Co się dzieje na Bliskim Wschodzie – 30.08.2016.

IZRAEL  POPIERA  ISIS

Centrum Studiów Strategicznych Begin-Sadat opublikowało artykuł prof. Efraima Enbara z Izraela, w którym autor twierdzi, że ISIS jest bardzo pożyteczną instytucją, zwłaszcza dla Izraela. Profesor pisze, że zlikwidowanie ISIS byłoby błędem strategicznym Zachodu. W związku z tym pan profesor proponuje szukanie sposobu na ograniczenie, ale nie zniszczenie ISIS. Zdaniem Enbara, ISIS zapobiega lokalnej hegemonii Iranu i dlatego należy popierać istnienie Państwa Islamskiego.

Znalezione obrazy dla zapytania isis islamic state

„Zachodnia awersja do okrucieństwa i niemoralności ISIS nie powinna przyćmiewać strategicznej jasności koncepcji strategicznej: ISIS to naprawdę dranie, ale ich przeciwnicy nie są o wiele lepsi” – pisze izraelski profesor [jak to można wymieszać i równo traktować morderców z tymi, którzy walczą o wyzwolenie kraju spod obcej okupacji - nie każdy naród to potrafi - przypis ZB].

To właściwie tłumaczy, dlaczego ISIS nie popełniło żadnej zbrodni terroryzmu na terenie państwa Izrael, pomimo że takie ataki Państwo islamskie ma w swojej ideologii na pierwszym miejscu.  Prawdopodobnie niektóre grupy w Izraelu popierają terrorystów, w tym finansowo, tylko po to, by walczyli z Hezbollah, która to organizacja jest dla Izraela groźniejsza niż ISIS (tłum.: Tiamat).

Israel supports ISIS | Katehon think tank. Geopolitics & Tradition
http://katehon.com/news/israel-supports-isis

* * * * * * *

IZRAEL  KORZYSTA  Z  ZAMIESZANIA  W  SYRII

1. Historia powiązań – Izrael jest południowym sąsiadem Syrii. Prawnie oba kraje są w stanie wojny, ponieważ po wojnie w 1967 roku nie podpisano dotąd traktatu pokojowego. Izraelski parlament Kneset uważa Syrię za ‚wrogie państwo’. Nikt nie może tam jechać bez specjalnego zezwolenia. Każde nielegalne przybycie na teren Izraela podlega karze więzienia. Ale nielegalne przybycie z Syrii jest uważane za wyjątkowe przestępstwo i podlega surowszej karze.

Prawo zakazuje wszelkich kontaktów handlowych z Syrią. Wzgórza Golan są przedmiotem konfliktu. Do roku 1967 Wzgórza Golan należały do Syrii. Po tzw. 6-dniowej wojnie zostały uznane jako strefa zdemilitaryzowana. Ale w 1981 roku Kneset samowolnie – i pomimo rezolucji ONZ – uznał Wzgórza Golan za terytorium Izraela. Dlaczego? – Bo to jest bardzo strategiczne miejsce dla tego państwa.

Znalezione obrazy dla zapytania izrael - syria

2. Grupy narodowe – Ludność Izraela wynosi 8,3 mln. Jedną piątą stanowią Arabowie, mniejszości narodowe – około 4,5%; niektórzy to Druzowie, którzy również zamieszkują Syrię. Po wojnie 6-dniowej kobiety miały prawo wyjść za mąż za obywateli Syrii, ale dostawały bilet tylko w jedną stronę.

3. GeopolitykaSyria otwarcie popiera Palestynę, co naturalnie bardzo złości Tel-Awiw. W 2010r. w obozie Yarmuk na terytorium Arabskiej Republiki Syrii przebywało około 160 tysięcy uchodźców z Palestyny. Syria wysyłała pomoc humanitarną do częściowo uznanego terytorium. Ale w dwa lata później islamiści przejęli obóz. Okupacja obozu przez terrorystów spowodowała śmierć wielu uchodźców. Pomoc humanitarna nie mogła być dostarczana. I pomimo trudności w dostarczaniu pomocy rząd Asada popiera starania Zarządu Palestyńskiego (Palestinian Authority) w Radzie Bezpieczeństwa ONZ o utworzenie państwa palestyńskiego.

Izrael nie wtrąca się do Syrii otwarcie. Ale w odpowiedzi na incydent w tamtym tygodniu, kiedy syryjskie rakiety spadły na Wzgórza Golan, Izrael szybko podpalił dwa składy syryjskiej broni.

4. Geo-ekonomia – Izrael uwziął się na te Wzgórza Golan nie tylko ze względu na strategiczną pozycje. Teraz ten region jest wreszcie zaopatrywany w świeżą wodę z rzeki Litani. Izrael za wszelką cenę chce wzmocnić swoją pozycję, bo w ubiegłym roku odkryto tam złoża gazu. Badania prowadzono przy pomocy USA i amerykańskiej firmy Afek Oil. Odkryte złoża nie tylko zapewnią krajowe zapotrzebowanie, ale pomogą Izraelowi stać się hydro-węglowym eksporterem.

5. Stanowisko wobec Syrii – Stany Zjednoczone zawsze były strategicznym partnerem Izraela, ale cala polityka Bliskiego Wschodu jest prowadzona zgodnie z interesami Izraela, więc czasami może być niezgodna z interesami USA. Netanjahu dowiedział się o rosyjskiej interwencji w Syrii, gdy był w Moskwie na spotkaniu z Putinem 21 września, a więc wiedział wcześniej niż Obama. Niemniej jednak aż do teraz szef rządu Izraela nie wydal żadnego oświadczenia potępiającego Rosję za bombardowanie ISIL ani innych terrorystów. W obecnej sytuacji widać, że Izrael woli poczekać.

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna

Izraelski atak rakietowy na Strefę Gazy – 2012r.

Na konflikt z Syrią, Palestyną i innymi krajami arabskimi nie ma rozwiązania, które zadowoliłoby wszystkie strony. Jest to kwestia istnienia lub zniszczenia jednego z państw. Więc Izrael całkowicie kontroluje Wzgórza Golan i usuwa Arabów ze swojego terytorium, bo inaczej Arabowie wpędzą Izrael do morza i kompletnie wyeliminują to państwo okupacyjne.

Jest zupełnie oczywiste, że sytuacja w Syrii bardzo pomaga Izraelowi. Ponieważ Asad zajęty jest utrzymaniem władzy, to nie może mieć żadnego wpływu na izraelskie geopolityczne apetyty; nie tylko gdy chodzi o Palestynę, ale i Liban. Arabska Republika Syrii nie może też wstrzymać eksploatacji Wzgórz Golan przez Izrael. Tak więc gdy Syria jest w totalnym bałaganie, Izrael może rozwijać interesy i powiększać profit.

Israel benefits of Syrian chaos
http://katehon.com/1343-israel-benefits-of-syrian-chaos.html

Przetłumaczyła: Tiamat

* * * * * * *

CELE  OPERACJI  „TARCZA EUFRATU”

Soner Polat, emerytowany admirał Tureckiej Marynarki Wojennej, wyjaśnia cele tureckiej operacji wojskowej w Syrii:

Jak wiemy, wszystkim operacjom wojskowym przyświecają cele polityczne. Na tyle, na ile rozumiem oświadczenia kluczowych decydentów, politycznym celem operacji „Tarcza Eufratu” jest zagwarantowanie integralności terytorialnej Syrii i stworzenie strefy buforowej czy pasa bezpieczeństwa wzdłuż turecko – syryjskiej granicy pomiędzy Dżarabulus i innymi prowincjami, które znajdują się w odległości mniejszej niż 100 km od Turcji. Wyróżniam trzy aspekty tej operacji: taktyczny, operacyjny i strategiczny.

