Co się działo w Monachium – 23.07.2016

Radio RMF FM powołuje się na źródła policyjne, informując o jednej osobie zabitej i dziesięciu rannych w zamachu w Monachium:Nieznany jest sprawca czy też nieznani są sprawcy, ale media sprytnie wplątują wątek islamski:

Portal onet.pl: „Przedstawiciel niemieckiej policji, na którego powołuje się agencja DPA stwierdził, że należy liczyć się z wieloma ofiarami śmiertelnymi. Także świadkowie zdarzenia mówią o wielu zabitych.

Sprawca strzelaniny prawdopodobnie nie został jeszcze ujęty. Nie wiadomo też czy chodzi o jedną osobę. Do zdarzenia doszło w centrum handlowym Olimpia – jednym z największych w mieście. Jest ono otoczone przez policję, w środku nie ma już ludzi. W całym Monachium wstrzymano ruch metra, autobusów i tramwajów. Policja apeluje do mieszkańców, aby nie wychodzili z domów. Jeden ze świadków powiedział przez telefon agencji Reutera, że oddano wiele strzałów.

We wtorek w pociągu, w pobliżu bawarskiego miasta Wuerzburg, siedemnastoletni Afgańczyk zaatakował podróżnych siekierą i nożem. 4 osoby zostały ciężko ranne. Napastnik w marcu przyjechał do Niemiec. Starał się o azyl. Według świadków w chwili ataku krzyczał „Allachu Akbar.” Został zastrzelony przez niemiecką policję. Odpowiedzialność za atak wzięło na siebie tzw. Państwo Islamskie. W mieszkaniu Afgańczyka znaleziono namalowaną własnoręcznie flagę Państwa Islamskiego.

Po tym ataku szef bawarskiego MSW Joachim Herrmann przyznał, że tego rodzaju napaści można oczekiwać każdego dnia i w każdym miejscu. – Zagrożenie istnieje – powiedział, przyznając, że żadne środki bezpieczeństwa nie są w stanie ich całkowicie wykluczyć”.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-strzelanina-w-centrum-handlowym-w-monachium/nlye7q

Tak to wygląda na krótkim filmie:Słyszymy strzały i widzimy uciekających ludzi. Na drugim filmie leżą ludzie na podłodze i nasłuchują. Inni biegną. W drugiej cząstce filmu widać leżące (zabite czy ranne) osoby.:Coraz więcej tych zamachów. Mamy się bać. Mamy skoczyć sobie do gardeł. Trudno to na razie złożyć w całość. Może potem będziemy wiedzieć coś więcej.

14 Komentarze

 1. Kto na Zachodzie czuje się najbardziej zagrożony? Czyż nie ten, kto ma najwięcej do stracenia? A więc kto? Biali Europejczycy, islamscy imigranci, Murzyni w USA, czy światowa żydowska finansjera dzierżąca stery władzy i marząca o NWO?

  Znów żydo-media doniosły o kolejnym zamachu terrorystycznym, tym razem w NRF. Oczywiście wszyscy wiemy – wiemy z żydo-mediów, że terrorystami są zawsze radykalni islamiści. Czego chcą terroryści – czy mają jakieś żądania, postulaty, jakiś program? Nic o tym nie wiadomo. Dlaczego dokonują zbrodniczych ataków na niewinnej ludności, od której przecież nic nie zależy – bo nie ma ona wpływu na politykę żydo-reżimów? W jakim celu terroryści chcą wzbudzić w Europejczykach – zresztą nie tylko w Europejczykach, wśród ofiar są także muzułmanie – nienawiść do samych siebie, przecież chcą pośród Europejczyków żyć? Dlaczego, posiadając broń, często odpowiednie przeszkolenie bojowe (terrorystyczne), tworząc zorganizowane grupy terrorystyczne, adresatem ich zamachów nie są przedstawiciele żydo-reżimowych władz, żydo-reżimowi politycy, od których przynajmniej formalnie zależy polityka? Dlaczego nie atakują finansowych centrów, banków – dlaczego? Dlaczego są zaprogramowani tylko na zabijanie – na zwykłych ludzi? Nie wykluczone, że są także zaprogramowani na własną śmierć, jak piloci samolotów wbijających się w wieże WTC w Nowym Yorku? Czemu służy ta eskalacja zbrodni?

