło się domyka.

   ==Sześć chazarskich korporacji kontroluje 96% światowych mainstreamowych mediów (mapa)

   Oto sześć korporacji, które tworzą nam tzw. „okno na świat” i dają złudne poczucie informacyjnego wyboru. W rzeczywistości wszystkie promują wśród gojów chazarski punkt widzenia i tresują ludzie masy wg chazarskiego klucza.
   (…)
   http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/09/a160.jpg

   • ~dron67

    „… sześć korporacji, które tworzą nam tzw. „okno na świat”. -

    — Dają też poczucie wspólnoty z ‚awangardą’ i światem sukcesu. Dlaczego nie przebijają się inne promocje postaw? – To już byłby temat do przemyślenia.

 4. ==Pozostały już tylko 43 kraje, w których nie ma ani jednego amerykańskiego żołnierza. Bazy USA są jak pajęczyna oplatająca cały świat. Amerykańskie wojsko jest obecne na każdym kontynencie – nawet na Antarktydzie. Według raportu Pentagonu z 2007 r., w 39 krajach jest po jednej bazie, w 140 – więcej niż po jednej. Według innego raportu przygotowanego przez Kongres, liczba zagranicznych baz wojskowych USA wynosi 850. Wliczając bazy wewnątrz kraju – całkowita liczba baz wojskowych USA sięga 5300. Jednakże jest wysoce prawdopodobne, że rzeczywista liczba jest jeszcze większa niż oficjalna. Bo liczba tajnych baz USA jest jednym z najlepiej strzeżonych sekretów na świecie. Szacuje się, że w 150 państwach znajduje się co najmniej setka baz USA, a w nich co najmniej półmilionowa amerykańska armia. Jeśli doliczymy personel cywilny oraz krajowych urzędników – uzyskamy 1,8 mln personelu. Nawet na Antarktydzie istnieje baza wojskowa USA (mimo oficjalnej demilitaryzacji tego kontynentu). Jest to, utrzymywana pod płaszczykiem stacji naukowej, baza MacMurdo nad Morzem Rossa. Przeciętnie w roku znajduje się na niej 2200-3000 osób, 85% to personel wojskowy; logistyczno-techniczny. Baza dysponuje dwoma lotniskami, przez co łączność z nią jest zapewniona przez cały rok, wielkimi składami paliwa i czegoś tam jeszcze, elektrownią atomową. Praktycznie jest to nieliche miasteczko (patrz Google maps). Oprócz tego USA utrzymują kilka stacji antarktycznych o cywilnym (naukowym) charakterze, jednak niemal na każdej z nich znajduje się zmagazynowany sprzęt łączności. Ps..Dzwoni zachodnia dziennikarka do rosyjskiego generała: – Jak odróżniacie w Syrii umiarkowanych terrorystów od dżihadystów? – To proste. Mamy amunicję umiarkowaną i zwykłą. – A czym się ta amunicja różni? – Różni się tym, czym umiarkowany terrorysta różni się od zwykłego.
  Przepraszam, którędy na Rosję?
  kula Lis 66 25.09.2016 15:40:35
  =========================

  Są wszędzie.

 5. Z S24 (K. Wojtas do Tiamat):

  „O ile z całością treści można się zgodzić, to :
  „No więc napędzali tłumy do noszenia obrazów Matki Boskiej i tłumy śpiewały: ‚Maryjo, królowo Polski!’.Uważałam to już wtedy za świętokradztwo, a te obrazy, to była obraza Matki Boskiej. Potem co skwapliwsi katolicy dali się nabrać na ‚koronowanie Chrystusa na króla Polski’

  jest jawnym nieporozumieniem wskazującym brak rozumienia, czym jest polskość. Bo polskość charakteryzuje się innym rozumieniem roli król, czy królowej. To są wzory utożsamiające sposób kształtowania relacji międzyludzkich w społeczeństwie. Władcy – utrzymujący relacje społeczne w ładzie.
  Natomiast to nie jest zachodnie (judaistyczne) rozumienie władcy jako kogoś narzuconego przez siłę wyższą do rządzenia autokratycznego i autorytarnego społeczeństwem.