Celem taktycznym jest wyczyszczenie terenu z terrorystów Państwa Islamskiego oraz YPG (Yekîneyên Parastina Gel‎ – Ludowe Jednostki Obrony, Kurdowie). Celem operacyjnym jest ustanowienie pasa bezpieczeństwa od turecko-syryjskiej granicy w kierunku Syrii o szerokości 10-15km dla zatrzymania aktywności terrorystów na terytorium Turcji. Celem strategicznym jest wykonywanie całkowitej kontroli nad regionami takimi jak Kobani, o długości 100 km i szerokości 45 km od tureckiej granicy. Moim zdaniem takie są polityczne i wojskowe cele tej transgranicznej operacji.

Następnym krokiem będzie wyczyszczenie Manbidż z przyległościami ze wszystkich terrorystów, w tym podporządkowanych YPG. Teraz tureckie oddziały znajdują się pomiędzy Dżarabulus i Manbidż, przypuszczalnie poruszają się na południe.

Znalezione obrazy dla zapytania free syrian army

„Mieszkańcy Syrii są mordowani. Gdzie jest świat?”

Skład Wolnej Armii Syryjskiej (Free Syrian Army) to najważniejsza sprawa w tej chwili. Myślę, że te oddziały są teraz ‚kontrolowalne’, ale ten stan nie musi się utrzymać. Doświadczenie wskazuje, że tego rodzaju grupy są sterowane przez siły globalne. Turcja uznaje te grupy jako umiarkowanych oponentów wobec reżimu, ale wiemy, że Syria i wspierające ją kraje jak Rosja uznają te grupy za organizacje terrorystyczne. To jest najtrudniejszy problem we współpracy z sąsiednimi krajami i Rosją. Powinno to być przedmiotem koordynacji z krajami regionu i z Rosją. Powinniśmy to uzgodnić, jeśli chcemy jednolitego frontu walki z terrorystami i wspierającymi ich krajami.

Szczerze mówiąc, sądzę, że ta operacja godzi także w interesy amerykańskie. Stany Zjednoczone nie miały wyjścia i musiały ją zaakceptować. Turcja była zdeterminowana ze względu na ilość eksplozji i ofiar śmiertelnych. Poza tym szeroko znany jest domniemany amerykański udział w nieudanym zamachu stanu. Turcja powoli przesuwa się w stronę Eurazji, a spotkanie Putin – Erdogan podniosło alarm na Zachodzie.

Jeśli Turcja pozostanie na Zachodzie, to sparaliżuje globalną równowagę. Amerykanie będą kontynuować swoją politykę do wyborów prezydenckich. W tej chwili chcemy powrócić do status quo ante. Dla Turcji bardzo ważne jest ustanowienie przyjaznych relacji z Rosją i wszystkimi sąsiadami. Zachód nie chce stracić Turcji, stąd amerykańskie wahanie w sprawie operacji transgranicznej.
http://katehon.com/article/objectives-operation-euphrates-shield

Przetłumaczył: Mariusz B.

* * * * * * *

GEORGE  SOROS  BĘDZIE  CZŁONKIEM  RADY  INWESTYCJI  UKRAINY

Amerykański finansista żydowsko-węgierskiego pochodzenia George Soros dołączy do grona członków Narodowej Rady Inwestycji Ukrainy – ogłosił 29 sierpnia br. szef departamentu Borys Łożkin. – George Soros i Paul Polman, dyrektor generalny Unilevera i przewodniczący Światowej Rady Przedsiębiorców (…) zgodzili się na uczestnictwo w Radzie.

Znalezione obrazy dla zapytania george soros

Łożkin ogłosił, że trwają negocjacje z uznanymi inwestorami zagranicznymi, którzy w przyszłości mogą dołączyć do Rady. Według Łożkina odrodzenie Narodowej Rady Inwestycji, przyciąganie inwestycji zagranicznych i stworzenie normalnego klimatu dla biznesu przyczyni się do wzrostu gospodarki narodowej (tłum.: Mariusz B.).
http://katehon.com/news/george-soros-will-be-part-investment-council-ukraine

70 Komentarze

  • ~grzanek

   Przepraszam Pana, ale przeoczyłem.
   Dziennie mam na trzech blogach kilkadziesiąt do stu komentarzy, wpisów, informacji e-mailowych. Nie zawsze jestem w stanie to ogarnąć. Zdarzyło mi się to nie pierwszy raz i zapewne jeszcze się zdarzy.

   • Jasna sprawa, „errare humanum est” :-) ale czy wobec tego ma Gospodarz możliwość edycji wpisu, czy już przepadło (komentarz jest stanowczo zbyt mały, by zrobić z niego osobną notkę) ?

    • ~grzanek

     Już nie zdążę.
     Tekst „Kto kieruje ISIS? Sojusz izraelsko-saudyjski” jest zresztą nieco niżej, więc uważny Czytelnik przeczyta.

   • Przepraszam, że się wcinam, ale może podpowiem, że dobry rozwiązaniem może być czytanie wszystkich komentarzy w jednym miejscu poprzez czytnik RSS.

    Jest to szybsze i często wygodniejsze, można to zautomatyzować, chociaż raczej niestety nie ma pogrupowania w/g wątków.

    Niestety, niektóre portale są niedobrze skonfigurowane – np. niniejszy blog p. Zygmunta – i jednocześnie można ściągnąć tylko 10 komentarzy, część się gubi.

    Pozdrawiam

  • Kto kieruje ISIS? Sojusz izraelsko-saudyjski

   Minister Obrony Izraela, Mosze Jaalon (z prawej) wita się z byłym szefem saudyjskiego wywiadu, księciem Turki al-Faisalem na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium, 14 lutego 2016.
   Irańska agencja informacyjna Fars podała 29 grudnia 2013 do wiadomości, że książę Turki al-Faisal – wówczas szef saudyjskich służb wywiadowczych – spotkał się z kilkoma wyższymi urzędnikami ds. bezpieczeństwa Izraelam , m.in. z Tamirem Pardo, szefem Mossadu. Według relacji, do spotkania doszło w Genewie 27 listopada 2013. Agencja Fars oparła swoje doniesienie na informatorze mającym dostęp do zastrzeżonych saudyjskich dokumentów, którego określono jako Mużtahid. Według Fars, jest on „blisko powiązany z wewnętrznymi kręgami saudyjskiej służby bezpieczeństwa” a szczegóły dotyczące spotkania ujawnił na swoim profilu na Twitterze. Jego tweet miał zawierać informację, jakoby książę Bandar oraz izraelscy urzędnicy doszli do porozumienia w wielu kluczowych kwestiach, m.in. ws. zwiększenia kontroli nad działaniami syryjskich dżihadystów. 19 stycznia 2016 na konferencji w Instytucie Bezpieczeńtwa Narodowego w Tel Awiwie Mosze Jaalon oświadczył, że w Syrii preferuje rządy ISIS.

  • ~dron67

   „Opracowanie (płatne) na temat ”katastrofy” smoleńskiej”. -

   — Na pewno można tam dużo przeczytać. Mógłbym poprosić o bezpłatny egzemplarz, ale już nie chce zajmować się 10.04. Pan to kiedyś w e-mailu trafnie określił – prywatnie, więc tylko sparafrazuję: „To już nie moja sprawa”.
   Współpracowałem z Cyprianem Polakiem, byliśmy w kontakcie telefonicznym, a potem się skłóciliśmy; właściwie to poszło o to, że uznałem dalsze poszukiwania za bezcelowe, co wyrażałem opisowo, że Polacy nie mają obowiązku interesować się ‚Smoleńskiem’ (według C. Polaka – mieli /mają taki obowiązek).

