Pisze do mnie Andrzej Szubert – 06.08.2016.

Napisałem do Andrzeja Szuberta (nick: @opolczyk):

„Witam Pana :-)

Długo Pan nie daje znać o sobie, a ja nie pisałem, bo chciałem, by Pan odpoczął. Coś napisał kiedyś kpt. Michał Jarzyński o Pańskich problemach, a od przedwczoraj wiem z blogu na WordPress nieco więcej.

Jeśli ma Pan ochotę, proszę napisać parę słów lub zadzwonić po godzinie 10:00. Zamieściłbym Pański list na blogach lub streścił rozmowę telefoniczną. Ma Pan na pewno wielu życzliwych Czytelników, a ja… – Pan wie, że wysoko Pana cenię, a ponadto muszę powiedzieć, że ziarno przez Pana posiane, wydaje owoce na moich blogach.

Z serdecznym pozdrowieniem :-)

Zygmunt Białas”.

Andrzej Szubert zadzwonił do mnie, a ponadto napisał w e-mailu:

Witam Panie Zygmuncie,
faktycznie odpoczywam po kilku długich latach intensywnej publicystyki.
Przepraszam, że i do Pana nie wysłałem maila, w którym kilku znajomych powiadomiłem o moich ostatnich „kłopotach”. Choć myślałem o Panu, ale nie chciałem Pana w te sprawy wciągać. Może Pan naturalnie tamtego maila opublikować, a ja dodam jeszcze kilka innych szczegółów.
.
Moje „kłopoty” zaczęły się już kilka lat temu, gdy jeszcze byłem „Poliszynelem”. Najpierw były groźby:
https://piotrbein.wordpress.com/2011/04/22/ss-yny-groza-panstwu-szubertom-grypa666-wypowiada-nastepna-wojne-ss-ynom/
Później mieliśmy z żoną proces cywilny z opolskim odpryskiem gadzinówki Zionzeitung GW w tle:
https://piotrbein.wordpress.com/2012/07/02/brednie-michnikowszczyzny-ws-andrzeja-szuberta/
.
Proces żona i ja przegraliśmy, ponieważ dintojra w Opolu i „apelacyjna” we Wrocławiu uznały Gleicha za „nieagenta”:
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,14838600,Dawni_dzialacze__S__zaplaca_za__kapusia_SB___Szkalowany.html
Następnie Rafcio (syn Renka), wspierany przez gadzinówkę, ścigał mnie w tej samej sprawie procesem karnym, pełnym sądowych szykan:
https://www.monitor-polski.pl/czy-andrzej-szubert-stanie-przed-nazistowskim-sadem-kapturowym/comment-page-1/
.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/11/postepowanie-opolskich-sadow-cd/
Ale na koniec dziwnie „odpuścił”:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/01/dintojra-odpuscila-czyli-warto-jest-sie-bronic/
W tym jednak czasie miałem już ABW na karku:
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/05/terror-psychiczny-uprawiany-przez-abw/
.
Zakończyło się to przesłuchaniem przez niemiecką policję kryminalną:
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/26/no-i-mamy-moja-zona-i-ja-na-karku-niemiecka-policje-kryminalna/
Sprawa była idiotyczną prowokacją – ktoś wysyłał listy, grożąc zamachem na Tuska i podpisywał się moim (w zniemczonej formie) nazwiskiem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/26/no-i-mamy-moja-zona-i-ja-na-karku-niemiecka-policje-kryminalna/
.
Teściowa [mieszkająca w Polsce - przypis ZB] dzielnie znosiła te najścia, choć bardzo się o mnie martwiła. Miała już zaprawę w czasach PRL. Najpierw miała rewizję w domu (luty 1982 r.), gdy aresztowano Bożenę (ja wcześniej jeszcze byłem 7 miesięcy internowany). Następnie w kwietniu 82, dwa dni przed naszym ślubem (Bożena nadal siedziała w areszcie) SB zwinęła teściową z domu i na komendzie 6 godzin przesłuchiwała.
.
Interesowała ich tylko jedna sprawa – czy nasz ślub jest prawdziwy, czy fikcyjny, obliczony na wymuszenie zwolnienia Bożeny z aresztu. Mnie zresztą w tym samym czasie SB także w tej samej sprawie przesłuchiwała. Ostatecznie 22 godziny przed ślubem Bożenę warunkowo zwolniono z aresztu. Nigdy nie przypuszczała teściowa, że w „wolnej” Polsce będzie nachodzona przez nową bezpiekę – a tu masz… Sprawę z prokuraturą wrocławską opisałem już:
https://piotrbein.wordpress.com/2016/08/04/terror-panstwowy-w-polin-andrzej-szubert-zdalnie-szykanowany/
.
Dodam w tym miejscu – jeden z adresatów odpisał mi tak (fragment):… piszę tylko zdawkowo i zaznaczam tylko pewne tematy, nie będę się rozwodził, bo w 100% jestem przekonany, że ta korespondencja jest śledzona i czytana. Jestem prawie że sąsiadem Staszaka, i jest to menda jakich mało. Wszyscy pozostali wymienieni w poście są mi mniej lub bardziej znani. Cuchnie. Trzeba tu wymienić jeszcze szarą eminencję, być może najbardziej wpływowego z tego grona, biskupa wrocławskiego, czy też kogoś, kto może działać w jego imieniu”.