  Cenię zdrowy rozsądek p. Tiamat – wymienialiśmy na NEONie dość zgodne uwagi, ale tę proszę jej przekazać, gdyż tu występuje istotna różnica. P. Tiamat skręca w niebezpiecznym kierunku.

  KRZYSZTOF J. WOJTAS – 08:48″.

  • Z NEON-u:

   Tiamat: „Odpowiadam panu J. Wojtasowi
   „Zachodnie zrozumienie wladcy” nie ma nic wspolnego z judaistycznym zrozumieniem wladcy jak kogos narzuconego przez sile wyzsza do rzadzenia autokratycznego..”

   Troche nie rozumiem tego wyjasnienia. Krolowa Anglii ani Szwecji Holandii czy krol Norwegii nie maja zadnej wladzy autokratycznej.

   Jesli chodzi o judaizm, to Jahwe jest bogiem plemiennym i tak zdaje sie przyjmuja pojmowanie Boga niektorzy katolicy.
   Ja nie jestem jedyna osoba, ktorej trudno sie przestawic do liberalnego kosciola. Zdaje sie, ze to ja nie skrecam w niebezpiecznym kierunku.

   Bo dalej nie rozumiem co jest wazniejsze: polskosc czy religia? I co ma moja ‚polskosc „wspolnego z katechizmem? Obowiazuje mnie tak samo jak kazdego innego katolika, ktory moze byc Wegrem, Wlochem czy Nigeryjczykiem. Do naszego kosciola przychodza bardzo kolorowo ubrane wierne z Senegalu, bo akurat polski kosciol jest jedynym katolickim kosciolem w dzielnicy. Msze czasem w zastepstwie celebruje ksiadz Filipinczyk. Polacy tez chodza do filipinskiego kosciola.

   Na ten „niebezpieczny” kierunek powszechnej religii katolickiej ustawily mnie siostry Urszulanki we Wroclawiu, klasztor oo. Cystersow w Krakowie, KiK (Klub Inteligencji Katolickiej) w Krakowie przy ul. Siennej, moi rodzice i dziadkowie, a takze ksieza katecheci.

   Rozumiem, ze ktos prywatnie a nawet regionalnie moze miec wlasne interpretacje duchowych wartosci religijnych.
   Lepiej, zeby bez narzucania ‚trendow’ religijnych innym.
   Obecne trendy moga byc dla mnie niezrozumiale, ale ciesze, ze jednak wraca do wielu kosciolow liturgia lacinska.

   Tiamat 26.09.2016 13:33:23″.

 6. Tiamat poruszyła wiele spraw.

  Mi się zdaje że z Polacy muszą mieć, z istoty sprawy, prowincjonalny, peryferyjny stosunek do katolicyzmu. Papież jest gdzieś dalego, to ojciec święty, a tymczasem tam są stronnictwa, walka, trucizny, spiski, morderstwa i tak dalej. Tak jest od tysiąca lat.

  Wojtyła został papieżem po Janie Pawle I, facecie który rządził 30 dni. Został otruty.

  Rzeczywiście Polaków dało się maksymalnie ogłupić, uwaga z koronacją tego bidnego Chrystusa na króla Polski jest istotna. Ale tak było zawsze chyba. Przecież jego Matka została przez Jana Kazimierza koronowana na królową Polski. To był pewnie taki sam cyrk (przypuszczam bo tego nie obserwowałem).

  Jak ktoś chce zobaczyć degeneratów to niech obejrzy ten filmik, miesięcznica smoleńska: https://www.youtube.com/watch?v=uYLQFzMVCCU

  Ciągle te same klimaty.

  • ~Metro

   „miesięcznica smoleńska”. -

   — Przykro patrzeć na te tłumy ludzi, którzy nie zapytają, co właściwie się stało, jakie są wyniki ‚śledztwa’ i nie widzą, jak są oszukiwani przez Macierewicza i jego ‚ekspertów’.
   Długo zajmowałem się wydarzeniami 09 – 10 kwietnia 2010. Efektem końcowym jest wielki niesmak i zniechęcenie.

