Jeszcze o tym, co działo się w Nicei – 17.07.2016.

Pisząc wczoraj o zamachu w Nicei, zwróciłem uwagę na rażące niespójności i sprzeczności, występujące w oficjalnych relacjach:
http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/16/co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016/

Wczoraj przed północą otrzymałem e-mail z następującą treścią:

„Dobry wieczór,
z racji tego, że zirytowały mnie fałszywe informacje, przekazywane przez mainstream i rozmaite portale, to się zmusiłem I tłumaczę jeszcze kawałek Morrisa o Nicei – tekst Morrisa z moimi wstawkami. Jeśli ma Pan własne przemyślenia, to proszę je włączyć do tekstu. Sobie żadnych praw autorskich nie przypisuję.
Pozdrawiam,
Metro„.Więc ta ciężarówka, która normalnie transportuje towary po Europie, wjechała na teren promenady, gdzie samochody mają zakaz ruchu:
http://terroronthetube.co.uk/wp-content/uploads/2016/07/NO-BLOOD-ON-THE-TRUCK-HOW-FAKE.jpg
.
http://www.hotel-r.net/im/hotel/fr/nice-promenade-des-anglais-19.jpg
.
http://cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000abEmIEqCYRI/s/900/900/France-Nice-Promenade-des-Anglais-174.jpg

Żandarmeria najprawdopodobniej nie próbowała zatrzymać samochodu, potem zaczęto strzelać. W szybie przedniej są ślady po kulach, ale najwidoczniej szyba ciężarówki jest kuloodporna. Mamy w to wierzyć.

Ciężarówka miała być wypełniona granatami i innymi materiałami wybuchowymi. Kierowcą auta był drobny kryminalista z Tunezji. Tunezyjczycy donoszą, że on żyje:
http://www.lelibrepenseur.org/le-presume-forcene-de-nice-serait-vivant-et-temoigne-de-tunisie-affirmant-ne-pas-etre-le-coupable-du-massacre/
.
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.lelibrepenseur.org%2Fle-presume-forcene-de-nice-serait-vivant-et-temoigne-de-tunisie-affirmant-ne-pas-etre-le-coupable-du-massacre%2F

Jechał z prędkością 35-40 km/godz, zdołał uderzyć trzysta osób, trwało to 20-30 minut i przejechał wtedy dystans jednego kilometra [przypis: jest wersja o dwóch kilometrach. Samochód jadący z prędkością 40 km/godz przejeżdża dwa kilometry w trzy minuty]. Wśród tych wszystkich ludzi, których poranił, nie było miażdżenia czy łamania kości, czy miękkich tkanek (…), koła samochodu nie wskazują kontaktu z krwią czy innymi ludzkimi tkankami, to było cudowne wydarzenie [przypis: tak wygląda nieszczęśnik, przejechany przez ciężarówkę; uwaga – scena naprawdę drastyczna:
https://vid.me/Zs1v
.

Tę historię otrzymaliśmy od płatnych dziennikarzy, od wielkich korporacji medialnych. Ci ludzie otrzymują tysiące dolarów, aby przekazać nam historię, którą uznaje się za prawdziwą. Żaden z nich nie będzie podważał oficjalnej narracji. Ktoś powiedział: „Wierz w połowę tego, co widzisz i nie wierz w nic, o czym tylko słyszysz”.

Ci dziennikarze nie zasługują na tytuł dziennikarza. Jedyna przyzwoita rzecz, którą mogą jeszcze zrobić, to zrezygnować z zawodu. [przypis: Bill Hicks pewnie dałby im inną radę]:.

Mają skorumpowane dusze, ciągłe kłamstwa tylko dla pieniędzy, dla awansu, dla kariery. Można zrozumieć ludzi, którzy rozciągają prawdę, bo służą jakiejś sprawie, na przykład wierzą, że socjalizm jest dobry, Asad jest dobry, cokolwiek. Oni mają ideologię. Ale dziennikarze – nie.

Tu chodzi o wojnę z islamem. Islam nie aprobuje homoseksualizmu, islam nie aprobuje lichwy, oprocentowania. Dlatego nieustannie jesteśmy bombardowani anty-islamską propagandą.

Jeden atak pseudo-terrorystyczny za drugim. Nie ma znaczenia, ile trzeba kłamać, nie ma znaczenia, czy jakiś dziennikarz zrezygnuje, znajdzie się następny. Żyjemy w całkowicie skorumpowanych czasach, wszyscy robią wszystko dla pieniędzy. A ja sprzedaję Prawdę!