  Logiczna odpowiedź może być tylko jedna….

  czytaj https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/23/kiedy-szczur-atakuje-gdy-czuje-sie-zagrozony/

  • Uzupełnię trochę (porządny) tekst:
   „Logiczna odpowiedź może być tylko jedna. Celem aktów terroryzmu jest skonfliktowanie społeczeństwa, narodu z mniejszościami, wywołanie zamieszek, zmuszenie do wojen domowych, pozwoli to na odwrócenie społecznej uwagi od faktycznych winowajców niebezpiecznie ewoluującej sytuacji politycznej i ekonomicznej. Stąd terroryści nie atakują żydo-reżimowych centrów politycznych, z których płyną rozkazy zamachów terrorystycznych”.

 2. W środę 20 lipca władze w Paryżu (konkretnie: policja antyterrorystyczna, wydział SDAT) zażądały od miejskiego centrum nadzoru w Nicei zniszczenia nagrań z kamer miejskich, które zarejestrowały atak terrorystyczny w tym mieście – a to w celu „uniknięcia niekontrolowanego ich rozpowszechniania”.

  Władze powołują się na artykuły 53 i L706-24 Kodeksu Postępowania Karnego oraz art R642-1 Kodeksu Karnego.

  Miasto Nicea odmówiło na razie spełnienia żądań i jest zdumione ich postawieniem, które uważa za próbę zniszczenia dowodów oraz dokonania czynu nielegalnego.

  Wg. http://www.lefigaro.fr/

  • „W środę 20 lipca władze w Paryżu (konkretnie: policja antyterrorystyczna, wydział SDAT) zażądały od miejskiego centrum nadzoru w Nicei zniszczenia nagrań z kamer miejskich,…”. -

   — Tego można się było spodziewać.
   Jeśli zdążę, napiszę jeszcze coś o Nicei.

 3. To jest ustawka. Wszystko idzie według tego samego scenariusza. Są strzały, są trupy, znajduje się zamachowca którego łatwo zidentyfikować z określoną grupą i ów zamachowiec jest na miejscu likwidowany.

  Tak było z zamachem na JFK, tak było z 9/11, tak jest zawsze.

  • Witam :)

   Pisze Pan: „To jest ustawka”. -

   — Tak to wygląda. Przejrzany przeze mnie materiał nie jest w żadnym wypadku dowodem. Ale poczekam z oceną.
   Mam jeszcze dwa teksty o Nicei; jeden przetłumaczył Mariusz B., a drugi Tomasz Cukiernik. Tak się uwijam, a nie mogę zdążyć. Może uda mi się do godziny 17:00.

 4. Zjednoczenie Patriotyczno-Robotnicze „Grunwald”

  Składamy najlepsze życzenia z okazji Święta Odrodzenia Polski!

  „Manifest PKWN i jego pierwsze dekrety były historycznym momentem odrodzenia narodowego. Oddać należy cześć i szacunek wszystkim, którzy w trudnych warunkach przyczynili się do realizacji jego założeń. Dzięki ich patriotycznemu zapałowi szybko udało się zrealizować najważniejsze cele wyznaczone w manifeście i stworzyć w powojennej Polsce dogodne warunki do życia i rozwoju, jakich nie było nigdy wcześniej.”
  https://www.facebook.com/Zjednoczenie.Patriotyczno.Robotnicze/

  • Zjednoczenie Patriotyczno-Robotnicze „Grunwald”: „Składamy najlepsze życzenia z okazji Święta Odrodzenia Polski!” -

   — Piękna inicjatywa :)

  • Janex, chłopie, wiarę w ludzi mi przywracasz. Nie troki od starych kaleson ale Polacy z krwi i kości, i zdolni są do bronienia PRAWDY. W tej sytuacji cóż nam może „żyd”?
   Trzym się!