 7. Żydowski reżim w Warszawie przyjmie umowę CETA …

  … i przepisane do niej zapisy z umowy TTIP. Polacy zostaną poddani zbrodniczemu, przestępczemu, prawu na rzecz międzynarodowych żydowskich korporacji. Dla odwrócenia społecznej uwagi od syjonistycznego bandytyzmu – od zatwierdzenia CETA – reżim warszawski przyjął ustawę o całkowitym zakazie aborcji. – D.Kosiur

  _________________________________
  Kanadyjczycy ostrzegają przed umową CETA

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133938,ceta-zamiast-ttip-pod-przykrywka-zakazu-aborcji

 8. za: Forbes.pl – http://www.forbes.pl/

  22.09.2016 14:27 , ostatnia aktualizacja 22.09.2016 14:42

  Najnowszy raport na temat CETA jednoznacznie stwierdza, że przyjęcie tej umowy w proponowanym brzmieniu będzie miało poważny negatywny wpływ na żywność i wszelkie powiązane z tym obszarem unormowania prawne. Raport „Bezpieczeństwo żywności, rolnictwo i współpraca regulacyjna według Kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej między Kanadą a Unią Europejską (CETA)” przygotowała organizacja The Council of Canadians

  Flag of Canada
  fot. fot. PAP/DPA

  Umowa CETA ma wejść w życie przed zatwierdzeniem jej przez krajowe parlamenty, w tym polski Sejm. Proces ratyfikacji może potrwać kilka lat, a do tego czasu jej zapisy będą obowiązywać i mieć poważne konsekwencje gospodarcze i prawne. Autorzy raportu alarmują: „historia pokazuje, że umowy handlowe zagrażają bezpieczeństwu żywności poprzez harmonizację norm oraz sprowadzając przepisy do najmniejszego wspólnego mianownika.” Zdaniem wielu ekspertów, nie ulega wątpliwości, że ratyfikacja CETA stworzy zagrożenie dla unijnych norm i przepisów dotyczących żywności.

  CETA doprowadzi do zanikania małych gospodarstw rodzinnych w UE i Kanadzie, a wraz z nimi tradycyjnych form uprawy roślin i chowu zwierząt. Najdotkliwiej odczują to państwa z taką strukturą rolnictwa, jak w Polsce.
  Wprowadzenie CETA ma skłonić Unię do zwiększenia importu kanadyjskiej wołowiny i wieprzowiny. Kanadyjskie przepisy dopuszczają mycie i przetwarzanie tusz wołowych i drobiowych w chlorowanej wodzie. Kontyngenty taryfowe dla mięsa z Kanady zwiększą się do 80 tys. ton wieprzowiny i 65 tys. ton wołowiny. Zdecydowano o tym, zanim Wielka Brytania zagłosowała za opuszczeniem Unii. Większość analityków rynkowych uważa, że bez Wielkiej Brytanii – największego partnera eksportowego Kanady w UE – kontyngenty te są zbyt duże i będą miały istotny wpływ na europejskich rolników, którzy już teraz zmagają się z niskimi cenami skupu produktów rolnych.

  Jak podaje raport, Kanada jest jednym z trzech największych producentów żywności zmodyfikowanej genetycznie (GMO) na świecie. Umowa może więc doprowadzić do zwiększenia importu na rynek europejski zmodyfikowanego genetycznie oleju rzepakowego, kukurydzy, soi i buraków cukrowych.
  Zagrożeń jest więcej. W ubiegłym roku Kanadyjczycy zezwolili na sprzedaż jabłek modyfikowanych genetycznie. Jest zatem prawdopodobne, że również i one trafią na europejski rynek, ponieważ Unia obniży zmienne cła wwozowe dla kanadyjskich jabłek z 9% do 0%. Pogorszy to i tak już trudną sytuację polskich sadowników uważa Waldemar Fortuna z IGO.