Prezydent Francji przedłuża stan wyjątkowy, tak jakby zapobiegł on temu atakowi. Prezydent Francji zadeklarował, że Francja zwiększy skalę bombardowania Iraku i Syrii. Wyślą swoje samoloty Mirage, które z wysokości dziesięciu kilometrów będą bezustannie bombardować ludzi, dlatego że drobny złodziejaszek z Tunezji prowadził ciężarówkę na południu Francji… To przecież nie ma żadnego sensu!

Wielu z was powie, że ludzie mogą być spisani na straty, poświęceni dla wyższych celów, tak to działa. Ale trudno to zrobić, jeśli nie zrobi się takiego przedstawienia jak w Nicei. Trzeba włączyć lokalnych szefów policji i innych służb miejskich, innych służb. Oni będą mieć wiedzę o tym, że państwo zabija własnych obywateli. Znacznie lepiej użyć aktorów sytuacji kryzysowych (crisis actors).

Bardzo łatwo jest wywołać wśród ludzi popłoch, panikę. Wcześniej był planowany pokaz sztucznych ogni, ale go odwołują i pokazują coś innego. Tak,  myślę, że Nicea to była tylko mistyfikacja. Okłamują nas bezustannie, codziennie, tydzień za tygodniem. A tak naprawdę chodzi o bombardowanie muzułmanów, bombardowanie Arabów, to ciągle się dzieje. Jesteśmy nakręcani, aby ich nienawidzić.

Przypis: cenna byłaby konsultacja policjanta, zajmującego się wypadkami drogowymi. Powyżej pewnej prędkości samochodu ciała pieszych są odrzucane od samochodu, poniżej tej prędkości ofiary trafiają pod koła. Z zachowania ciała ofiary po zderzeniu z samochodem można oszacować prędkość auta w chwili zderzenia. To właśnie robią biegli i ich szacunki są ważniejsze dla sądu niż zeznania kierowców. Z tego co mi świta, prędkość ta wynosi powyżej 50 km/godz, pewnie ~70 km/godz.

Ciężarówka z Nicei jakoby jechała wolniej, ciała zapewne powinny trafiać pod koła. Dlatego cenny jest filmik z indyjskim nieszczęśnikiem, rozjechanym przez ciężarówkę, pokazuje, co się wtedy dzieje. Z drugiej strony warto mieć na uwadze że indyjska ofiara zapewne trafiła pod koła samochodu, który ma zderzaki umieszczone o wiele wyżej niż w aktualnie produkowanych ciężarówkach, na przykład:
http://pictures.trader.pl/pictures/original/5/8b/8d/766863f47f8841f6076107e389bdeefc.jpg

Takich starszych aut dużo jeździ po Indiach, zapewne łatwiej ‚wkręcają’ one ludzkie ciała niż samochód z Nicei. Ciężarówka z Nicei ma zderzaki na wysokości zderzaków samochodów osobowych, tak się teraz buduje samochody, między innymi ze względów bezpieczeństwa. Zapewne wyjaśnienia światłego człowieka wiele by wniosły do sprawy. Jeśli było to 35-40 km/godz, to wiadomo, że ciężarówka nie jechała tak szybko, by odrzucać ciała na boki czy w przód.

Przetłumaczył i opracował: Metro

Z. Białas: Na koniec moja uwaga. Jeśli samochód przebył trasę 2 km w ciągu 20-30 minut (nikt nie poda dokładnie, jakby zdarzenie mało miejsce na pustyni), to jego średnia prędkość wynosiła 4 – 6 km/godz. Przy takiej szybkości jest – teoretycznie rzecz biorąc – możliwość przejechania co najwyżej kilku nieostrożnych lub niepełnosprawnych osób.

39 Komentarze

 1. Tak więc żółta rasa może pokazać się w samym sercu Mazowsza nie jako skutek inwazji na Rosję, ale jako jej sojusznik, wspomagający ją militarnie na zachodnim froncie; w zamian za rosyjskie usługi świadczone Państwu Środka, gdzieś choćby na Pacyfiku….
  http://mysl-polska.pl/949

  • „… żółta rasa może pokazać się w samym sercu Mazowsza”. -

   — Nie wiem, w którym kierunku to wszystko pójdzie, więc nie będę dywagował.