.

Odpisałem:

„Jacek, że Staszak to wyjątkowa gnida, wiem aż za dobrze. Krótko po otrzymaniu i nagłośnieniu mojego maila miało u niego miejsce rzekome podpalenie jego budy”:
http://www.niedziela.pl/artykul/6554/Podpalenie-w-Sulistrowiczkach

Przy czym „przypadkowo” ogień podłożono w dwóch, krótko wcześniej zakonserwowanych substancjami ogniotrwałymi miejscach (tylko te dwa miejsca zostały zakonserwowane przed ogniem) i „szczęśliwie” ktoś na plebanii akurat się obudził i ogień natychmiast ugaszono. Gnidy próbowały połączyć mój mail z „podpaleniem”.

.
Dodam, że policjant niemiecki nawet zadał mi pytanie (podsunięte przez wrocławską prokuraturę), skąd wysłałem maila do Staszaka i skąd wrzucałem teksty o nim (akurat wtedy był ów „pożar”). Odpowiedziałem mu, że zrobiłem to u siebie, w Pforzheimie, że mam na to dowody i że w podpalenie nie dam się wrobić:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/slectfo-slezansko-sulistrowickie-parodia-prawa/

Kuria wrocławska może stać za tym wszystkim. Miałem kiedyś krótką wymianę mailową z sekretarzem „metropolity” wrocławskiego. Bardzo mu się nie podobało, że papieża i arcybiskupa tytułowałem per „Pan”.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/14/alternatywny-list-otwarty-do-papieza-i-arcybiskupa-wroclawskiego/

Teraz, Panie Zygmuncie, zna Pan sprawę. Dziękuję Panu, że zainteresował się Pan nią. Może Pan to wszystko opublikować. U mnie nie będę sprawy upubliczniał. Zamknąłem blog i nie chcę robić z gęby wycieraczki. Serdecznie dziękuję za pamięć. Serdecznie pozdrawiam Pana i życzliwych mi Czytelników.

Andrzej.

PS. Przesyłam jeszcze skan pisma z prokuratury:

img20160728_12071943.jpg

* * *

Z. Białas: Podaję link do Pańskiego bloga:
https://opolczykpl.wordpress.com/

 

* * * * * * *

Jeszcze informacja z ostatniej chwili, przesłana przez blogera 1abezmetki:

Zamach na premiera ŁRL Igora Płotnickiego w Ługańsku, stan ciężki. W opinii Olega Cariewa, byłego marszałka parlamentu Noworosji, był to dobrze przygotowany atak. Na poboczu drogi eksplodowała mina, demolując samochód Płotnickiego. Wcześniej, ukraińskie MSW ostrzegło zarówno Płotnickiego, jak i Zacharczenko, że wobec torpedowania przez nich porozumień mińskich (???!!! – przypis ZB), prezydent Poroszenko zlecił ich eliminację. Dodajmy, że kilka dni wcześniej Zacharczenko znalazł się pod ostrzałem podczas inspekcji linii frontu. Szczęśliwie, doznał jedynie niegroźnej, kontuzji kręgosłupa:
http://svpressa.ru/accidents/news/153844/?cbtn=1

15 Komentarze

 1. Andrzejowi Szubertowi i jego żonie Bożenie należą się największe słowa uznania za działalność na rzecz wolnej Polski po jej bandyckim przejęciu po 1989 r. przez międzynarodową lichwę i ich namiestników na Polskę. Tyle co zrobił Andrzej Szubert dla wolnej Polski po 1989 r. nie zrobił nikt, a przynajmniej ja nic o takim kimś nie wiem.