  W maju tego roku genetycznie zmodyfikowany łosoś firmy AquaBounty został dopuszczony do sprzedaży w Kanadzie jako produkt spożywczy. Jest to pierwsze zwierzę GMO dopuszczone w Kanadzie do spożycia przez człowieka i zwierzęta. Zezwolenie obejmuje filety, olej i mączkę rybną. CETA doprowadzi do zniesienia stawek celnych dla tej ryby, wynoszących obecnie 15 %, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży łososia kanadyjskiego w Europie.

  Marcin Wojtalik z IGO wskazuje na inne zagrożenie ze strony CETA: „Przedsiębiorcy będą mogli korzystać z mechanizmu rozstrzygania sporów między inwestorem a państwem członkowskim (ISDS), aby wnosić skargi dotyczące spraw handlowych. Mechanizm ISDS to potężne narzędzie, za pomocą którego przedsiębiorcy mogą zaskarżać wprowadzane przez rządy polityki i regulacje prawne, nawet jeśli leżą one w interesie publicznym.”

  Również Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, będącej krajowym reprezentantem wszystkich rolników, stwierdził w swoim oświadczeniu, że „CETA spowoduje zniszczenie rolnictwa w Polsce i w Europie, a co za tym idzie ogromne negatywne skutki ekonomiczne dla Polski.”

  • ~dron67

   „TTIP oraz CETA”. -

   — Na Zachodzie, głównie w Niemczech i we Francji był wielki opór (we Francji także w kręgach rządowych) przeciw TTIP. Teraz powtarzany jest scenariusz z CETA.
   W Polsce nie ma żadnego oporu. Także społeczeństwo niewiele wie, co kryje się za tymi umowami z USA czy Kanadą.

 9. Socjotechnicznych eksperymentów ciąg dalszy:

  Wstrząsająca kampania – Szwedzi zrzekają się swojego kraju

  W Szwecji ruszyła kampania społeczna „Nowy Kraj” ukierunkowana na integrację wielokulturowych środowisk, prowadzona przez szwedzką organizację charytatywną sponsorowaną przez rząd szwedzki Individuell Människohjälp.

  Klip promujący kampanię jest wręcz wstrząsający. Polityczna poprawność wydaje się przekraczać kolejną granicę. Akcja ta jest dla Szwedów samobójcza, gdyż zrzekają się oni swojej tożsamości, swojego kraju i języka, używając określeń „nowi Szwedzi” czy „nowy kraj”. Godzą się z tym, co ich zdaniem jest nieuniknione. Wygląda na to, że Szwecja niedługo przestanie być krajem europejskim, na rzecz państwa multi-kulti.

  W filmiku promującym występują „Szwedzi” różnych ras i w różnym wieku. To co promują, po prostu przeraża.
  (…)

  https://youtu.be/G15RL9QOonk

  „Nie ma drogi powrotnej. Szwecja nie będzie już tym, czym była kiedyś. Europa zmienia się, więc trzeba, żeby Szwecja stała się bezpiecznym miejscem dla ludzi, którzy uciekają. Teraz musimy szukać rozwiązań i znaleźć sposób na to, żebyśmy wszyscy żyli razem. Już czas zrozumieć, że ‘nowi Szwedzi’ będą mieli tu swoje miejsce, a także kulturę, język i zwyczaje. I już czas, żeby widzieć to jako pozytywną siłę. Bycie Szwedem musi być czymś więcej niż kolor skóry i miejsce urodzenia. Musisz być ty, muszę być ja i my wszyscy razem. Nie tylko ‘nowi Szwedzi’ muszą się integrować. Wszyscy muszą się integrować, nawet ci, którzy są Szwedami od dawna. W integracji chodzi o wzajemność. Stwórzmy przyszłość, która składa się w równej mierze z realizmu i wiary w przyszłość. Zbudujmy kraj, w którym nie ma nienawiści i strachu. Wszyscy mamy w sobie ten Nowy Kraj, w naszych myślach, czynach i uczuciach. Czas byśmy wszyscy razem stworzyli kraj, który jest dumny, włączający i trwały. Coś nowego. Nowy Kraj”.