   • Tak, ale lata spędzone na analizach i kopaniu
    internetu gdzieś pod kopułką latają.. ;)

    Ta ”katastrofa” odbija nam się czkawką i będzie odbijać.. Brzozowe brednie, pijany generał i inne bzdety ośmieszyły nasz kraj dokumentnie..

 1. Putin jest kosmitą!!!

  Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO
  Znaleziono wyjaśnienie niezwykłej mocy rosyjskiej broni. Przynajmniej takie zdanie przedstawił periodyk Inquisitr. Powołując się na znanych konspirologów, periodyk pisze, że Moskwa otrzymuje technologie od… kosmitów. Rzekomo właśnie dzięki pomocy przybyszy z kosmosu Moskwa zepsuła sprzęt niszczyciela Donald Cook, demoralizując amerykańskich dowódców, a teraz grozi USA w Syrii — cytuje treść artykułu rosyjska telewizja RT….

  Czytaj więcej: http://sptnkne.ws/cbr8

 2. Anglia znowu nas wyje….

  Najpierw nas zrobili w bambuko podczas II Wojny Światowej, do tego stopnia, że przez ponad półwieku wmawiali światu, że to oni złamali legendarną „Enigmę”. Teraz ukradli nam całe pokolenie najlepszych z nas, wykształconych, inteligentnych, pracowitych, w zamian mamy pookrągłostołowe Leśne Dziady walczące ze złymi „Ruskimi”. To nasza wina, moi drodzy, pozwoliliśmy na upadek naszego Narodu, taka jest kolej rzeczy, mogliśmy wspólnie z Rosją dzielić się „Ukrainą”, być potęgą, zamiast tego jesteśmy tanimi prostytutkami „Zjednoczonej Europy”.
  http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/brytyjski-publicysta-bbc-dziekuje-polsce/7h83xm

  • ~maryjanek

   „Anglia znowu nas wyje….”. -

   — Przenoszę nagłówek: „Dziękuję ci Polsko, za pożyczenie nam swego młodego pokolenia” tytułuje swój artykuł w brytyjskim „Sunday Timesie” jeden z najbardziej wpływowych dziennikarzy politycznych BBC, Andrew Marr. Natchnęła go podana w piątek informacja, że Polacy stali się najliczniejszą mniejszością etniczną na Wyspach”. -

   — To przynajmniej jeden Anglik podziękował, choć to raczej ironia niż podziękowanie.
   Tak, dajemy się wyje…”. I w 1939 roku i teraz.
   A jeśli chodzi o połowę Ukrainy, to ja dziękuję.
   To byśmy sobie biedy napytali! Wszyscy wiedzą, że Lwów był polskim miastem, a nie chcą dostrzec, że dzisiaj Lwów jest światową stolicą nazizmu.

   • Takie nagłośnione kadzenie, podlizywanie się jak w tym artykule nigdy nie dzieje się bez przyczyny.

    Należy się zastanowić – co „Peridny Albion” i jego zdegenerowane elity z City of London chcą kupić tym razem oferując w zamian garść pochlebstw?

    Jeśli się rozejrzymy wokół co się dzieje to zobaczymy co chcą kupić – znowu polską krew. Dlatego ostatnio bardzo nagłośniono inną, pozornie bez związku, akcję – oddawanie krwi przez Polaków w UK dla tamtejszej służby zdrowia.

    Niektórzy pomyślą, że to szaleństwo posądzać organizatorów takiej akcji o perfidię czy złowrogie zamiary, ale pamiętajcie, że w polityce nic nie dzieje się bez przyczyny jak mawiał FDR, a to jest akcja mająca ukryty wymiar polityczny. Więzy krwi to jeden z najsilniejszych archetypów człowieczeństwa i zakodowanie go w masowej świadomości, a zwłaszcza zakonotowanie, że to właśnie „Polacy oddają krew dla Anglii” ma głęboki wymiar. Poczytajcie skąd się wziął i czym się zajmuje „instytut” Tavistock (np. na „Loża Tajemnic” Radtrapa) – właśnie takim masowym programowaniem umysłów (‚przypadkiem” to właśnie obok tego miejsca wybuchły boby podczas operacji fałszywej flagi 7/7).

    Bandyci z UK przygotowują się do wojny z Rosją i jej sojusznikami i znowu, jak pod koniec lat 30., szczują Polaków przeciwko swoim wrogom, z którymi zamierzają walczyć do ostatniej kropli polskiej krwi.

    • ~Pokój na Ziemi

     „… zobaczymy co chcą kupić – znowu polską krew”. -

     — Bardziej widoczne są tu działania USA, ale jest faktem, że Anglicy nigdy nam nie sprzyjali.

     • Niestety nie zgadzam się. Jak już pokazali to wybitni znawcy tematu jak Quigley, Coleman, Larouche centrala mieści się w Londynie.

      To nie przypadek, że właśnie tam jest największa gęstość monitoringu, miliarderów, schronienie dla wielu podżegaczy pseudo-islamskich jak Chowdhary (ostatnio go w końcu zwinęli, bo sprawa stała się zbyt oczywista komu służy), jednoosobowe Syrian Observatory of Human Rights, Tavistock, giełda gdzie dokonuje się największych przekrętów walutowych, handlem ropą, derywatami, do niedawna ustalano ceny złota.

      „Sztuczka kusa” polegała na tym, żeby zamiast jak do tej pory działać jawnie jako Imperium Brytyjskie, tę rolę przypisać nowemu „imperium USA” a samemu pozostawać w cieniu, poza podejrzeniami. Nazywało się to oficjalnie „special relationship” i było zawsze podkreślanie przy wyborze nowych władz w USA albo w UK.

      Dzięki temu perfidny Albion mógł do listopada 2012 działać o wiele skuteczniej. Taka, mała „niewinna” wysepka – któż by ją podejrzewał o kierowanie globalnym kabałą?

      Tylko dlaczego generał Szwarckopf, jak i wielu innych USanów, został rycerzem królowej, a dokładniej Imperium Brytyjskiego, które rzekomo „przestało istnieć”.

      Niestety smutna prawda jest taka, że ściągnięcie Polaków do UK jako pracowników to również część długoterminowych przygotowań do ewentualnej (wtedy) wojny z Rosją. Polacy mieszkający w UK, będący na garnuszku tamtejszej zbrodniczej satanistyczno-pedofilskiej kliki, których byt łącznie z rodzinami w Polsce zależy od decyzji urzędników imperium, pozbyli się w ten sposób lojalności wobec Polski.

      Ponieważ „nie gryzie się ręki, która karmi’ w ten sposób, niewielkim kosztem, z właściwie z wielkim pożytkiem dla bogactwa elit City of London, setki tysięcy Polaków zostały zneutralizowane w przypadku konfrontacji z Rosją. Gdyby mieszkali i pracowali w Polsce wtedy mogliby się opowiedzieć po stronie Rosji, ale będąc de facto poddanymi królowej automatycznie skazali się na popieranie zbrodniarzy z Londynu.

      Tak to się robi metodami inżynierii społecznej na wielką skalę od wieków.

     • Właśnie zobaczyłem wiadomość, że w UK nastoletni chuligani (warto pamiętać skąd ten termin i to zjawisko się wzięły) zamordowali Polaka, a druga osoba leży w szpitalu.