 2. Mistyfikacja goni mistyfikację, co „zamach” to ta sama śpiewka, niejasna, załgana, zagmatwana „oficjalna wersja wydarzeń” klepana niczym mantra do znudzenia i porzygania. Już nawet nie przykładają się zbytnio do kłamania, nie mają czasu i wiedzą że i tak mało kto to sprawdzi. Liczą na szok wywołany „zamachem”, dodatkowo nakręcony przez medialne tuby propagandowe i usłużne dziennikurwy, dzięki któremu będą mogli wmówić każdą bzdurę dla uzasadnienia kontynuacji i eskalacji polityki siania terroru, anarchii, wojen, nienawiści, podziałów dla utrzymania swojej dominacji. Pytanie tylko kiedy i jak to się skończy? Bo widzę że z każdym już nawet nie rokiem a dniem wydarzenia przyspieszają, ciekawe dokąd się im tak spieszy?

  • ~przemex

   „… kiedy i jak to się skończy?” -

   — Nie wiemy.
   Zadziwiające, że te zdarzenia są tak grubymi nićmi szyte. Jeszcze bardziej zadziwiające jest to, że publiczność to wszystko bezkrytycznie łyka. Że mało jest, coraz mniej, blogerów, którzy próbują te kłamstwa poddać jakiejś analizie.

 3. Nadesłał e-mailem bloger i tłumacz Metro:

  To jest ciąg dalszy, fotki:

  całość stąd: http://tomatobubble.com/nice_france_terror_hoax.html

  ten biały samochód stał obok potrąconego i rozgniecionego zwierzęcia: https://i.ytimg.com/vi/OSclXkE03ac/hqdefault.jpg

  ten biały pociąg rozgniótł zwierzę: http://i.imgur.com/ZBWLfYS.jpg

  ten biały samochód roztrzaskał zwierzę: http://i.imgur.com/ZBWLfYS.jpg

  ten biały samochód rzekomo roztrzaskał w Nicei setki osób:https://assets.bwbx.io/images/users/iqjWHBFdfxIU/iOROSPAfHoBQ/v3/488x-1.jpg

  http://media2.s-nbcnews.com/j/msnbc/components/video/201607/x_lon_cabshot_160715.nbcnews-ux-1080-600.jpg

  tyle krwi zostawia na drodze potrącona wiewiórka:
  http://thumb101.shutterstock.com/display_pic_with_logo/4024045/414469777/stock-photo-squirrel-dead-lay-on-road-by-car-accident-male-squirrel-s-tail-bunch-414469777.jpg

  • Stan tej ciężarówki bardziej przypomina efekt jakiegoś wypadku drogowego i to jeszcze niezbyt poważnego, raczej stłuczki, bez ofiar śmiertelnych. Większość śladów po kulach jest tam gdzie kierowca nie siedział, po stronie pasażera(chyba że kierowca kierował autem właśnie z tej strony;) Ślepi ci policjanci czy celowo tak nieudolnie strzelali, żeby nie trafić tak podobno wolno jadącej ciężarówki trzeba mieć chyba zeza lub strzelać wyjątkowo dziadowską bronią z bardzo dużej odległości. I o ile dobrze widzę to kule, przynajmniej nie wszystkie przebiły szybę. Pancerna ta szyba czy co? Być może zwykły wypadek drogowy przerobili na zamach, oczyścili wcześniej teren z niewtajemniczonych ludzi, ściągnęli jakieś auto po wypadku lub sami go wcześniej tak przygotowali, ściągnęli statystów, ewentualnie parę trupów z kostnicy, rozlali trochę sosu pomidorowego, odegrali scenkę i zrobili pokazówkę w mediach.

  • „… na pierwszych 100 metrach mógł zrobić kipisz, chociaż też wątpliwe”. -

   — Myślę, że niemożliwe.
   Proszę obejrzeć zdjęcia (nieco wyżej), nadesłane przez Metro.

   • To, że Metro ma rację wiem i piszę.
    Ale jak można wmanipulować tłum?

    To znaczy, ze tam żadnego tłumu ”świątecznego” nie było!

    Gdzie jest granica manipulacji?

    • „Gdzie jest granica manipulacji?” -
     — Nie wiem.

     „To znaczy, ze tam żadnego tłumu ”świątecznego” nie było!” -
     — Mógł być i mogły być ofiary, chociaż nie tyle. Ten film, na którym są ofiary, mógł być zrobiony wcześniej. Ten trick powtarza się w ostatnich zamachach.
     — „… nie było!”. – Dodam; 11.09.2001 roku w Nowym Jorku samolotów też nie było. I 10.04.2010r. na Siewiernym samolotu Tu-154 101 też nie było.