   PS
   Polska Ludowa to byliśmy my, my wszyscy! braki to były nasze braki, niedobory to były nasze niedobory. Daliśmy się podejść zgniłemu i śmierdzącemu zachodowi jak dzieci – a u nas w Polsce Ludowej nie było slamsów, nie było meneli żyjących na ulicy i żywiących się odpadkami ze śmietników. Nawet, jeśli u nas nie było idealnie, no to co???? co miał do oceniania u nas zgniły i śmierdzący zachód? jak to się stało, że opinia byle kogo z zachodnich rozgłośni pirackich była dla Polaków nagle ważniejsza niż ich praca, ich dorobek, ich duma narodowa i przyszłość kraju???

   Pokazał mi Stary, że komentator o peudonimie „stara baba” suponuje, jakoby „nana’ wychwalała terror powojenny. Stara baba to facet, chowający się pod babską zapaską niczym ten niedorobieniec z „blaszanego bębenka”. Ja nic nie muszę wychwalać, bo fakty świadczą same o sobie. „Czystki stalinowskie” dotyczyły organizacji syjonistycznych, do których ubecja sformowana w ZSRR dobierała się bez pardonu, by mogło być zbudowane państwo polskie. Za czym więc Polacy tak płaczą? Wynikiem tych „czystek stalinowskich” było stworzenie możliwości utworzenia polskiej administracji, co dało w efekcie podwaliny pod plany odbudowy i rozbudowy Polski – co przecież się dokonało i my wszyscy jesteśmy tego wynikiem, czy się to komuś podoba czy nie. Bez „czystek stalinowskich” mielibyśmy permanentną wojnę domową, jak dziś w Iraku czy Libii. Takich poważnych spraw dobrym słowem się nie załatwi. I dlaczego akurat teraz tyle nad tym płaczu? A no dlatego, ze były to również piąte kolumienki zachodnich agentur, do których Polacy się dobrali i pogonili im kota. Analizować należy w tym przypadku niejako od końca – biorąc za punkt wyjścia efekty, a nie emocjonalne sugestie tych, co dostali po łapach i na dorwanie się do Polski i Polaków czekać musieli czterdzieści lat.
   Co do stanu wojennego, to był on zachodowi na rękę. Po wojnie domowej – do jakiej dążyła „solidarność” kamień na kamieniu by nie został. I cóż miałby zachód do zrabowania? Pustynię? No to wiadomo, że stan wojenny był im na rękę, bo mogli sukcesywnie przejmować dorobek naszego Narodu i strat przy tym nie ponosili żadnych ani tym bardziej niczym nie ryzykowali. Mieli już doświadczenie z rewolucją październikową, po której zostały zgliszcza, choć rabunek w fazie początkowej się udał i złoto z Rosji ussa wywoziło statkami z Murmańska. Stan wojenny był dla Polaków korzystny, ponieważ uratował nasz narodowy potencjał ludzki, naszą populację. I to miał na myśli pewnie Generał Jaruzelski twierdząc, że ratuje Naród. Kraj był wszakże już nie do uratowania, ponieważ sami Polacy się go wyparli łypiąc chciwie na zachodnie błyskotki.
   Oni mogą nam zabrać nasz materialny dorobek, ale gdy Polacy nie wyzbędą się dobrowolnie POLSKIEGO, NARODOWEGO DUCHA, no to oni mogą nam skoczyć. A kraj możemy w każdej chwili odbudować; wiemy jak i wiemy z czego. Jednym z elementów zabijania naszego DUCHA NARODOWEGO jest niszczenie pamięci o Polsce Ludowej.
   Nawet, jeśli wtedy chodziliśmy w łapciach i onucach i jedliśmy z drewnianych misek patykami, to jest to nasza sprawa i zachodowi nic do tego. Pamiętajmy o tym!!!

   • ~nana

    Jeśli chodzi o lata 1945 – 1956, to wychodzi na to, że muszę się trochę ‚poduczyć’. A poza tym zgadzam się z Panią: „… to jest to nasza sprawa i zachodowi nic do tego. Pamiętajmy o tym!!!” – Tak, właśnie tak :)

 5. Szejk Imran Hosein – Dadżdżal Antychryst

  https://www.youtube.com/watch?v=TJVEc58L-Yo

  Wielkim znakiem końca czasów będzie pojawienie się osoby znanej jako Dadżdżal, Fałszywy Mesjasz. Chrześcijanie nazywają go Antychrystem. Muzułmanie znają go jako Fałszywego Mesjasza, Dadżdżala, po arabsku al-Masih ad-Dadżdżal.