      Świetny pretekst, żeby władze UK wystąpiły teraz zupełnie „szczerze”, „zdecydowanie” i „empatycznie” „w obronie” mniejszości polskiej na wyspach. Biedni prześladowani Polacy (nieświadomi, że na zlecenie M16/M15) zlecą się pod opiekuńcze skrzydła rządu brytyjskiego, który tak bardzo przejmuje się ich losem i ochoczo ich obroni przed napastnikami, również tymi rosyjskojęzycznymi. Nie będą żądali wiele w zamian – tylko lojalności w konfrontacji z Rosją…

      Doda jeszcze, że to nie przypadek, że bloger Saker jako wrogów określa anglo-syjonistów.

      To również nie przypadek, że jedna z najbardziej wyszczekanych organizacji pseudo-charytatywnych wspierających terrorystów na BW czyli „Białe Hełmy” wsławione perfidnymi, odrażającymi inscenizacjami z wykorzystaniem dzieci w oszczerstwach wobec władz Syrii, została założona przez byłego komandosa/wywiadowcę brytyjskiego.

      To nie przypadek, że jeden z najbardziej bezczelnych, załganych, obrzydliwych pseudo-niezależnych „blogerów” tzw. Brown Moses, czyli bodajże Higgins czy jakoś tak, jest Brytyjczykiem, oczywiście wypisującym swoje piramidalne bzdury na zlecenie służb Jej Qrewskiej Mości.

      To nie przypadek, że UK zapałała dziwną, nagłą, nie spotykaną wcześniej miłością do Polski niedługo przed 1939, wciągając nasz kraj w pułapkę przeciwko Hitlerowi, który był podziwiany i zaprzyjaźniony w kręgach brytyjskiej arystokracji, elit, przemysłowców.

      Niestety zła wiadomość dla Polaków mieszkających w UK – jesteście ZAKŁADNIKAMI Brytyjskiego Imperium w rozgrywce przeciw Rosji i jej sojusznikom, i takie brutalne napady będą się powtarzać żeby Was zastraszyć, ogłupić, podburzyć dla lepszej kontroli, a jednocześnie zapędzić pod czułą opiekę satanistów i pedofilów (polecam lekturę bloga AANGIRFAN) elit City of London.

  • ~Pokój na Ziemi

   „To nie przypadek, że UK zapałała dziwną, nagłą, nie spotykaną wcześniej miłością do Polski niedługo przed 1939, wciągając nasz kraj w pułapkę przeciwko Hitlerowi”. -

   — Wystawili nas do wiatru, co kosztowała nas miliony ofiar. I Tym razem nie można się po Anglikach coś dobrego spodziewać.

 3. Amerykański „Veterans Today” został założony i odzwierciedla poglądy emerytowanych oficerów wywiadu, głównie wojskowego, w tym wysokiej klasy analityków. Ta grupa stoi w zdecydowanej i umacniającej się poparciem armii USA, opozycji wobec globalistów rządzących nie tylko USA, ale całym Zachodem.

  Veterans Today ujawnili m.in., że ISIL, Al.-Kaida i wiele innych grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie zostały stworzone przez USA i Izrael przy pomocy krajów Europy Zachodniej i Zatoki Perskiej oraz Turcji. Wywiad zamieszczony na tym portalu o technologiach Keshe odkrywa skrawków tajemnicy tych technologii przez ludzi, którzy wiedzą co piszą…..
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/veterans-today-technologia-keshe-powinna-byc-dostepna-ogolnie-juz-w-przyszlym-roku/

  • ~janex

   „Amerykański „Veterans Today”. -

   — Tak, są tam świetne teksty. Na pewno potwierdzi(łaby) pani Tiamat, która już coś stamtąd tłumaczyła. Ja też z przekładów niemieckich, m. in. o ‚zamachu’ na redakcję Charlie Hebdo.

  • STANOWISKO ZARZĄDU KRAJOWEGO ZMIANY WS. REPRYWATYZACJI

   Zarząd Krajowy ZMIANY apeluje o skonstruowanie obowiązującej na terenie całego kraju jednej ustawy przekreślającej możliwości dalszych nadużyć i wyłudzeń ws. mienia publicznego. Powinna również powstać komisja sejmowa wskazująca winnych zaniedbań.
   ZMIANA uważa, iż niedopuszczalne są sytuacje w których dawni właściciele bądź ich potomkowie czy pełnomocnicy przejmują na własność budynki mieszkalne i poprzez horrendalne ceny czynszu skazują ludzi na bezdomność. W takich warunkach „mafia reprywatyzacyjna” może działać bez końca, bez względu na to czy zmienią się politycy czy nie. Niepokojąca jest również praktyka reprywatyzacji mienia na preferencyjnych warunkach na rzecz wspólnot wyznaniowych – chodzi przede wszystkim o mienie nie stanowiące obiektów kultu religijnego.
   W naszym przekonaniu jedynym możliwym rozwiązaniem tej kwestii jest albo uznanie wszelkich roszczeń za niebyłe albo ustalenie jednego wskaźnika wg którego wypłacać się będzie odszkodowania za utracone mienie.
   Ludzie, zamieszkujący dane budynki, przez lata przyczyniali się do utrzymania obiektu w stanie nadającym się do użytku, wnosili opłaty dzięki którym można było przeprowadzać remonty czy doprowadzać media. W przypadku samego miasta Warszawy dochodzi jeszcze aspekt odbudowy bez której przedmioty roszczeń nie istniały by w ogóle.
   W związku z powyższym, mając na uwadzę najwyższy interes społeczny i poczucie sprawiedliwości, wnosimy tak jak powyżej.

   https://pl-pl.facebook.com/partia.zmiana

  • „Настоящая свобода имеется только там где…человек не дрожит за то,что завтра можнт потерять роботу,жилище,хлеб”

   И.В.СТАЛИН

 4. Nie można mieć żadnych złudzeń jeżeli chodzi o Ukrainę

  Trzeba się przygotować na najgorsze z Ukrainą, czy też tym co po niej pozostanie po tej wojnie domowej, którą toczy jej oligarchia wspierana przez nacjonalistów z własnym narodem, historią i zdrowym rozsądkiem.

  Jeżeli się posłucha tego, co mówią ukraińscy nacjonaliści i inni przedstawiciele nurtów skrajnych i radykalnych, w tym także szanowani na znacznej części Ukrainy potomkowie przywódców ukraińskich organizacji niepodległościowych, które walczyły w trakcie ostatniej wojny m.in. po stronie niemieckiej, nie można mieć złudzeń. Nie można mieć żadnych złudzeń jeżeli chodzi o Ukrainę, ponieważ to co dzisiaj mówią głośno radykalni nacjonaliści i faszyści, jutro przejmie znaczna część ulicy. Siła propagandy wykorzystywanej do zwrócenia społeczeństwa przeciwko jego części na Wschodzie i przeciwko Rosji, będzie z całą mocą poszukiwała nowego wroga, ponieważ propagandyści potrzebują celów, żeby uzasadniać swoje istnienie….

  dalej https://obserwatorpolityczny.pl/?p=42995

  • „Siła propagandy wykorzystywanej do zwrócenia społeczeństwa przeciwko jego części na Wschodzie i przeciwko Rosji,…”. -

   — Ja tu nie jestem takim pesymistą. Wojna przeciw Rosji spowodowałaby zajęcie Kijowa przez rosyjską armię w ciągu kilku dni i upadek kijowskiej junty. Reżim o tym wie i nie dopuści do bezpośredniej konfrontacji (chyba, że na drugiej półkuli orzekną inaczej).