  Prześladowania , które dotknęły Andrzeja Szuberta i jego rodzinę o których wzmiankowo piszę on w swoim liście, są najlepszym potwierdzeniem skuteczności jego działań na rzecz wolnej i niepodległej Polski. Chwała Tobie Andrzeju za to . Masz moje całkowite poparcie . Sprokurowane przeciwko Andrzejowi Szubertowi i jego żonie sprawy później lub wcześniej ujrzą światło dzienne, a ich sprawcy, w tym funkcjonariusze służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości staną przed prawdziwym obliczem sprawiedliwości w Polsce. Nie będzie zmiłuj !

  Andrzejowi Szubertowi i jego żonie życzę dużo zdrowia i spokoju na który zasłużyli sobie w sposób oczywisty.

  • ~Michał Jarzyński

   „Tyle co zrobił Andrzej Szubert dla wolnej Polski po 1989 r. nie zrobił nikt, a przynajmniej ja nic o takim kimś nie wiem”. -

   — Jest osobą, posiadającą ogromną wiedzę, tę prawdziwą wiedzę. Mówiłem mu dzisiaj, że nie będę go nachodził. Niech jeszcze odpocznie, ale wiem, jestem przekonany, że będzie pisał następne świetne teksty, a ja będę z nim współpracował :)

  • ~Tiamat

   „Michal Jarzynski – jest Ok.” -

   — Tak, jego postawa pozwala mi wiele zrozumieć w sprawach PRL i III RP.

 2. Terroryzm stymulowany przez amerykańskie i izraelskie służby specjalne destabilizuje te społeczeństwa, przygotowując podłoże pod wojnę domową pomiędzy muzułmanami i rdzennymi mieszkańcami.. Do aktywizacji islamskich psychopatów używane są wyrafinowane metody, takie jak leki psychotropowe, hipnoza na odległość, stymulacja na drodze internetowej, itp. Materiał dowodowy dokumentujący wydarzenia dostarczany jest potem przez agentów, tak jak to było w przypadku Nicei i Monachium, gdzie nagranie filmowe przedstawił ten sam izraelski agent, „przypadkowo” znajdujący się w miejscach tych zajść.

  …. http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/133093,szybko-latwo-i-przyjemnie-w-iii-rp

  • „Terroryzm stymulowany przez amerykańskie i izraelskie służby”. -

   — Bardzo porządny tekst dr. Nowopolskiego. Dodam jeszcze jeden fragment:
   „III RP wyludnia się w dramatycznym tempie. Teraz pustkami świeci już nie tylko prowincja, ale także duże aglomeracje. Przylatując z zachodnich, tętniących życiem metropolii, rzuca się w oczy wyludnienie naszego kraju. Przy czym, proporcjonalnie, w lawinowym tempie, przybywa obcokrajowców”.

 3. Znów to robią na neon, udają parchy ŻE po zbanowaniu niemal wszystkich niezależnych (nikogo niet nikt nie pisze niemal prócz płatnych ) a że popularne to i licznikiem kręcą tak aby było nienaturalnie popularne i aby było na tajemniczych zielonych ludzików.
  STANDARD prostacki na parcharni24

  To samo robili z WPS a później za nic zbanowali.
  Jutro na liczniku 20koła i pytanie idioty parcha kto to zrobił.

  • Już jest 8500 a zostawią to na noc, jutro będzie aj waj ruskie to zrobiły.

   Te debile zawsze tak robią, wyjątek jak napompowali parchowi nathaniel zaledwie 5kilo to mu upuścii bo ktoś zauważył a un ich był przecie rerak -mocher.

   Tu są byli i będą ci sami cały czas tylko pod innymi nickami:
   Twój koleżka kłamca ,oszust REPSOL

   „Islam jako chroba psychiczna F 100″
   http://p21.neon24.pl/post/133096,islam-jako-chroba-psychiczna-f-100

   Wpis Repsola, „popieram, popieram, popieram” teraz już skasował, uny grają z tobą Białas jak i z innymi a nicki się pojawiają na zapotrzebowanie , próbowali i im spaliło na panewce ślady zacierają znów się kitrają,

   Prostacka do bólu parcharnia neon24
   A ty jeśli jeszcze raz napiszesz o uczciwości Repsola to uznam że żeś z parchami w zmowie.