  Dadżdżal jest stworzony przez Boga, ma misję do wykonania. Tą misją jest podszycie się pod Prawdziwego Mesjasza. Będzie musiał się pojawić jako człowiek ponieważ Prawdziwy Mesjasz jest człowiekiem. Zanim pojawi się na ziemi jako człowiek jest tutaj obecny od bardzo dawna poza naszą czasoprzestrzenią, nie można go zobaczyć. Na świecie są anioły, anioły są w Moskwie, prawda? Możemy je zobaczyć? Nie. Tak jak nie możemy zobaczyć aniołów choć one tutaj są tak samo nie możemy zobaczyć Dadżdżala, a on tu jest.

  Kiedy Dadżdżal zostaje wypuszczony na świat i zaczyna swoją misję podszywania się pod Prawdziwego Mesjasza i rządzenia światem z Jerozolimy, Koran mówi o trzech etapach Cienia. To nie jest Dadżdżal, to jest Cień, on działa z ukrycia, spoza sceny, a Cień ma trzy etapy. Według mojego rozumienia Koranu pierwszym etapem Cienia było wyłonienie się Pax Britannica. Drugim etapem był Pax Americana. W ostatnim etapie świat będzie świadkiem wysiłków przekształcenia Pax Americana w Pax Judaica.

  Kiedy Pax Judaica nastanie, o ile to się uda, to po jakimś czasie Dadżdżal ostatecznie pojawi się jako człowiek. Będzie istotą ludzką, będzie Żydem, będzie rządził Izraelem. Kiedy Izrael stanie się państwem rządzącym światem, z Jerozolimy Dadżdżal ogłosi się Mesjaszem. Większość Żydów go zaakceptuje jako Mesjasza, ale nie chrześcijanie, nie prawosławni chrześcijanie, nie świat islamski.

  My powiemy: nie, to jest Antychryst, to Fałszywy Mesjasz. To najważniejsze znaki końca historii.

  ===========================

  Spotkanie Bibi Netanjahu z rebe Scheersohnem

  https://www.youtube.com/watch?v=rHBiT6eJaQQ

  Po prawej stronie stoi Menachem Mendel Schneersohn https://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson bardzo ważny rabin. W hierarchii religijnej rebe Schneersohn stał wyżej od papieży. Wojtyła jako biskup Rzymu spotykał się z wieloma rabinami ale nigdy nie doznał zaszczytu spotkania z rebe Schneersohnem.

  Rabbi: Wiele sukcesów, długo Ciebie nie widziałem. Błogosławieństwa i sukcesów. Podwójna porcja błogosławieństw (wręcza kopertę).

  Bibi: Przyszedłem poprosić o błogosławieństwa i pomoc.

  Rabbi: We wszystkim?

  Bibi: Wszędzie, na polu prywatnym i politycznym.

  Rabbi: Odkąd spotkaliśmy się ostatnio odnotowaliśmy postęp w wielu dziedzinach.

  Bibi: Wiele spraw posunęło się do przodu.

  Rabbi: Co się nie zmieniło to Mesjasz ciągle nie nadszedł, zrób coś aby przyspieszyć jego przybycie.

  Bibi: Robimy co możemy.

  Rabbi: Najwyraźniej nie staracie się wystarczająco, wiele godzin dzisiaj upłynęło a jego ciągle tutaj nie ma. Ale ciągle zostało kilka godzin więc postarajcie się dzisiaj.

  Bibi: Tak.

  Rabbi: Dobrych wieści, radości i szczęścia. Wiesz że Chasydzi wszystko starają się robić z radością.

  Bibi: Tak

  Rabbi: Dobrych wieści, wiele sukcesów.

  [przypis: szejk Hosein ma rację. W chrzescijańskiej eschatologii występuje Antychryst i dla teologów jest oczywiste że chrzecijański Antychryst to żydowski Mesjasz. To jedna i ta sama osoba.]

  Mariusz B.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.