  Źródło: http://ndie.pl/wstrzasajaca-kampania-szwedzi-zrzekaja-sie-swojego-kraju/

 10. Od Jerzego Zięby

  MEDYCZNE OSZUSTWO UDOWODNIONE !

  OSZUSTWO UDOWODNIONE!!! Trzeba to obejrzeć na spokojnie, ze zrozumieniem, z całą rodziną i przekazać dalej.

  https://www.youtube.com/watch?v=XuMut_kErGc

  Oszukani zostali lekarze !!! Zobaczcie ICH reakcje. Oni z kolei, zupełnie nieświadomie OSZUKIWALI i nadal oszukują RODZICÓW DZIECI ! Nasi polscy lekarze również ! Piszę o tym od dawna, ale film pokazuje DOWODY tego mega oszustwa na najwyższych poziomach! Z tego powodu cierpią również polskie dzieci!

  A tutaj lekarka z końcówki filmu, dr Rachel Ross – lekarka, która po obejrzeniu dowodów oszustwa szczepionkowego i przeproszeniu społeczeństwa za stosowanie szczepień, dołączyła do ruchu antyszczepionkowego!!

  Zobaczcie jak oszukiwano PEDIATRÓW fałszując oficjalne raporty im przedstawiane.

  Ten film powinien znać na pamięć KAŻDY RODZIC, który myśli o szczepieniu swojego dziecka.

  Nie ma co liczyć, na SKORUMPOWANE DO GRANIC MOŻLIWOŚCI środowisko medyczne (poza niezwykle chlubnymi wyjątkami).

  Zauważcie jak amerykański przemysł farmaceutyczny broni się przed wystąpieniem dr Thompsona na forum amerykańskiego Kongresu! Takie wystąpienie oznaczałoby katastrofę amerykańskiego przemysłu szczepionkowego oraz całego CDC !

  Polskie Ministerstwo zdrowia powinno NATYCHMIAST ZAREAGOWAĆ. Te doniesienia natychmiast powinny być wzięte pod uwagę, bo o zdrowie Polaków tutaj chodzi. Ministerstwo Zdrowia, NIE ZAREAGUJE, bo jest „eunuchowate” i wcale nie stoi w obronie zdrowia i życie Polaków.

  Możemy liczyć tylko na siebie!

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 11. Ostatnią zagrywką będą kosmici z innych planet

  Judeomason, naukowiec Stephen Hawking straszy ludzkość niebezpieczeństwem pochodzącym od kosmitów i możliwością kolonizacji przez nich Ziemi.
  (…)
  Od Redakcji http://www.3rm.info – Pragniemy wszystkim przypomnieć o tym, że ostatnim straszakiem ludzkości, po mitycznym międzynarodowym terroryzmie, będzie właśnie zagrożenie pochodzące od kosmitów z innych planet.

  O tym właśnie przestrzegał adept rządu światowego, judeomason Werner von Braun, „ojciec” amerykańskiego programu kosmicznego, zmarły w 1977 roku. Dokładnie opisał program pachołków Antychrysta w kwestii utworzenia „nowego porządku świata”. To właśnie on pozostawił najbardziej przekonujący i mrożący duszę pośredni dowód istnienia tajnego programu kosmicznego.

  „Werner von Braun mówił, że zgodnie z tą strategią za pierwszego naszego wroga powinni być uważani Rosjanie…Następnie naszymi wrogami powinni zostać terroryści i to powinno mieć miejsce w najbliższym czasie…Po nich wrogiem trzeba ogłosić „szaleńców” z krajów trzeciego świata. Teraz nazywamy ich „państwami siejącymi niepokój”. Ale doktor von Braun mówił, że staną się oni trzecim wrogiem do walki z którym będziemy rozmieszczać broń w kosmosie. (Rozumie się, że taka broń będzie posiadała kolosalną siłę niszczycielską od której już tylko krok do możliwości zniszczenia całej planety albowiem właśnie taką moc powinna ta broń posiadać do walki z asteroidem, wystarczająco dużym żeby zniszczyć Ziemię albo przynajmniej całe życie na niej)”.