   • ~janex

    10 minut temu było odsłon:
    — NEON 8 715
    — S24 = 3 893
    — Blog.PL = 3 665

    O ile mi wiadomo, te odsłony nie są naciągane. Również duże ilości są na dwóch pozostałych blogach. Skąd ta duża ilość? – Może zauważy ten wpis Jaszczyk8 i coś powie na ten temat. Według mojej wiedzy, moje notki (jak i B. Jeznacha, D. Kosiura,,,,) są popularyzowane przez grupę Jaszczyka na YouTube. Także ojciec moich dwóch uczniów linkował do moich notek na Twitterze.

    Repsol – Ja go nie bronię, nie piszę o nim, gdy nie jestem pytany. Jest faktem, że w sprawach uchodźców mam z nim diametralnie inne zdanie. To nas zresztą trochę podzieliło.

    • //10 minut temu było odsłon:
     — NEON 8 715//

     Widać wpis tumany widzieli i automat zastopowali aby nie było żem prorok.
     Juto miało być przecie „aj waj” 20kilo i parchate „kto tak zrobili” z WPS było to samo + kasacja nicków dziesiątkami.

     Wiem co piszę proszę mi wierzyć, a parchy24 mam rozpracowane w 90% niemal :)

   • Już Repsol zmienił wpis na inny ,a stary skasował
    Śmieszni są do bólu, Repsol ,kogutek-ojciec czy ex ex ex ex admin czy inny parch astra to to samo.

    To widać jak na dłoni a uny są idiotami jeśli myślą że nikt nie wie.

    Z odsłonami to panie Białas „logika” i historia ,przecież te debile znów to robią nie mając nic innego w zanadrzu.
    Zbanowali tych co mogli coś napisać i ocenę wystawić , ale się im kretynom nie zgadza to co by promować chcieli a parch ojciec-dyrektor-kogut wystąpił przecież z wnioskiem o skasowanie licznika poparł żydek ex admin.

    Parcharnia 24 CZYLI KOMEDIA.

    • ~janex

     Też mam jakąś wiedzę o tym, co działo się i dzieje w NE. Wyżej napisałem, co wiem. Poza tym logika mi podpowiada, że gdyby mieli moc majstrowania przy licznikach, to sobie by dokładali, a nie wrogom.

     Jeśli Marx i jego kompani dojdą do ponownego administrowania, to będzie to bardzo widoczne: po prostu moje notki wylecą w powietrze. Na razie są, a Repsol często wystawia je na pozycję pierwszą.

     Nie wiem, dlaczego muszę się tłumaczyć z tego, że piszę w NEon-ie. Tam pisze też B. Jeznach i on niczego nie tłumaczy. Po prostu pisze, jeśli Czytelnicy chcą czytać.

 4. W wielu artykułach próbowałem wykazać że terroryści którzy popełnili ostatnie zamachy terrorystyczne w Ameryce, w Europie i gdziekolwiek nie są motywowani żadnymi islamskimi wartościami i że klasa rządząca Imperium anglosyjonistycznego próbuje wytworzyć narrację „zderzenia cywilizacji” w której Zachód i świat islamski zmierzają do nieuchronnego zderzenia. Robią to w bardzo prosty sposób: znajdują psychicznie słabe i wykolejone jednostki na jakie zwykle polują sekty religijne i zaopatrują je w prowizoryczny światopogląd pseudo-islamski dla zracjonalizowania ich wyalienowania ze społeczeństwa i dostarczenia ideologicznego pretekstu do ataku na społeczeństwo którego tak bardzo nienawidzą. Przedstawiam prosty dowód tej hipotezy: jeśli spojrzycie na to co wiemy o sprawcach to zwykle ujrzycie rozwiązłych często homoseksualnych alkoholików, korzystających z usług prostytutek i angażujących się w inne aktywności kategorycznie zakazane w islamie. Często sprawcy nie otrzymali islamskiego wykształcenia i ich nowa religia jest wynikiem ekspozycji na media społeczne lub podróży do kraju zamieszkałego przez muzułmanów. Mówiąc prosto, rzekomi „islamscy terroryści” nie tyle są muzułmanami ile niezaadaptowanymi do społeczeństwa fajtłapami, sfrustrowanymi nieszczęśliwymi typkami o słabej psychice i żądzy odwetu.