 5. Lis puścił tweeta, że na „żydo-bandero-pisowskim portalu” zamieszczane są reklamy „singielek z Ukrainy”.

  Antyweb wyjaśnia: „Reklamy Google dopasowują się do tego, co Pan ostatnio oglądał lub szukał w sieci” :)
  Weźcie to pod uwagę także na naszym portalu, bo dość często dostajemy pretensje, że „puszczamy nieracjonalne reklamy”. Nie puszczamy, same się puszczają – za Waszymi preferencjami ;)

  http://antyweb.pl/tlumaczymy-redaktorowi-lisowi-jak-dzialaja-reklamy-google/

 6. Choroby Na Sprzedaż Dokument z Lektorem PL

  „Choroby na sprzedaż” ujawniają sensacyjne fakty na temat praktyk biznesu farmakologicznego. Dokument jest wynikiem połączenia dziennikarskiego śledztwa oraz wywiadów z ekspertami: lekarzami, redaktorami pism medycznych, biegłymi sądowymi, specjalistami od marketingu, przedstawicielami organizacji pozarządowych i byłymi pracownikami koncernów farmaceutycznych. Zdaniem autorów dokumentu koncerny farmaceutyczne częściej niż leki sprzedają nam dziś choroby. Przy mniej lub bardziej aktywnym udziale ekspertów oraz służby zdrowia wpaja się nam potrzebę zażywania kolejnych medykamentów, mających kurować fikcyjne przypadłości. Nowoczesna farmakologia zamieniła się w biznes, w którym nauka spełnia funkcję usługową. Jednak zamiast szukać skutecznych leków na prawdziwe plagi trapiące ludzkość, takie jak rak czy cukrzyca, przemysł farmaceutyczny zajmuje się dziś nabijaniem sobie kabzy w łatwy sposób. Od ponad 30 lat sprzedaje leki na choroby, które wcześniej nie istniały. Jednym z przykładów jest przedmiesiączkowe zaburzenie dysforyczne (PMDD), czyli nieprzyjemne podenerwowanie, które większość kobiet odczuwa tuż przed okresem. Wystarczyła seria artykułów w prasie medycznej, a dolegliwość znana od zarania ludzkości doczekała się oficjalnej medycznej kategorii diagnostycznej. Jednocześnie koncerny farmaceutyczne przedstawiły cudowny lek przynoszący ulgę w PMDD. Był nim doskonale znany antydepresant Prozac, tyle że sprzedawany pod inną nazwą i w postaci pigułek o innym kolorze. Przy okazji zaś jego cenę podniesiono czterokrotnie. W końcu żadna kobieta nie będzie go zażywać codziennie…

  https://www.youtube.com/watch?v=ikMSgdK7IAw

  • Jest dużo gorzej, celowo trują na podstawie ‚badań’:
   borelioza (choroba z Lyme), mykoplasma, SM, Parkinson i inne, a ludzie się męczą i płacą i płacza:

   ==Mikoplazma i choroby neurologiczne

   I. CHOROBOTWÓRCZA MIKOPLAZMA

   „Dozbrojony” pospolity czynnik chorobotwórczy

   Istnieje 200 gatunków mikoplazmy. Większość jest nieszkodliwa i nie powoduje żadnych uszkodzeń, jedynie cztery lub pięć z nich są chorobotwórcze. Mycoplasma fermentas (szczep incognitus) pochodzi prawdopodobnie z jądra bakterii Brucella (pałeczka brucelozy). Ten czynnik chorobotwórczy nie jest ani bakterią, ani wirusem – jest mutantem bakterii Brucella i wirusa wisny (choroby owiec irlandzkich), z którego mikoplazma została wyekstrahowana.

   Patogeniczna mikoplazma była kiedyś zupełnie nieszkodliwa, lecz prowadzone od roku 1942 do chwili obecnej badania nad bronią bakteriologiczną doprowadziły do powstania jej znacznie bardziej zabójczej i infekcyjnej formy. Badacze wyekstrahowali ją z bakterii Brucella i zredukowali czynnik chorobotwórczy do formy krystalicznej. „Uzbroili” go i testowali na niczego nieświadomym społeczeństwie Ameryki Północnej.

   Dr Maurice Hilleman, główny wirusolog spółki farmaceutycznej Merck Sharp & Dohme, stwierdził, że nosicielami tego czynnika chorobotwórczego są praktyczne wszyscy mieszkańcy Północnej Ameryki, a niewykluczone że większość ludzi na świecie.

   Wbrew błędnym doniesieniom od czasu drugiej wojny światowej ma miejsce znaczny wzrost przypadków zachorowań na wszelkie rodzaje degeneracyjnych chorób układu nerwowego, który nasilił się szczególnie w latach siedemdziesiątych, wraz z pojawieniem się nie znanych dotąd chorób, takich jak syndrom chronicznego zmęczenia i AIDS. (….)

   http://www.arkadia-polania.pl/mikoplazma-i-choroby-neurologiczne.php

 7. Nowości z KRLD – lipiec 2016

  Co jest najbardziej potrzebne państwu, w którym ludzie głodują? Takiemu państwu najbardziej potrzebne jest muzeum przyrody, m.in. z działem Mezozoik, w którym na zwiedzających porykują dinozaury, przebierające przy tym łapami. No i oczywiście potrzebna jest też fabryka wody mineralnej.
  Znów minęły dwa miesiące i pora na wizytę w KRLD, w ramach walki z systemem jankeskich kłamstw. Pora tym bardziej stosowna, że w Pjongjangu, stolicy Korei Północnej, otwarto właśnie nowe Muzeum Przyrody. Jest to przepiękny obiekt (35 tys. mkw powierzchni).
  Obok nowego muzeum znajduje się centralny ogród zoologiczny, który przy tej okazji zrewitalizowano. Na filmie, który proponuję (link https://www.youtube.com/watch?v=SbVVTLSOg_M ), przez pierwsze 20 sekund trwa część oficjalna, a potem są prawie cztery minuty zwiedzania muzeum i zoo. Nikt nic nie mówi. Sam obraz. Warto obejrzeć. Poziom obiektów światowy.
  Fabrykę wody mineralnej (link https://www.youtube.com/watch?v=vHeFI8epuJw ) warto obejrzeć, ale dużo ciekawsza jest relacja z fabryki odzieżowej (link https://www.youtube.com/watch?v=qE53-U_OKL0 ). Nie znam koreańskiego, ale warunki pracy szwaczek można ocenić i bez znajomości języka. Warto też zwrócić uwagę na inny szczegół. Szwaczki mają odsłonięte ramiona, co pozwala ocenić ciężar ich ciał. Nie udało mi się wypatrzyć ani jednej szwaczki z niedowagą.
  Swoją drogą, to trudno mi zrozumieć, że są tak naiwne lemingi, które wierzą w jankeską propagandę, że firmy z tzw. Zachodu są ….

  Dalej… http://www.prawica.net/4875

  • wideo

   Teraz majowe aktualności (tylko pierwszy materiał jest z 29 marca, bo nie załapał się do marcowych nowości, a wart jest obejrzenia).
   Pierwszy materiał to film o Pałacu Nauki i Techniki (w oryginale Świątynia nauki i techniki). Zacznę od tłumaczenia napisów (należy mieć jednak ograniczone zaufanie, bo nie znam rosyjskiego):
   0:31 – Świątynia nauki i techniki
   0:36 – Świątynia nauki i techniki, będąca świątynią ogólnonarodowej edukacji, znajduje się na wysepce Suk, na malowniczej rzece Taedong.
   0:44 – Świątynia nawiązuje kształtem do budowy dużego atomu, symbolizując w ten sposób świat nauki. Łączny obszar zabudowy to ponad 106,6 tys. metrów kwadratowych.
   0:52 – Wydaje się, że makieta wznoszącej się z Ziemi rakiety nośnej ISZ, ustawiona w centralnym holu oznacza, że to świątynia nauki.
   1:00 – Świątynia składa się z ogólnej „elektronicznej” biblioteki i rejonu pokazu.
   1:19 – Na jego wewnętrznej części są miejsca pokazu osiągnięć nauki i techniki z różnych dziedzin, włączając zastosowania nauki i techniki,
   1:27 – gabinet wykrywania drgań sejsmicznych i laboratorium wirtualnej nauki, a na odkrytym terenie – dział energii przyszłości,
   1:34 – oddział gier naukowych i inne miejsca pokazu osiągnięć nauki i techniki.
   1:41 – Na miejscach pokazu osiągnięć nauki i techniki z różnych dziedzin wystawiono eksponaty z operacyjnymi,
   1:53 – reagującymi i ruchomymi obiektami.