     • Nie było, wiemy o tym.
      Gdzie są świadkowie tych ”zamachów”?
      Retoryczne.

     • ofiary w szpitalach też „fake?” To łatwe do sprawdzenia.
      Nie za dużo potencjalnych świadków rzekomej mistyfikacji? Jeśli „lipa” to się wyda. To jest do zweryfikowania.
      Proponuję spokój.

     • ofiary w szpitalach też „fake?” To łatwe do sprawdzenia.==

      O to pytam.
      Jak oni to robią?

     • Jest to albo całkowita manipulacja albo częściowa, taki podrasowany zamach. Z pewnością tam coś się stało, nie wiemy co, czy kręcili tam filmik propagandowy dla mas czy rzeczywiście doszło tam do jakiejś tragedii tylko nie wiemy dokładnie jakiej, po czym została ona ucharakteryzowana na „zamach”. Tak czy siak to raczej nie sam przebieg tego spektaklu jest tak ważny a jego skutki dla Europy i świata.

     • ~1abezmetki

      ” Jeśli „lipa” to się wyda. To jest do zweryfikowania”. -

      — Nie tak całkiem. Przecież ten scenariusz jest ciągle powtarzany, a ludzie w to wierzą.

     • ~przemex

      „Jest to albo całkowita manipulacja albo częściowa,…”. -

      — Myślę podobnie :)

 4. ==Nie było żadnego zamachu w Nicei. Rafał Gawroński

  Kim był kierowca ciężarówki, rzekomy zamachowiec z Nicei ? Jak podaje agencja AFP, powołując się na dane policji, zamachowiec został zidentyfikowany jako 31-letni Mohamed Lahouaiej-Bouhlel, mieszkaniec Nicei. Dalej możemy poczytać mnóstwo bzdur na jego temat. Cyt.

  Zamachowiec był znany tutejszej policji, ale nie łączono go z zagrożeniami terrorystycznymi, nie figurował na listach wywiadu. Popełniał do tej pory tzw. drobne przestępstwa, dopuszczał się przemocy i kradzieży, wygrażał ludziom. Został zatrzymany w marcu 2016 roku za incydent na drodze spierał się z innym kierowcą, cisnął w niego drewnianą paletą. To jedyny raz, kiedy został skazany. Dostał sześć miesięcy w zawieszeniu, raz w tygodniu musiał się pokazywać na komendzie.
  Czyli innymi słowy pisząc zawodowa sprzeczka która skończyła się skazaniem araba. Ale był znany Policji. Skoro nie figurował na listach wywiadu to i nie miał żadnych kontaktów ze światem terroru zatem zainteresowań patologicznych ale mógł być prowadzony w ramach mind control. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kontrola-umyslow-i-nowy-porzadek-swiata-2015-04

  Tylko judeo-satanistom mogło chodzić o wymyślenie takiej manipulacji na wielką skalę i oczywiście w kontekście przedłużenia stanu wyjątkowego trwającej we Francji wojny domowej od zeszłego roku. Istnieje również uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością że liczba ofiar była mniejsza natomiast rannych dobijali farmaceutykami specjalnie przeszkoleni do takich akcji agenci służb specjalnych na takiej samej zasadzie jak to było w przypadku łódzkich karetek śmierci. Na szczególną uwagę zasługuje fakt że na większości dokumentów widzimy li tylko policjantów natomiast brak jest wojska w związku z trwającym we Francji stanem wojennym. Niedaleko Nicei jest przecież potężna baza wojskowa w Fréjus.

  Czyżby wszyscy żołnierze byli na defiladzie wraz z kanibalami w Paryżu z okazji 14 lipca? https://rafzen.wordpress.com/2016/07/14/14-lipca-to-swieto-narodowych-judeo-satanistow-francji/

  Osoba podejrzana o ten incydent drogowy Lahouaiej-Bouhlel był żonaty, miał troje dzieci. Urodził się 3 stycznia 1985 r. w Tunisie. Od 2005 roku pracował jako kierowca czyli przeszło 11 lat. Natomiast podrzucony złom w postaci podobno broni i która była bezużyteczna to farca informacyjna przygotowana dla informacyjnych debili.

  a

  Oglądając dużą ilość zdjęć po rzekomym „zamachu” należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Żadna opona nie była pęknięta co widać na zdjęciach. Zatem agenci strzelali aby zabić Tunezyjczyka, a nie aby pojmać szaleńca. To zasadniczy dowód w sprawie. Drugi aspekt to pusta ciężarówka co również widać na zdjęciach. Tak więc okoliczności sprawy są takie same jak w przypadku ataku na WTC we wrześniu 2001 roku.