  Za każdym razem kiedy to pisałem byłem oskarżany o „wybielanie islamu” czy zaprzeczanie oczywistości: że islam jest agresywny i że jest zagrożeniem dla zachodniego świata. Pierwszy zarzut to raczej argument ad hominem użyty w celu uniknięcia dyskusji i zdławienia domniemanej sympatii dla islamu. Ponieważ argumenty ad hominem nie mogą być podważone w dyskusji, skoncentruję się na drugim oskarżeniu: że islam stanowi zagrożenie dla świata Zachodu.

  Zacznijmy od podstawowych faktów. „Islam” jest bardzo zróżnicowaną religią która przez setki lat zaadaptowała się do bardzo różnych warunków od Maroko do Indonezji. Mówienie o „islamie” bez dodania jakiegoś zawężającego epitetu jest nonsensem. Tak jak nieuczciwe byłoby utożsamienie prawosławnych chrześcijan z krzyżowcami-papistami (chociażby dlatego że pierwsi także byli ofiarami tych drugich), tak samo rażąco nieuczciwe jest wrzucenie do jednego worka świrów Takfiri (https://pl.wikipedia.org/wiki/Takfir, Takfiri to osoba oskarżająca o odstępstwo od wiary) z Daeshu czy al-Qaidy z, dajmy na to, szyitami tylko dlatego że w tym przypadku ci drudzy byli ofiarami pierwszych.

  Ponadto ten bojowy islam z którym mamy dzisiaj do czynienia jest bardzo odmiennym, unikalnym rodzajem islamu. Ponieważ nie jestem muzułmaninem mogę mieć błędne wnioski (proszę muzułmańskich czytelników o korektę w razie potrzeby!), ale na tyle na ile rozumiem to bojowy islam który inspiruje al-Qaidę, Daesh i pozostałych świrów Takfiri, ma on korzenie w ideologii Muhammada Ibn Abd al-Wahhaba (Wikipedia to stężony syjonizm: https://pl.wikipedia.org/wiki/Muhammad_Ibn_Abd_al-Wahhab) i Muhammada ibn Sauda którzy wspólnie położyli fundamenty pod państwo Saudów. Ta ideologia, wahabizm, zapożycza sporo elementów z nauczania XIV-wiecznego uczonego ibn Tajmijji (https://pl.wikipedia.org/wiki/Ibn_Tajmijja), jej zasięg był początkowo ograniczony do plemion żyjących na Półwyspie Arabskim i miał nikły wpływ na świat muzułmański. Wahabizm był ograniczony tylko do Półwyspu Arabskiego przynajmniej do momentu kiedy Amerykanie zdecydowali się użyć go jako broni przeciwko Sowietom w Afganistanie (o czym później).

  Druga odmiana islamu inspirująca różnych terrorystów z Afryki północnej i Bliskiego Wschodu jest oparta na nauczaniu Sajjida Kutba (https://pl.wikipedia.org/wiki/Sajjid_Kutb), Egipcjanina którego idee miały decydujący wpływ na Bractwo Muzułmańskie które dzisiaj odgrywa istotną rolę w krajach takich jak Egipt, Turcja i wiele innych. Niektórzy próbują łączyć to co nazwałbym „kutbizmem” z IX-wiecznym charadżyzmem (https://pl.wikipedia.org/wiki/Charyd%C5%BCyzm) ale dla mnie to tylko sztuczka, kutbizm jest nowoczesną ideologią rozwiniętą w odpowiedzi na wyzwania współczesnego państwa świeckiego.

  Istnieją podstawowe różnice pomiędzy wahabizmem a kutbizmem (na przykład pierwszy jest reakcyjny a drugi bardziej progresywny) ale ich cechą wspólną jest fakt, iż obydwa mają charakter rewolucyjny. Ta cecha jest często przeoczana: rewolucyjny wahabizm i kutbizm są skierowane przede wszystkim przeciwko istniejącym społeczeństwom i krajom muzułmańskim a nie przeciwko reszcie świata.