   ….. dalej http://www.prawica.net/4422

  • …W KRLD opieka nad dziećmi jest na wysokim poziomie a nad dziećmi z ciąż mnogich (od trojaczków wzwyż) na szczególnie wysokim. Dlatego gdy w 2005 roku trojaczki przyszły na świat, to ich rodzice otrzymali piętrowy domek, by rodzina miała odpowiednie warunki mieszkaniowe….

   • ~janex

    „Nowości z KRLD – lipiec 2016″;
    „W KRLD opieka nad dziećmi”. -

    — Przychodzą nowe wieści z KRL-D. Wreszcie :)

 8. ~konik

  „Choroby Na Sprzedaż”. -

  — No cóż, taki jest wynik nieograniczonego ‚wolnego rynku’.
  To jest dzisiaj… A co jeszcze wymyślą?

 9. Nie powinniśmy proponować Białorusi, a już tym bardziej narzucać jej, jakiejkolwiek drogi rozwoju, zwłaszcza że Polska nie ma w tym zakresie nic sensownego do zaoferowania.

  Nasze projekty dla Białorusi w uproszczeniu wyglądają tak: Musicie porzucić prawosławie, bo to psia wiara. Powinniście dołączyć do kościoła katolickiego. Musicie zrezygnować z używania języka rosyjskiego. Musicie też zrezygnować z cyrylicy i przejść na alfabet łaciński. W nagrodę zrobimy wam bezrobocie na poziomie 25%, zabierzemy wsparcie na dzieci, pogorszymy warunki mieszkaniowe, ograniczymy dostęp do służby zdrowia, podniesiemy wiek emerytalny i zmniejszymy emerytury etc. Nie będziecie też mogli, jako państwo, decydować o swych sprawach. Będziecie wykonywać polecenia usraela…

  czytaj.. http://www.prawica.net/4775

 10. Jednym z kluczowych dokumentów potrzebnych do zrozumienia tego się ta dzieje od 2002 r. jest „Clean Break: Securing the Realm” napisany przez zespół (w tym Natanjahu) mniej więcej tych samych zbrodniarzy – Project for the New American Century – stojących za innym kluczowym dokumentem „Rebuilding American Defenses”.

  Opublikowany krótko przed zamachami 11/9 „RAD” mówi jasno o potrzebie „katalizującego wydarzenia na miarę nowego Pearl Harbor”, które przyśpieszyłoby nadejście nowej ery całkowitej światowej hegemonii USA.

  Jest też tam mowa o potrzebie wykorzystania broni biologicznych ukierunkowanych na konkretne genotypy, np. azjatycki. Jeden z chińskich generałów kiedyś publicznie stwierdził, że ptasia grypa jest taką właśnie bronią. Polecam poczytać historię laboratoriów w Fort Detrick w USA, oraz innych amerykańskich w Gruzji – pisali o tym świetnie ludzie z Veterans Today (sporo ich tekstów przetłumaczyła, Ola Gordon, za co należą jej się wielie podziękowania).

  Swoją drogą zbliża się rocznica zamachów, ciekawe czy Rosjanie ujawnią dowody, którymi już postraszyli krótko na portalu „Prawda”….

  Warto przypomnieć świetny tekst Corbetta (tłumaczenie moje):

  https://pokojnaziemi.wordpress.com/2015/10/18/zamachy-11-wrzesnia-wyjasnione-w-5-minut-link/

 11. Szukałem dobrego (tzn. szczerego a nie propagandy sukcesu na zamówienie jakiegoś zbrodniczego stink-tanku atlantystów) opracowania nt. losów wielkich obietnic (które jeszcze bardzo dobrze pamiętam) wygłaszanych zaraz po 1989 r. nt. olbrzymiego transferu zachodniego „know-how” do „wyzwolonej” Polski. Jakoś nie za bardzo skutki tego rzekomego transferu widzę w naszym kraju, IMHO.

  Niestety nic nie znalazłem i będę wdzięczny za namiary na dobre ogólnodostępne materiały.

  Pozdrawiam

 12. ==Beniamin Fulford, 29.08.2016
  .
  Niemiecki rząd zdecydowane zerwał z mafią Chazarów i nakazał swoim obywatelom gromadzić żywność na 10 dni w przygotowaniach do wojny o niepodległość, zgodnie ze źródłami CIA i MI6. Niemiecki rząd mobilizuje 600.000 członków milicji w przygotowaniu do tej wojny. Impulsem dla tej mobilizacji była prośba od kontrolowanego przez Chazarów rządu USA, aby Niemcy zaakceptowały atak masowej fałszywej flagi na ich terytorium jako pretekst do totalitarnej władzy Chazarów. Niemcy zdecydowali się odrzucić tę prośbę i zamiast tego sprzymierzyli się z Rosjanami i efektywnie połączyli z Wielką Brytanią i Turcją.
  Informacje te mogą zostać potwierdzone w serii niemieckich sprawozdań rządowych widoczne w mediach korporacyjnych. Należą do nich prośba o robienie zapasów żywności, oświadczenie niemieckiego ministra spraw zagranicznych, że Niemcy muszą współpracować z Rosją i oświadczenie ministra gospodarki, że umowa handlowa TTIP nie wejdzie w życie.
  .
  Innym wyraźnym sygnałem, że sprawy nie toczą się normalne jest to, że prezydencka kandydatka Chazarów, Hillary Clinton jest zbyt wystraszona, aby spotkać się rzeczywistymi, prawdziwymi ludźmi i zaczęła używać zielonej bariery [przezroczystej i prawdopodobnie kuloodpornej oddzielającej ja od ludzi, z obawy, że zostanie aresztowana przez obywateli, lub zastrzelona, ponieważ jest na liście Białego Smoka - kr] i nagrywa przemowy swojej kampanii wyborczej. To dlatego, że osoby na liście nagród w złocie wydanej przez Białego Smoka znikają z widoku publicznego, jeden po drugim {chowają się – kr].
  http://www.ascensionwithearth.com/2016/08/benjamin-fulford-update-august-29-2016.html

  Mój komentarz na FB, 28. 08.2016
  Nasza Rodzina Gwiezdna kilkakrotnie już uratowała Ziemię przed zniszczeniem w ostatnich latach, więc i tym razem nie pozwoli na wojnę. Obecnie mamy wcześniej zapowiadane coraz większe konflikty konieczne dla przebudzenia ludzkości [przez następny rok lub półtora?]. Powyższy komunikat jest dla informacji, a nie dla wywoływania strachu. Utrzymujmy w sobie Światło i równowagę tak potrzebną dla innych.

  Die Welt, 26.08.2016. Popularność Władimira Putina w Republice Czeskiej wzrosła i może teraz być wyższa niż Angeli Merkel, która ma stale spadające ratingi, powołując się na dane z ostatnich sondaży. Gazeta doniosła, że zaledwie rok temu ponad 70 procent Czechów powiedziało, że ufali niemieckiej kanclerz. Jednak ostatni sondaż przeprowadzony w związku z trwającą wizytą Angeli Merkel w Republice wykazał, że poziom wsparcia spadł do zaledwie 18 procent.