  Mamy wielki światowy zamach ale gdy przeanalizujemy postać i metodę jaką się posłużył czyli jazda jezdnią wielopasmową to dojdziemy do takich samych wniosków że zamachy najczęściej organizują politycy aby osiągnąć określone cele społeczne. Tak więc w przypadku wjazdu samochodem w przystanek z ludźmi każdy taki przypadek już teraz judeo-sataniści będą traktować jako akt terroru.

  Nie było żadnego zamachu w Nicei był natomiast oszalały desperat który z rozpaczy trwającej wojny domowej we Francji, nagonki na arabów pod auspicjami demokracji talmudycznej lub po prostu z powodów osobistych wjechał w tłum ludzi. Takie przypadki nie są żadnymi aktami terroru tylko zwykłymi zdarzeniami społecznymi jednak teraz każdy Arab we Francji będzie terrorystą i o taki scenariusz chodziło judeo-satanistom.

  Aby nie być gołosłownym takie scenariusze akcji są trenowane w Polsce. http://dzisiajwgliwicach.pl/wydarzenia/wjechal-w-przystanek-pelen-ludzi-potem-gonil-ich-z-nozem/

  A tutaj macie Państwo terrorystów z Polski których nie zabijając Policja wypuszcza do domu. http://www.gp24.pl/pomorze/art/4443479,samochod-wjechal-w-przystanek-pelen-ludzi-szczegoly-wypadku,id,t.html

  Rafał Gawroński

  Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/07/16/nie-bylo-zadnego-zamachu-terrorystycznego-w-nicei/

  Zdjęcia w linku.

  • Rafał Gawroński: „Nie było żadnego zamachu w Nicei”. -

   — Myślę, że moje dwie notki + tekst R. Gawrońskiego uzupełniają się wzajemnie. Dobrze, że R. Gawroński wypowiedział się na ten temat.

  • „Inwestor pochodzi z Arabii Saudyjskiej”. -

   — Z Arabii Saudyjskiej? – Przecież w Polsce jest mało wahabitów!

   • Tu raczej chodzi o judzenie ludzi na siebie. Bo bynajmniej o dobro Arabów czy jakiś komiczny „dialog multikulturowy” tu nie chodzi.

    • ~przemex

     „Tu raczej chodzi o judzenie ludzi na siebie”. -

     — Mamy jednakowe zdanie o wielu sprawach.

    • Faktycznie, byla taka propozycja ii chyba tu tez juz dyskutowana. Dobrze nie pamietam.
     Ale zostala ta propozycja odrzucona i zupelnie slusznie.

     Jeszcze gdyby taka propozycje wystawilo muzeum w Bagdadzie- to mozna byloby sie przygladac… pare lat temu. Ale Rijad ma bardzo niewiele do zaproponowania gdy chodzi o kulture czy biblioteke kultury islamu.

     A muzeum w Bagdadzie calkiem okradli i kustoszow zamordowali.
     A i nie bardzo wiem, jakie byloby zainteresowanie w Polsce kultura islamu w obecnym klimacie.

     Arabskie Centrum Multikulturowego Dialogu w Warszawie! 3 budynki i 40-piętrowa wieża wyższa od Narodowego | Warszawa W Pigułce

     http://warszawawpigulce.pl/arabskie-centrum-multikulturowego-dialogu-w-warszawie-3-budynki-i-40-pietowa-wieza-wyzsza-od-narodowego/

     • ~Tiamat

      Było tu dyskutowane, ale o meczecie.

      Notka, oparta na Pani i Lorenco wpisach, jest gotowa. Wyszła przyzwoicie.
      Opublikuję za około 60 minut :)

 5. Odpowiadam na pytanie p. Tiamat, ostatnie zdanie tutaj: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016#comment_1320542

  Nie będę się rejestrował w UB24 :)

  „A ja sie ciagle zastanawiam, dlaczego na samo wspomnienie prawa szariatu – wyznwcy i milosnicy Zlotego Cielca dostaja nerwowych drgawek.”

  To jest bardzo dobre pytanie, gratuluję dociekliwości.

  „Risercz” w tej sprawie robił np. Morris i otwartym tekstem wspomina o promocji degenracji czyli tez „gejach” czy też o lichwie. Sprawa szariatu jest bardziej złożona i na pewno nie jestem tutaj specjalistą, ot tyle że coś wygrzebałem.