  Argumentowałbym że tak jak wirus Ebola który istniał przez długi czas w ciemnych jaskiniach w Kenii, wirus wahabizmu pozostał zamknięty w pustyniach Królestwa Arabii Saudyjskiej aż jacyś opętańcy ze Stanów Zjednoczonych (prowadzeni przez Zbigniewa Brzezińskiego, niezłego maniaka) zdecydowali się na wypuszczenie wirusa wahabizmu przeciwko Sowietom w Afganistanie.

  To co zrobiła CIA:
  1) zjednoczyła różne islamskie grupy ekstremistyczne w jeden ruch,
  2) użyła pieniędzy Saudów i propagandy do ich zorganizowania, oraz
  3) zaopatrzyła ich w broń, mnóstwo broni.

  [na marginesie: oficjalna narracja mówi że to zadziałało i że CIA wypędziła Sowietów z Afganistanu. Osobiście nie kupuję tej wersji. Nie tylko reaganowscy „bojownicy wolności” nie zdołali pobić sowieckiej armii to jeszcze zabrało im cztery lata usunięcie Mohammada Najibullaha (1992) mimo że po wycofaniu się Sowietów (1988) pozostał osamotniony. Jeśli chodzi o Talibów to oni przejęli tylko Kabul w 1996 roku. Powodem wycofania wojska z Afganistanu przez Gorbaczowa był całkowity chaos w Związku Radzieckim a nie militarna przewaga Afgańczyków. CIA potrzebowała „zwycięstwa” i dlatego Zachód w ten sposób pamięta zakończenie tej wojny].

  Faktem jest że wojna w Afganistanie rzeczywiście po raz pierwszy zjednoczyła wielu bardzo różnych islamskich ekstremistów którzy uwierzyli że pokonali „ruskiego niedźwiedzia” i zdecydowali się odwrócić broń przeciwko różnym reżimom świata muzułmańskiego (BAAS lub szyickim) i zachodnim niewiernym. Problemem, który napotkali była duża odległość od zachodnich niewiernych i ich spora przewaga militarna nad Takfiri. Takfiri zdecydowali wtedy że będą walczyć tylko z tymi słabymi:

  1) Rosjanami w Czeczenii podczas ery Jelcyna (z dyskretnym wsparciem anglosyjonistów i większości świata muzułmańskiego),
  2) Serbami w Bośni (z pełnym wsparciem NATO i całego świata muzułmańskiego).

  Kiedy Putin doszedł do władzy wahabici zostali pobici w Czeczenii a w Bośni (później w Kosowie) nie byli w stanie pokonać Serbów i musieli polegać na zmasowanej interwencji NATO. W rzeczy samej okazało się że Takfiri są w stanie osiągnąć militarny sukces tylko z bezpośrednim wsparciem Stanów Zjednoczonych lub NATO (Libia, Syria). Najbliżej zwycięstwa Takfiri byli w Iraku gdzie mogli wykorzystać konflikty wynikłe z wypędzenia Saddama Husajna. W Syrii Daesh miał pełne wsparcie USA, UE, Turcji, Kataru, Arabii Saudyjskiej i ich wykonawców.

  Dlaczego to jest ważne?

  Z dwóch powodów: po pierwsze powinniśmy zrozumieć że zagrożenie, z którym mamy do czynienia to nie „islam” tylko mała część świata islamskiego. Po drugie, w tej części zajmiemy się resztą świata islamskiego, zwłaszcza tą osłabioną interwencją wojskową Zachodu.

  Zrozumienie natury zagrożenia nie oznacza jego pomniejszania. Zagrożenie wahabitów jest rzeczywiste i rośnie z każdym rokiem ponieważ Zachód chce go używać przeciwko tym krajom, które opierają się Imperium anglosyjonistycznemu. Nawet gorzej, rządzący Imperium używają teraz wahabitów do wykreowania kryzysu we własnych państwach ponieważ wierzą to pozwoli im zachować władzę. Innymi słowy problemem nie są wahabici ale liderzy Imperium anglosyjonistycznego używający wahabitów wewnątrz i na zewnątrz Imperium. Co jest groźniejsze, wahabizm aktualnie rozmywa tradycyjny islam w wielu częściach świata. W rzeczywistości większość krajów muzułmańskich jest obecnie zagrożonych przez wahabickich rewolucjonistów, oczywiście stało się to z walną pomocą Saudów oraz ich anglosyjonistycznych patronów którzy nie zrobili absolutnie nic aby przeciwdziałać terroryzmowi a jedynie werbalnie potępiają cały islam który ma być zagrożeniem dla zachodniego świata i demokracji.