  Sputnik: Merkel w Pradze, rozczarowanie i zakłopotanie. http://pl.sputniknews.com/opinie/20160826/3773729/angela-merkel-wizyta-w-pradz.html
  .
  Simon Parkes, 25.08.2016 – Niemiecki rząd powiedzial obywatelom, aby zrobili zapasy wody i żywności do 10 dni. Bierze się pod uwagę utworzenie armii obywatelskiej. Prawdziwy tego powód jest ostrożnie utajony w mediach, które mówią, że powodem jest terroryzm i musimy zrobić zapasy i rozpocząć pobór do wojska. To jest nonsens, gdyż do tej pory nie było o tym mowy w obliczu terroryzmu. Prawda jest taka, że negatywni iluminaci w USA poinformowali rząd niemiecki, ze chcą zrobić fałszywą flagę lub atak na niemiecki obiekt. Niemcy zamiast użyć dyplomatycznych kanałów, wyszli publicznie w mediach, mówiąc „jeśli nas zaatakujecie, jesteśmy gotowi. Zrobimy pobór do wojska, dostarczymy wodę i żywność dla naszych obywateli”. Użyli taktyk Putina, bo on by tak zrobił. Mają nadzieję, że Amerykanie sie wycofają. Sytuacja dla całej Europy jest poważna. Londyn i Kalifornia są także potencjalnymi celami. To nie ma nic wspólnego z terrorystycznymi atakami głównego nurtu, ale z fałszywymi flagami w próbach wywołania 3 Wojny Światowej. Musimy być silni i nie dopuścić do tego. Takie mam informacje na tę chwilę (tłum ze słuchu: Krystal).

  • Niemcy od dawna dążyli do wyrwania się dzięki Rosji spod de facto OKUPACJI ich kraju przez NATO, czyli zbrojne ramię imperium Brytyjskiego z kwaterą główną w City of London.

   Niemcy nadal nie mają konstytucji, a ich władze podlegają wciąż alianckim zarządcom z Supreme Allied Command, czyli de facto Londynowi.

   Porozumienie Niemcy-Rosją jest tym czego bandyci z City of London, Waszyngtonu i TelAwiwu bali się od dawna jako jedynej siły zdolnej przeciwstawić się ich zbrodniczemu światowemu imperium.

   Dlatego w Polin sponsorowali agenturę, która po 1989 zaczęła za odpowiednim wynagrodzeniem straszyć Polaków „rosyjsko-niemieckim kondominium” i uprawiać absurdalną, skrajną, idiotyczną anty-niemiecką, anty-rosyjską, i anty-polską i pro-brytyjską propagandę odwołując się do najgorszych instynktów, do jawnych kłamstw, do perfidnych pomówień, do prymitywnych odruchów motłochu.

   Oczywiście głównym narzędziem tej agentury były się marionetki PiSu, który został stworzony w tym właśnie celu. Jednym z naczelnych agentów satanistów i pedofilów z city of London jest Richard Czarnecki, co łatwo sprawdzić śledząc jego absurdalne wypowiedzi.

   Mądrzy Niemcy przerzucają się też z pejszbuka na VKontakte.

   Ten kto najbardziej pluje na Niemcy i Rosję jest największym zdrajcą Polski, teraz widać to coraz wyraźniej.

   Przy okazji warto zauważyć, że ponieważ Imperium Brytyjskie nie może już liczyć na swoich niektórych wasali (USA, a dokładniej rząd Obamy, od listopada 2012; Turcję od sierpnia tego roku) to samo zaczyna zbroić się na potęgę, i przerzucać broń na swoje przyczółki na BW zwane dla niepoznaki „państwami” (Izrael, Barbaria Saudyjska, Bahrajn, Katar, ZEA), którymi tak naprawdę nigdy nie były.

  • ~dron67

   „Niemiecki rząd zdecydowane zerwał z mafią Chazarów…”. -

   — Tam dzieją się różne rzeczy, pozytywne i negatywne. Jest w Niemczech silna opozycja antyamerykańska i prorosyjska. Niemcy wiedzą, że ich gospodarka jest uzupełniająca się z rosyjską. Nie chcą wojny i nie wszyscy dają się nabrać na propagandę rządu i mainstreamu.
   A co będzie? – Poczekajmy…

 13. Z pl.sputniknews.com/:

  „Prezent Zuckerberga zapewni papieżowi internet bez zakłóceń

  Założyciel serwisu społecznościowego Facebook Mark Zuckerberg podczas wizyty we Włoszech podarował papieżowi Franciszkowi w prezencie model drona zasilany energią słoneczną, który zapewnia dostęp do internetu nawet w najbardziej odległych zakątkach świata. Wczoraj założyciel popularnego portalu społecznościowego razem z żoną Priscillą Chan odbył audiencję u papieża.
  „Mówiliśmy o dużym znaczeniu komunikacji między ludźmi, zwłaszcza w częściach świata, gdzie nie ma internetu. Daliśmy mu w prezencie model Aquila, naszego drona zasilanego energią słoneczną, który umożliwia podłączenie się do internetu w miejscach, gdzie go nie ma” — napisał Zuckerberg na swojej stronie w Facebooku”.

 14. ==Polska została podzielona przez czterech oprawców
  Posted on Sierpień 29th, 2016 by Robert in Polska kolonia

  kolonizacja Polski

  Prawdą jest ciągłe pragnienie żydów przywrócenia na terenie Polski Judeopolonii. Projekt sprzed pierwszej wojny światowej, stale rozbrzmiewa w żydowskich uszach.

  Jednak nie bądźmy naiwni. Nie tylko żydzi chcą przejąć władzę nad Polakami.

  Do niedawna byliśmy pod rosyjskim butem, teraz przechodzimy pod amerykańskiego buta. Od lat dziewięćdziesiątych jesteśmy pod butem korporacji farmaceutycznych, kolejny niewolniczy but to ekonomia i system międzynarodowej finansjery. W mediach od dekad ponad 80% prasy jest w rękach niemieckich.

  Wdeptywanie Polaków w ziemię trwa od wieków. Nasz kraj jak prostytutka przekazywany jest z rąk do rąk.

  Jeżeli policzymy tylko duże grupy wpływu, to rozbiór naszego państwa został dokonany przez czterech zaborców:

  pierwszy to system finansowo-kredytowy międzynarodowego żyda, czyli przejęcie kontroli nad złotówką, NBP, podażą pieniądza, finansowaniem gospodarki, monopolem nad nowym pieniądzem wrzucanym jako kredyt w gospodarkę, kreacją kredytów, odsetkowością. To jest powód olbrzymiego zadłużenia kraju. Polska gospodarka dochodzi do ściany. Rząd PiS-u ma coraz mniej możliwości zdobycia dodatkowych dochodów, bez których dokona zapaści ekonomicznej. Cały czas musi klękać przed bankierami, aby ich instytucje wykupywały obligacje skarbowe. Wcześniej poszczególne partie rządzące klękały przed bankierskimi: MFW i Bankiem światowym. Teraz jest czas obligacji. Kompletnie nie widać nawet za gęstą mgłą nadziei nad wdrożeniem nowej ekonomii. Wiąże się to walką z banksterką. Prezydent próbował, jednak poniósł całkowitą porażkę we wdrożeniu ustawy frankowej. Bankierzy górą!
  Drugi but to firmy farmaceutyczne. Na wzór amerykańskiego systemu wdrożono metody leczenia Polaków. Całkowicie wykluczono i zabroniono używania tanich, skutecznych, naturalnych metod leczenia. W szkołach medycznych narzucono korporacyjną medycynę, do tego stopnia, że lekarze nie mają wiedzy o naturalnych terapiach. Przez buta firm farmaceutycznych niepotrzebnie umiera setki tysięcy Polaków. Gdyby dopuszczono do gabinetów lekarskich i szpitali naturalne terapie, to bylibyśmy najzdrowszym narodem świata. Budżet państwa zaoszczędziłby miliony złotych na super drogie leki i szczepionki farmaceutyczne. Firmy farmaceutyczne górą!
  Trzeci but to amerykański. Bankierzy muszą zniszczyć Rosję i Chiny, aby wdrożyć system NWO. Bez niego całkowicie polegną. Dlatego na terytorium Polski instalują bazę antyrakietową, która może posłużyć do bezpośredniego ataku na Rosję. Polacy mogą być użyci, jak tarcze w wojnie pomiędzy bankierami, a Rosją i Chinami. Chwilowo but amerykański wpłynie pozytywnie na Polskę. Dzięki temu odrzucimy destrukcyjne wpływy rosyjskie z polskiej gospodarki i polityki. To jest powód odsunięcia SLD i PO od koryta rządowego. Teraz czas na amerykańską partie – PiS. Niewolnictwo polityczne górą!
  Czwarty but to media niemieckie. Politycy pozwolili na zagrabienie rynku medialnego w Polsce. To jest powód tak długiego wychodzenia z kłamstw: historycznych, religijnych, medycznych, politycznych, ekonomicznych. Media niemieckie górą!

  Polacy zostali oślepieni pisowską nadzieją. Politycy tej partii walczą tylko na jednym polu. Na obszarze, na którym dostali amerykańskie pozwolenie, czyli eliminują wpływy rosyjskie z polityki i gospodarki. Jest to bardzo ważna batalia, ale niezastopowanie jej w dogodnym momencie, zakończy się wojną na terenie Polski. Nie będzie to wojna światowa, tylko regionalna.

  Uważajmy na to co robi obecny rząd. Można powiedzieć, że walczą o suwerenność Polski. Grupa Wyszehradzka całkiem dobrze funkcjonuje.

  Jednak musimy rozumieć, że jest to mikroskopijna walka o niezależność Polski. Współczuję ludziom, którzy nie mają dostępu do prawdy lub nie chcą ją przyjąć. Są zmuszeni żyć w złudnej nadziei.

  Musimy to wykrzyczeć w internecie. Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, rząd Szydło nie walczą, a pielęgnują niewolnictwo: bankierskie, medyczne, medialne. Być może coś ruszyło w niemieckim bucie, jest jakiś optymizm, ale to wszystko jest takie ślamazarne, niespójne, że tylko niepoprawni optymiści dostrzegą światełko w tunelu.

  Jarosławowi Kaczyńskiemu polecam kupić duży budzik, aby obudził się, otrząsnął i dał sygnał do prawdziwych zmian. W końcu oni zamordowali mu brata.
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/polska-zostala-podzielona-przez-czterech-oprawcow/

 15. Mobilizacja 300.000 żołnierzy! ! !

  Rosja zmobilizowała Rezerwistów do Wojska po raz pierwszy od 1968 roku od czasu inwazji na Czechosłowację. Wczoraj 30 sierpnia, dziennikarze odkryli, że całkowita mobilizacja dotyczy 80 brygad. Około 10 brygad czołgistów, 30 brygad artylerii, 20 brygad karabinów i 20 innych brygad wsparcia. Więc razem daje to około 300 tysięcy mężczyzn.

  Według Pentagonu, nigdy nie było takiej mobilizacji w Rosji wcześniej. Doświadczeni urzędnicy Pentagonu określają to jako „zdumiewające!” Według dwóch niezależnych źródeł w Wywiadzie, różne źródła wskazują, że Rosjanie zamierzają podjąć działanie – ale nie są pewni, czy to działanie będzie na Ukrainie, w Syrii lub gdzie indziej. Jeden z urzędników powiedział: Obawiam się, że wielkość tej mobilizacji może oznaczać „wszystkie powyższe razem”.
  bo:
  – Rosja zmobilizowała także oddziały Gwardii Narodowej, oraz mobilizuje rezerwy w wielkości od 35.000 do 95.000 ludzi.

  – Rosja zapewniła, że będzie to wojna koalicji, wysyłając swoich sojuszników do granicy białorusko-polskiej. Koalicja ta obejmuje jednostki z Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Armenii, Tadżykistanu i Kirgistanu.(Od siebie dodam że te ćwiczenia przy granicy polskiej w okolicy Brześcia trwały od 23 do 27 sierpnia. Niby sie zakończyły ale niepokojące jest to że wojska tam pozostały )

  – Gdy policzy się to wszystko, Rosja i sojusznicy mają teraz coś w rodzaju pół miliona ludzi w pogotowiu na granicach Ukrainy, krajów bałtyckich oraz w Polski.

  Nigdy nie widziałem czegoś podobnego.

  Analitycy uważają, że Inwazja odbędzie się we wrześniu, po szczycie G-20 w Chinach. Twierdzą też, że Rosjanie mogą poruszać się z taką mocą, tak wielu żołnierzy i tyle zbroi, że Ukraina będzie zdobyta w ciągu kilku dni. NATO zaś będzie całkowicie niezdolne do niczego by cokolwiek z tym zrobić.

  Informacja streszczona
  za : Kod czasu
  na podstawie http://www.superstation95.com/index.php/world/1911

  A u nas błoga cisza.
  Wszak jesteśmy pod ”ochroną”.
  Dzieje się.

  • Atak ze strony Rosji nie za bardzo teraz sens bo prawie wszyscy w UE (oczywiście poza UK) mówią o zniesieniu sankcji:

   https://www.sott.net/article/326786-Hollande-says-Europe-seeks-to-end-anti-Russian-sanctions-as-soon-as-possible

   No chyba, że przygotowywana jest duża prowokacja fałszywej flagi – tylko czyim siłami? Przecież bandersynów aż tylu nie ma w siłach zbrojnych UPAdliny, najemnego zagranicznego bydła też..?

   W Europie aż tylu zmobilizowanych sił wroga – NATO – też nie ma.

   Jest sporo za to na Bliskim Wschodzie – do swoich kolonii Izraela, ZEA, Saudii, Bahrajnu, Kataru zbrodniarze z City of London „sprzedali” duże ilości sprzętu, sporo jest też tam najemnego ścierwa.

   Może właśnie aż tyle wojska rosyjskiego jest potrzebne – większość jako ekspedycja karna na Bliski Wschód, a reszta z tych 500 tysięcy do pilnowania flanki południowo-zachodniej, żeby NATO nic głupiego nie strzeliło do głowy..?

   • Podczas mojego dzisiejszego serfowania w sieci, znalazłem wiadomość, że Duda będąc ostatnio na Ukrainie, powiedział tam, że Rosja zostanie okrążona przez NATO. Nie podam źródła, to było na portalu Zwiezda, teraz znaleźć nie mogę w tych czeluściach netu :)
    Zatem podaję to jako plotkę.

    • ~lorenco
     ~All

     „… Rosja zostanie okrążona przez NATO”. -

     — Jest w zasadzie okrążona. Pociesza nas The Saker (w poprzedniej notce), że to okrążenie ma znaczenie raczej propagandowe, a nie militarne.

     Pół godziny temu opublikowałem nową notkę. Pośpiech nie pozwolił mi w ostatnich dniach na aktywność w dyskusji. Od jutra zwolnię nieco tempo publikacji.

     Pozdrawiam Komentatorów i Czytelników :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.