  Na całym świecie obowiązuje teraz porządek praawny wywodzący się z prawa rzymskiego. Dlaczego? Nie dlatego że to było takie świetne prawo, ono po prostu nadaje się jako instrument zniewolenia przez tych, którzy mają w naszej cywilizacji najwyższą władzę. To ludzie, czy jak mówi David Icke, reptilianie co wieczorami przemieniają się w gigantyczne jaszczurki.

  Przykład z życia, gdzie są różnice pomiędzy prawem rzymskim a szariatem. W prawie rzymskim prawo, które można egzekwować, jest całkowicie oderwane od kultury, abstrakcyjne. Jeśli właściel nieruchomości wystawił weksel dokumentujący jakieś zobowiązanie, które jest wpisane jako obciążenie do księgu hipotecznej, to wierzyciel (nieważne kto) może ZAWSZE domagać się egzekucji z nieruchomości. Nawet jeśli wynikiem będzie wyrzucenie dłużnika z rodziną na bruk.

  W szariacie jest inaczej. Nie ma abstrakcyjnych obciążeń. Jeśli ktoś się powołuje na jakieś prawo i domaga zapłaty to sędzia ma najpierw zbadać, czy w danej sytuacji egzekucja zobowiązania, której domaga się wierzyciel, jest zgodna z wolą Boga. Innymi słowy: po której stronie jest Bóg? Gdzie jest Sprawiedliwość?

  Jeśli nawet dług był rzeczywisty, czy posiadacz weksla kupił go za przzywoitą cenę a nie wyłudził, czy całe komercyjne otoczenie ma sens? Czy egzekucja, mimo że formalnie zgodna z przepisami, byłaby rażąco niesprawiedliwa? To wszystko ma badać sędzia islamski.

  Oczywiście to dramatyczne uproszczenie. Jest wiele tradycji, szkół w szariacie. Całość jest mocno skorumpowana, teraz te łobuzy mają czelność twierdzić że lichwa nie jest lichwą, itp. Mówi o tym też szejk Hosein.

  W każdym razie tradycja praawa islamskiego jest o wiele bardziej subtelna niż prawo rzymskie. Nie bez kozery szariatu się boją.

  • „W prawie rzymskim prawo, które można egzekwować, jest całkowicie oderwane od kultury, abstrakcyjne”. -

   — Bardzo interesujące uwagi :)
   W ogóle to ważne są wypowiedzi szejka Hoseina i Morrisa. Jeśli znajdzie Pan chwilę czasu, to proszę jeszcze coś przetłumaczyć.

  • ~metro
   Pracowalam z prawnikami specami od szariatu: prokurator Bosni i Angielka – tez prawniczka.

   Jedno w skrocie wielkim: szariat jest najwiekszym zagrozeniem dla bankow zachodnich. Stad ta hucpa.
   Gdy chodzi o prawo rzymskie, to do konca nie umiem, ale wiem, ze zydow wyrzucili juz z Babilonu za machloje bankowe.

   Jedno co mnie sie wydawalo bardzo wazne w prawie szariatu:
   Byla taka glosna sprawa o morderstwo. Poniewaz zdarzylo sie to w kraju muzulmanskim – przestepczyni byla Angielka, to rozpatrywano to przestepstwo zgodnie z szariatem. Brat zamordowanej pielegniarki mieszkal w naszym miescie.
   Sedzia muzulmanki zaprosil tego brata do wspolorzeczenia winy.
   W szariacie rodzina ofiary ma prawo brac udzial w decyzji wyroku. Moze na przyklad zamienic kare smierci na rekompensate finansowa.
   Brat sie zgodzil uchylic kare smierci, bo w ogole nie wierzy w takie wyroki.
   I co sie stalo?
   Rodzina przestepczyni wyplacila mu odszkodowanie, o ile pamietam milion dolarow, ktore brat przeznaczyl na instytucje charytatywna.
   Ale awantura byl u nas bardzo medialna, ze od muzulmanow otrzymal „blood money” i w ogole prasa go wyzywala od najgorszych chciwcow..
   Do tej pory zachodze w glowe, co bylo wazniejsze: zycie, czy pieniadze.
   Jednym z bardzo waznych problemow w naszym, nowoczesnym prawodawstwie jest zmiana prawa co chwile jak rekawiczki.
   Pretekstem jest na ogol tzw. demokracja i rownouprawnienie.
   Ustawy, zupelnie nielegalnie nmaja moc prawna bo nie musza sie zgadzac z Konstytucja. (np. umowy smieciowe, wysylanie zolnierzy na niezadeklarowana wojne itp.