  Utożsamiając Takfiri z całym światem islamskim Imperium permanentnie prowokuje 1,6 miliarda muzułmanów na świecie mimo że olbrzymia większość z nich nie ma nic wspólnego z wahabizmem a często są ofiarami zbrodni popełnianych przez wahabitów. Różne odmiany tradycyjnego islamu są dzisiaj zagrożone z dwóch stron: raz przez wariatów wspieranych przez Saudów i motywowanych wahabizmem a z drugiej strony przez Zachód prowadzący kulturową i ideologiczną wojnę z islamem jako religią i modelem cywilizacyjnym.

  Wahabizm może być pokonany tylko w dokładnie przeciwny sposób: w drodze zmasowanego ataku na obłąkanych terrorystów oraz przez udzielenie wsparcia i ochrony dla nie-wahabistycznych form tradycyjnego islamu. To właśnie zrobił Putin i Kadyrow w Czeczenii i to właśnie próbuje robić Asad w Syrii. Ta strategia implikuje całkowitą zmianę myślenia na Zachodzie i wymaga wykonania dwóch kroków, których Zachód kategorycznie odmawia:

  1) zabicia jak największej liczby terrorystów (zamiast używania ich jako narzędzia przeciwko wrogom)
  2) uznania tradycyjnego islamu jako najpotężniejszej broni przeciwko wahabitom.

  Wojna w Czeczenii pokazała że Rosja potrafi zabić mnóstwo wahabitów ale tylko muzułmanie mogą zabić tą ideologię.

  Żadne z powyższych nie wymaga popierania czy współczucia do islamu. Twierdzę że wyłącznie chłodna logika wskazuje że najgorszym sposobem walki z wahabizmem jest uznanie za problem całego islamu. W rzeczywistości śmiertelny wirus wahabizmu zaraził ciało islamu i cały czas się rozwija. Jeśli ten proces będzie trwał to islamskie ciało po prostu umrze i zostanie zastąpione pandemią wahabizmu która stanie się zagrożeniem dla całej planety. Nie zapomnijcie że wahabizm jest śmiertelnym zagrożeniem dla każdego, muzułmanina i niewiernego i nie można z nim negocjować. Kiedy lider Hezbollah szeik Hassan Nasrallah mówi o wahabistycznych wariatach jako o demonach to naprawdę ma rację. Jeśli „umiarkowani” terroryści mordują 12-letnie dzieci i używają broni chemicznej przeciwko cywilom to trudno sobie wyobrazić co mogą robić bardziej zdecydowani zbóje.

  Zachód stoi na rozdrożu: może nadal prowadzić wojnę „zderzenia cywilizacji” z całym światem islamskim i ją przegrać lub doznać olśnienia i zrozumieć że jedyną bronią przeciwko Takfiri jest świat muzułmański. W obydwu przypadkach Rosja ma dużo lepszą pozycję. Po pierwsze jej siły bezpieczeństwa mają doświadczenie ponad 35 lat walki z Takfiri. Po drugie, Rosja może polegać na swojej islamskiej społeczności w obronie Rosji i prawdziwego islamu. W odróżnieniu od Rosji anglosyjonistyczny Zachód zdołał wyalienować większość muzułmanów i może polegać tylko na pomocy swoich izraelskich patronów (mając takich przyjaciół kto potrzebuje wrogów?).

  Przypuszczam że osoby ziejące nienawiścią do islamu będą mnie wyzywać na różny sposób i oskarżać o bycie muzułmańskim propagandystą. W porządku. Powiem im tylko: „bawcie się dobrze przegrywając wojnę z całą religią!”. Tym zdolnym do myślenia przedstawiam porównanie: byk podczas korridy umiera bo stracił swoją siłę i energię goniąc za kawałkiem czerwonej szmaty zamiast brania na rogi torreadora który ją trzymał.

  Jesteście bykiem. Czerwona szmata to anglosyjonistyczny opis islamu. Torreador to Imperium Anglosyjonistyczne. Wasz ruch.

  The Saker

  http://thesaker.is/the-counter-terrorist-corrida-opposing-the-west-and-islam/

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.