  Następnym wrogiem będą asteroidy. Pierwszy raz mówiąc o tym doktor von Braun nie mógł się powstrzymać od śmiechu. Asteroidy – do walki z nimi będziemy musieli tworzyć nową broń kosmiczną.

  „Ale najśmieszniejsze było to, że doktor von Braun mówił o „obcych”, „kosmitach”. Oni powinni stać się ostatnim straszakiem. Raz po razie, na przestrzeni tych czterech lat, w ciągu których znałam go i przygotowywałam mu przemówienia, on nieustannie wyjmował tę kartę. „I pamiętaj Carol, ostatnią kartą będą kosmici. Będziemy musieli umieszczać w kosmosie broń do walki z nimi, ale to wszystko kłamstwo”.

  Kto ma rozum niech rozumie!
  ========================

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ostatnia-zagrywka-beda-kosmici-innych-planet-2016-09

  • Ten artykuł wygląda tak, jakby pisali go właśnie kosmici. Astronomowie odkrywają coraz więcej planet.
   Jednak to nie powoduje przeciw reakcji, żebyśmy tu na Ziemi nie wytłukli się sami, zanim zaatakują nas kosmici.
   Świat powinien zjednoczyć się w wysiłkach eksploracji kosmosu, możliwości zasiedlenia Marsa itd.
   Niestety wszelkie plany i projekty biorą w łeb, ponieważ cały czas powodowane są wojny na Ziemi i możliwość współpracy pomiędzy krajami, które mogłyby prowadzić program, co rusz jest rozbijana. Przecież taka działalność nie jest w interesie Ziemian.
   Czy kosmici są u władzy niektórych państw a zwłaszcza „szeryfa”, oto pytanie :)

   • ~lorenco

    „Świat powinien zjednoczyć się w wysiłkach eksploracji kosmosu”. -

    — Nie sądzę, by tu można było odnieść jakieś sukcesy. To mało prawdopodobne. Okrążyli Ziemię, stanęli na Księżycu (zdaję się w studiu) i to byłby właściwie koniec.
    Świat powinien skupić się na rozwiązywaniu problemów tu na Ziemi. A jest ogrom tych problemów :)

    • ~dron67

     „Rosjanie, potem terroryści, szaleńcy, na końcu kosmici”. -

     — No tak: kłamstwo. Jeszcze pomiędzy szaleńcami i kosmitami powinni być jacy pomiędzy nimi :)

     • Jakby się te „kosmity -szeryfy” zajęły np. zasiedlaniem Marsa, to my zwykli ludzie sami rozwiązalibyśmy ziemskie problemy :)

 12. Sławku, co to za portal ten szalom?
  Wybacz moją niewiedzę, ja tylko na Neon, i tu zaglądam no i na strony zwiazane z Noworosją, Kresami i na Sputnik oraz co słychać w ściekach typu Onet.

 13. Dałeś Zygmuncie ostrzeżenie i nie poskutkowało, zatem logiczne jest, że wymienieni powyżej nadużyli Twojego zaufania i Twojego blogu.
  Mogą założyć swój blog i nadawać na kogo chcą, na swój rachunek.
  Co się tyczy rejestracji na Neonie, przeprowadziłem eksperyment tzn. poprosiłem przed chwilą siostrzenicę aby się zarejestrowała, cierpliwości zabrakło mojej siostrzenicy i zakończył się eksperyment z wynikiem ujemnym.

   • „… nadużyli Twojego zaufania…”. -
    — Tak, nadużyli. Systematycznie podnosili idiotyczne i niewybredne zarzuty wobec NEON-u i Repsola, a tu nie chlewik. Można oceniać, krytykować, można pozwolić sobie na złośliwości, ale wyrażane pretensje były już chamskim trollingiem.

    „… cierpliwości zabrakło mojej siostrzenicy”. -
    — Może też umiejętności, by się zarejestrować. Nie sądzę, by mogły być jakieś trudności (łatwo mi mówić, a sam wykonuje nowe czynności przy komputerze, gdy jest syn w domu).
    :)

 14. (…)
  2010. 04.11 przewrót wojskowy w wykonaniu mgr Komorowskiego z WSI. Opanowanie tajnej kancelarii prezydenckiej na co najmniej kilka godzin przed znalezieniem ciała poprzedniego Prezydenta, o ile faktycznie je znaleziono. Ale to na marginesie.