   I ciagle wydaje mi sie, ze prawo zwyczajowe ma sens.
   Ale w naszej demokratycznej cywilizacji, najmniej demokratyczne sa wydzialy sprawiedliwosci. Dlatego masowy morderca Tony Blair otrzymuje co i raz nagrody pokojowe a pani Clinton kandyduje na prezydenta.
   W Guantanamo zas latami siedza zupelnie niewinni ludzie.
   I nawet ci uniewinnieni przez cywilizowanych sedziow-dalej siedza w Guantanamo.

   A my tu dyskutujemy szariat. Bez sensu i bez szans na poprawe zachowania organow scigania i sprawiedliwosci.
   Bo teraz juz mamy wiezienia dla zysku. PRYWATNE.

 6. Z tych wszystkich komentarzy po Nicei najbardziej wzburzył mnie jeden promowany przez znanego hasbarytę Gajowego Maruchę: https://marucha.wordpress.com/2016/07/15/zabojcy-z-nicei/

  Ten gościu wrzucił tekst jakiegoś parszywego degenerata o nazwisku Witold Gadowski, sami przeczytajcie.

  Tekst jest ze strony http://www.parszywy-lichwiarz.info. Sami sprawdżcie, nie zgrywam się! Pewnie niedługo Marucha będzie promował teksty ze strony http://www.goldmansachs.biz. W tą stronę podąża.

  Ciekawi mnie skąd ma kasę, oprócz, ma się rozumieć szwedzkiego socjalu. Pewnie nie robi tego za darmo. Łobuz.

  • „Albo się przebudzimy i zmusimy obcych do szacunku dla naszych wartości, albo zginiemy, a nasze wnuki będą biły głowami w kierunku Mekki!

   Czas dyskusji się skończył.

   Granice Europy muszą znów jeżyć się od gotowej do strzału broni, a jej ulice niech się wypełnią dumnymi chrześcijanami, którzy na powrót zaniosą krzyż do miejsc, gdzie rozplenił się żarłoczny półksiężyc.” – jakbym czytał wezwanie do wypraw krzyżowych, wiedziałem że z Gadowskim jest coś nie tak ale że aż tak?

   • ~Metro
    ~przemex

    Nie oceniam ostro Maruchy; mógł nie zauważyć albo chciał podać tekst do dyskusji.
    Jeśli chodzi o Witolda Gadowskiego, to:
    — napuszczał tajniaków z USA w swym tekście do zamachu na W. Putina;
    — napuszczał Polaków na muzułmańskich uchodźców.
    Marny PiS-owski dziennikarzyna ten Gadowski.

 7. No to mamy nowy pasztet.
  W Armenii proba zamachu stanu. W Jerewaniu jedna osoba zabita, kilku zakladnikow w glownej kwaterze policji. Nie wiadomo o co chodzi

  http://investmentwatchblog.com/breaking-1-killed-as-armed-group-seizes-police-hq-in-armenian-calls-for-citizens-to-come-out-to-the-streets-and-start-a-revolution/

  A tymczasem sie porobilo w Turcji.
  Okazuje sie ze ten turecki kleryk co sie schowal w USA to kumpel Clintonow, Turcja oskarza i USA i oficerow NATO o ten zamach, a glowny podobno odpowiedzialny za zorganizowanie zamachu to kiedys byl militarnym attache tureckim w Izraelu.

  http://www.timesofisrael.com/alleged-coup-leader-was-military-attache-to-israel/

  Klopot sie robi z ta baza USA w Turcji bo jak Turcy powylaczali cale zasilanie, to sie Amerykanie troche zdenerwowali bo podobno jest tam sklad z bronia nuklearna.
  I jest obawa, ze jak Turki sie zechca dostac do tej broni to sie moze Izrael zdenerwowac.

  Nie umiem powiedziec na ile ta cala sytuacja jest wazna, powtarzam tylko za prasa amerykanska bo nie znam sie na tym ani nie mam wlasnej opinii.

  U.S. Troops at Turkish Air Base on Highest Force Protection Level

  U.S. troops at Turkey’s Incirlik air base were at the highest force protection level, known as „condition Delta,” after power was cut off at the base and the Turkish government closed the airspace around the site in the hours following a foiled military coup attempt, a U.S. official told ABC News today.