  Natomiast skutki takowych przewrotów wojskowych niestety musiało ponosić cale społeczeństwo.

  I proszę zauważyć, żaden z etatowych historyków o tym nie pisze! Piszą cały czas na modłę marksistowską o gniewie ludu.
  (…)
  Na marginesie, z tymi przewrotami wojskowymi, to w Polsce jest jak w jakiejś republice bananowej.

  Proszę zauważyć.

  1926 rok – rewolta Piłsudskiego – Gineta – Selmana na zlecenie City of London, przeprowadzona za otrzymane 800 000 funtów, pierwszy przewrót wojskowy w Polsce.

  1944-47 kolejny przewrót wojskowy za pieniądze i siłami sowietów.

  1953 – 56, następny przewrót siłami wojskowymi [słynny Poznań]

  1968 – 79, przewrót wojskowy w wykonaniu gen Jaruzelskiego alias Margulis alias Wolski alias Słuckin.

  1981 przewrót wojskowy zwany stanem wojennym.

  1989 – 90 przewrót wojskowy w postaci cywilizowanej, wybór gen na prezydenta.
  (…)

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18777&Itemid=119

 15. W Warszawie złapali drona.
  Oczywiście ruskie byli operatorami, musieli być nieźle
  ”wczorajsi”, żeby wodza największego przyjaciela nato szpiegować
  w tak niewyszukany sposób..

  Kabaret :)

 16. ~mecenas

  W związku z licznymi, często bezczelnymi nadużyciami zapowiedziałem, że nie piszemy o portalach i osobach, związanymi z tymi portalami. Wpis o S24 i NE powędrował do kosza.

  • Przytaczam fragment:
   „… reportaż jest niejako summą reporterską Edwarda Maciejczyka dotyczacą holocaustu narodu polskiego w wyniku działań syjonizmu i prób judaizacji życia społecznego w Polsce.
   Patologiczne żydowskie wybraństwo (od ponad stu lat definiowane jako syjonizm) prowadzi wielowiekową walkę ze Słowiańszczyzną, w tym z polskością. Nie można już dłużej ukrywać, że Polacy są w stanie wyniszczającej wojny z syjonizmem. Albo ulegniemy, albo zwyciężymy.
   Zachęcamy do obejrzenia reportażu „Judeopolonia” – Edwarda Maciejczyka. Od autora uzyskałem zgodę do rozpowszechniania filmu oraz zachętę dla wszystkich z Państwa do jak najszerszego zaznajamiania Polaków z tym filmem”. -

   — Film trwa prawie 2 godziny. Wysłuchałem parę minut. Zapowiada się na świetny.

  • „Histeria Zachodu…”. -

   Zamieszczam ostatnią część artykułu:
   „Bitwa o Aleppo zamieniła się w decydującą bitwę globalnej konfrontacji na Bliskim Wschodzie, w którą są zaangażowani najwięksi gracze światowi. Z wojskowego punktu widzenia jej wynik jest przesądzony, lecz rozgrywki polityczne i strategiczne mogą zmienić akcenty. Przegrane strony grają na zwłokę przed nieuchronnym zakończeniem”.

  • bardzo tu wszystko dziwne , wpisy stare są nad nowymi i tak jest cały dzień., banowani najciekawsi komentatorzy za to co Zygmunt pisał wcześniej i co każdy jak na dłoni widzi.

   Zygmunt szantażują cię³ parchy, masz nóż na gardle, pisz daj sygnał jakiś, bo ja tego kompletnie nie rozumiem i raczej nikt tego nie rozumie, zwrot nagły o 360 stopni?

   • ~kombajnista

    Do kosza poszedł tylko jeden wpis.

    Nikt mnie nie szantażuje.
    Nie ma zwrotu nagłego. Staram się tylko, by blog nie zamienił się w chlewik.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.