  Na koniec Erdogan sobie zyczy, zeby mu tegi kleryka oddac. A ten kleryk turecki co uciekl do USA , Fethullah Gulen i jego ludzie zwani Gulenisci mieli /maja bardzo duze wplywy w tureckich mediach, systemie sprawiedliwosci i i w policji.
  Caly ten pucz podobno mial na celu pozbyc sie Erdogana.

  http://www.newsmax.com/Ne
  wsfront/Clinton-Ties-Turkish-Imam/2016/07/14/id/738643/

  Erdogan oczywiscie postanowic se rozprawic z ta policja i z organizatorami zamachu.
  Niektore media sie zastanawiaja czy to byl najglupszy zamach czy sprytny pomysl Erdogana, zeby pozbyc sie niewygodnych ludzi.

  The Most Stupid Rebellion or Erdogan’s Cunning Plan… – Fort Russ

  http://www.fort-russ.com/2016/07/the-most-stupid-rebellion-or-erdogans.html

  W miedzyczasie Rada Bezpieczenstwa juz przygotowala dokument potepiajacy zamach stanu w Turcji ale Egipt zablokowal ten amerykanski pomysl .

  http://en.apa.az/world-news/europe/egypt-blocks-unsc-condemnation-of-coup-attempt-in-turkey.html?
  Egypt blocks UNSC condemnation of coup attempt in Turkey
  Tags: CURRENT EVENTS MIDDLE EAST
  The United Nations Security Council failed on Saturday to condemn the coup attempt in Turkey after Egypt objected to a statement that called on all parties to „respect the democratically elected government of Turkey,” diplomats said, APA reports quoting AA.

  The U.S.-drafted statement also expressed grave concern over the situation in Turkey, urged the parties to show restraint, avoid any violence or bloodshed, and called for an urgent end to the crisis and return to rule of law.

  Statements by the 15-member Security council have to be agreed by consensus.

  Diplomats, speaking on condition of anonymity, said Egypt argued that the U.N. Security Council was not in a position to determine whether a government had been democratically elected.

  And Egypt should know!

  W USA jest awantura , po pierwsze co to za kretynski pomysl, zeby Turcji powierzac bron nuklearna; inny problem to awantura, ze USA traci niejako kontrole nad Bliskim Wschodem i ze rzad USA juz sie sklania do negocjacji w sprawie Syrii. I to do tego w tajemnicy.

  A za to Rosjanie otwarcie w pierwszym tygodniu sierpnia:
  To, ze Erdogan oskarza USA o ten zamach moze byc okazja, ze Erdogan chce sie wyrwac spod kontroli USA.
  NATO sie troszke niecierpliwi.

  Erdogan, Putin to meet in first week of August, Turkish presidential source says
  Tags: TURKEY
  President Recep Tayyip Erdogan has arranged to meet his Russian counterpart Vladimir Putin within weeks, Turkish presidential sources said Sunday, Anadolu reported.

  The agreement came in a telephone call from Putin in which he gave his support to Turkey following Friday’s attempted coup.

  Coupled with the next article down which in which Turkey claims that men from the NATO base were part of the coup attempt, Erdogan may be blaming the US as an excuse to break free from his US puppet masters. If the US really was behind the coup (as opposed to Erdogan pulling a Reichstag Fire to consolidate power), then it has backfired horribly!

  Pytanie, jakie sa plany Erdogana i co ma zamiar zrobic z przyszloscia Turcji; czy bedzie kreowal radykalna Turcje i w ogolw, co dalej, po wyczyszczeniu armii i nie tylko;

  Erdogan uses botched military coup to build radical new Turkey | Daily Mail Online

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3693828/Turkish-president-Recep-Erdogan-describes-overthrow-plot-gift-God-allowing-cleanse-army-ordering-arrest-3-000-judges-prosecutors-thousands-supporters-continue-occupy-streets.html

  Troche to wszystko chaotycznie ale chcialam pozbierac najnowsze wiadomosci. Informacvje pewnie przyjda potem juz moze ze szczegolami.
  A ja musze isc spac.
  Dobranoc

  • ~Tiamat

   „USA traci niejako kontrole nad Bliskim Wschodem”:
   „To, ze Erdogan oskarza USA o ten zamach moze byc okazja, ze Erdogan chce sie wyrwac spod kontroli USA”. -

   — Wybrałem te optymistyczne wieści. Co dzieje się faktycznie, nie wiemy dokładnie. Są oznaki, że Erdogan nie chce być amerykańskim pachołkiem.
   Bądźmy dobrej myśli :)

   Dobrej nocy :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.